Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy na spociki Wrocławskie można udać się też bez fury ... Przyjmiecie na takim spocie osobę z drugiego końca Polski?? :question::question:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mozna a czemu by nie, chociaz chetnie oblookalibysmy ladną B6 :lol:

Opublikowano

Właśnie i tu się pojawia problem bo gdybym ja był tutaj we Wrocku tą B6 to by był cud miód a tak A4 stoi w Radomiu i mój ojciec nią jeździ a ja jestem na forum i staram się dowiedzieć poczytać pogadać z ludźmi jak najwięcej na ten temat

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Żyjecie tu Pany ?? Nikt sie nie odzywa jak zwykle , obudzcie sie !! :angry::bicz: :bicz:

Opublikowano

Hej,

jestem chętny z przyjacielem na zlocik.

Proponuje za tydzień 2 czerwca w sobote.

Mieszkam na kosmonautów.

Opublikowano

Spociki są ogolnie w niedziele o godz 18 pod mostem milenijnym :wink: Ja akurat w nastepny wekend nie dam rady bo mam wesele, ale bedzie napewno stala ekipa !! Takze wszystkich chetnych zapraszam !!

Opublikowano

czy ktos widzial na miescie takiego pieknego RS4 czerwonego, jezdzi nim mlody chlopak ale zawsze tak szybko smiga ze nie widac ani naklejki ani ramek, autko ma piekne, nowe B7, miodzio...

czy jest on moze od nas z klubu?????

Opublikowano

Pewnie nie :grin:

Opublikowano

FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

Opublikowano

Jest szansa by w tą niedzielę na spocie był ktoś kto zrobi mi logi?

Ostatnio autko zaczęło mi kopcić przy przyspieszaniu, a wiem, że diagnoza bez logów to jak wróżenie z fusów.

PS. Oczywiście nie omieszkam się odwdzięczyć :grin:

Opublikowano

Jest szansa by w tą niedzielę na spocie był ktoś kto zrobi mi logi?

Ostatnio autko zaczęło mi kopcić przy przyspieszaniu, a wiem, że diagnoza bez logów to jak wróżenie z fusów.

PS. Oczywiście nie omieszkam się odwdzięczyć :grin:

Mozliwe ze ktos bedzie mial vaga, moze ktos z AKP, po prostu wpadnij , napewno ktos pomoze :afro:

Opublikowano

Też chętnie przybyłbym na zlocik,bo jeszcze mnie nie było. Jakby była taka opcja to także chcetnie skorzystałbym z VAG'a :smiley:

PS. Tylko jak ja tam trafie?... :tongue:

Opublikowano

W pierwszym poscie jest mapa :wink:

Opublikowano

W pierwszym poscie jest mapa :wink:

...która zbyt wiele mi nie mówi :wink: Na co się kierować jadąc od strony Bielan?
Opublikowano

No albo jedziesz do centrum i tam lecisz kazimierza wielkiego, na legnicką, albo z drugiej strony, moze ktos jeszcze poda Ci dokladny dojazd, albo po prostu sprawdz na www.map24.com :grin:

Opublikowano

Na Warszawe to troche w inna strone :wink:

Opublikowano

Panowie, więcej bezinteresowności. Spoty są przyjemnością, niedzielną frajdą gdzie można postać, pogadać, porównać autka, pooglądać, podpatrzeć jakieś rozwiązania. Nie każcie kolegom stać z VAG'iem pół wieczoru, a tu widzę już kolejka chętnych jest...

Tak czy inaczej warto na spociki wpadać, do czego zachęcam.

Tak apropo miejscówki, to jest to bardziej kierunek wylotowy na Zieloną Górę, wystarczy od Legnickiej skręcić w Wejherowską i jechać do końca, aż znajdziecie się pod mostem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.