Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajta dziś nie piję bo jutro o 4 rano musze jechać autem, więc mogę dziś powozić "citronetem" :wink4:

Hmmm, to jest myśl. :mysli: Coś wymyślimy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj spot we fregacie wiec troche zejdzie zanim ktos wróci :drinks: :drinks: :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarłem do domu. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać przed włączeniem forum. :>

Dzięki wszystkim za super imprezę - pierwszy raz byłem trzeźwy, więc mogłem zobaczyć, jak te radomskie imprezy wyglądają - są super. :decayed:

Dobrze, że misiek nie miał suszarki, bo za tą prędkość to byłoby 10 pkt. jak nic. :rolleyes:

Zdjęcia ogarnę w niedzielę - tym razem będzie cenzura. :wink4: Ale tego, że w najbardziej gorącym momencie bateria mi padła to sobie nigdy nie daruję. :wallbash: Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - jak już będę miał pełne baterie to robimy powtórkę z rozrywki. :decayed:

Dobra, idę spać, dobranoc...[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 04:16_________________________________________________ZOMBIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie h*j z wyjazdu klamot nam się rozkraczył... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 09:03_________________________________________________dopiero co siadłem po całej akcji :kwasny:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 09:04_________________________________________________http://rs865.rapidshare.com/files/378873458/Smolensk.zip

fotki smoleńsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie coś wyrwał i ciachał ... :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 09:22_________________________________________________ciekawe czy grzał, czy tylko palec umoczył :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 09:22_________________________________________________ciekawe czy grzał, czy tylko palec umoczył :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 09:26_________________________________________________ooo piwko :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie grzałem i nic nie umoczyłem, niestety. Wróciłem po 4:00, ale po 7:00 pisałem nowego posta i może dlatego taka godzina się wam pokazuje. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie grzałem i nic nie umoczyłem, niestety. Wróciłem po 4:00, ale po 7:00 pisałem nowego posta i może dlatego taka godzina się wam pokazuje. :>

u to lipa a ja juz się cieszyłem że pojechałeś je zapraszać na parapetówkę :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie grzałem i nic nie umoczyłem, niestety...

słabiutko :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u to lipa a ja juz się cieszyłem że pojechałeś je zapraszać na parapetówkę :naughty: :naughty:

Hehe, nic się nie bój - jak już będzie na 100 % wiadomo kiedy to je zaprosimy. Tylko będę musiał sobie walnąć lufę na odwagę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u to lipa a ja juz się cieszyłem że pojechałeś je zapraszać na parapetówkę :naughty: :naughty:

Hehe, nic się nie bój - jak już będzie na 100 % wiadomo kiedy to je zaprosimy. Tylko będę musiał sobie walnąć lufę na odwagę. :decayed:

siedzi chłopak przy stoliku -patrzy a tam na przeciwko super laska

-mysli sobie walne lufe i ide do nie zagadać

prosi lufe , ale w tym czasie laska idzie do łazienki

-siedzi czeka chłopak bierze druga , trzecia itd wypił 10 luf - az patrzy a laska wychodzi z łazienki i siada do stolika , tak jak wczesniej pomyslał -ide zagadać- ...........i taki za***any siada do niej i zagaduje " co ty tam kupe tak długo robiłaś " :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w hardkorze brzmiało: "srałaś ???" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 10:06_________________________________________________w Bukowinie był polew z tego :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...