Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

serio Oziu, padłam ,,jak pies Pluto" :polew: :polew: :polew:

o jak pies :D?? Kosior i jeszcze pewnie ślina Ci ciekłą z pyszczka :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale mi sie spać chce kosmos!! dziś w nocy nie siedzę na forum nie ma bata!! musze iść wcześniej spać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :hi:

Boniu od której Wy tu piszecie :shocked: przecie to dla mnie noc :gwizdanie:

wczoraj był lajt, kiedys do 3 w nocy napitalaliśmy :kox:

kiedyś średnio pisaliśmy po ok 30 stron dziennie bywały dni że poszło 72 strony to były wyniki co :naughty: dlatego fajnie że u Was sie to kręci i robicie taki klimat :naughty: jak zapisałem się na forum to u nas było 1249 postów był to wrzesień 2008 czyli 9 mies temu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz Wam coś pokaże :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :hi:

Boniu od której Wy tu piszecie :shocked: przecie to dla mnie noc :gwizdanie:

wczoraj był lajt, kiedys do 3 w nocy napitalaliśmy :kox:

kiedyś średnio pisaliśmy po ok 30 stron dziennie bywały dni że poszło 72 strony to były wyniki co :naughty: dlatego fajnie że u Was sie to kręci i robicie taki klimat :naughty: jak zapisałem się na forum to u nas było 1249 postów był to wrzesień 2008 czyli 9 mies temu :gwizdanie:

ja jestem od grudnia 2008 i jak się zapisałem było z 69 stron ;) a przez ostatnie 5 tygodni nastukaliśmy z 400 :D tylko was ilu jest a ilu nas...

serio Oziu, padłam ,,jak pies Pluto" :polew: :polew: :polew:

o jak pies :D?? Kosior i jeszcze pewnie ślina Ci ciekłą z pyszczka :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ale mi sie spać chce kosmos!! dziś w nocy nie siedzę na forum nie ma bata!! musze iść wcześniej spać!!

zobaczymy wieczorem :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:37_________________________________________________

hej :hi:

Boniu od której Wy tu piszecie :shocked: przecie to dla mnie noc :gwizdanie:

wczoraj był lajt, kiedys do 3 w nocy napitalaliśmy :kox:

kiedyś średnio pisaliśmy po ok 30 stron dziennie bywały dni że poszło 72 strony to były wyniki co :naughty: dlatego fajnie że u Was sie to kręci i robicie taki klimat :naughty: jak zapisałem się na forum to u nas było 1249 postów był to wrzesień 2008 czyli 9 mies temu :gwizdanie:

u nas przez 3 lata było 100 stron ;( a jak sie Ozix pojawił jest :kox:

Brynia ja ostatnio śpie po 5 h dziennie ostro zapitalam w pracy a potem na budowie więc teraz padam na mordę;/ ale jak słońce zajdzie to zawsze odżywam :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:42_________________________________________________

zaraz Wam coś pokaże :naughty:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926

a ja nie umie zajrzeć na nasze staty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY ALL :hi:

Witaj oZiu :buziak::tongue4:

Cze Bryniu :kwiatek:

Mało coś nastukaliście wczoraj :gwizdanie:

bo mnie coś bolało ;([br]Dopisany: 28 Maj 2009, 08:58_________________________________________________ale mamy nowych ziomów :banan2: :banan2: :banan2::sesese:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oZiu mnie na sama mysl o letnim boli :polew: :polew:

pogłaskać czy pocałować :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 09:05_________________________________________________Słońce świeci nad nami

Ogrzewa nasze nagie ciała promieniami

Tato, lato

Zaufaj mi przygoda szybko skończy się

Odpowiedzialność... a co to jest właściwie że,

Narzucacie prawa mi

Odpowiedzialność... a co to jest w ogóle że,

Jak na smyczy czuję się

Gorący piasek, a Ja się topię w domu

Bo Stefan może, a Ja nie.

Na horyzoncie, blok

A Oni mają morze

Bo mój stary boi się...boi się

...Skończy się

Bo Stefan może, Stefan a Ja nie

Słuchaj synku Ty sobie te wszystkie przygody wybij z głowy!

Ale tato...!

Co ?

Tato, lato!

Słońce świeci nad nami Ogrzewa nasze nagie ciała promieniami Tato, lato Zaufaj mi przygoda szybko skończy się Odpowiedzialność... a co to jest właściwie że, Narzucacie prawa mi Odpowiedzialność... a co to jest w ogóle że, Jak na smyczy czuję się

Gorący piasek, a Ja się topię w domu Bo Stefan może, a Ja nie. Na horyzoncie, blok A Oni mają morze

Bo mój stary boi się...boi sięSkończy się Bo Stefan może, Stefan a Ja nie Słuchaj synku Ty sobie te wszystkie przygody wybij z głowy! Ale tato...! Co ? Tato, lato! [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 09:06_________________________________________________ :banan1: :banan1: :banan: :banan: :banan::banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :buhaha::dziura::radocha: :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim. Dzień dobry. Ja tez juz zaczałem prace ;) Co widac, odpalam kompa i od razu www.a4-klub.pl :notworthy:

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu, moja bardzo dobra koleżanka pracuje w banku i jest w stanie ogarnąć sprawę kredytu - niekoniecznie w swoim banku. Ale byłby kox jakbyś na spota zajechał taką czarniutką A5. :kox:

A tu masz staty: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=9585 (w zakładce MAZOWIECKIE klikasz na ilość odpowiedzi przy danym wątku). :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słońca moje kochane :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu, moja bardzo dobra koleżanka pracuje w banku i jest w stanie ogarnąć sprawę kredytu - niekoniecznie w swoim banku. Ale byłby kox jakbyś na spota zajechał taką czarniutką A5. :kox:

A tu masz staty: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=9585 (w zakładce MAZOWIECKIE klikasz na ilość odpowiedzi przy danym wątku). :wink4:

danke!!

Witam słońca moje kochane :> :> :>

:bicz3: :bicz3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bicz3: :bicz3:

A Król już zaczyna molestować. :D

to z tęsknoty ok idę kodzić narazie[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 09:50_________________________________________________cze Kasiu :kwiatek::rose::buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...