Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wymiana turbosprężarki AWX/BRD - ceny


Blanko

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi Ci o cene za turbosprężarke czy za cene montazu turbosprężarki :mysli:

Jesli cena turbo to za mało bedzie, przynajmniej z 700zł musisz mieć za uzywke w dobrym stanie(chodzi o AWX) a montaż turbiny to zaleznie od miejsca zamieszkania, u mnie za taki manewr liczą sobie od 150-250zł, ale w wiekszych miastach ta cena bedzie zapewne wieksza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1000zł raczej nie kupisz turbiny z BRD.

Ja za turbo BRD z zamontowaniem na auto dałem koło 2 tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1000zł raczej nie kupisz turbiny z BRD.

Ja za turbo BRD z zamontowaniem na auto dałem koło 2 tyś zł.

na alledrogo sa po 1850 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1000zł raczej nie kupisz turbiny z BRD.

Ja za turbo BRD z zamontowaniem na auto dałem koło 2 tyś zł.

na alledrogo sa po 1850 zł ...

Z zamonotowaniem na auto + nowe uszczelki wyjdzie 2,1-2,2 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/fabrycznie_nowa_turbina_brd_oraz_pompki_al-t84548.0.html .............polecam ten zestaw 180km wypluje jak nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem T. BRD za 1600 nówkę z założeniem mam problem bo byłem w kilku miejscach i albo się boją i nie mają wiedzy albo mają innej roboty po uszy i zlewają temat.Na Żorskiej usłyszałem że ,,co mamy wziąść 1000 ! zł i co później będziesz przyjeżdżał na naprawy bo T będzie przeładowywać" , w innym miejscu Gośc powiedział conajmniej 500 zł i zapytał się ,,gdzie pan ma tą T. w tym AVF-ie ?-więc mnie powalił tym tekstem.Kilkakrotnie dzwoniłem do kolegi Jaro4444 bo gość jest na poziomie i wiedzą naszpikowany na maxa-poinformował mnie że koszt to 150-200 zł i to żaden problem tylko trzeba normalny warsztat znaleść.Niestey ja nadal szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem T. BRD za 1600 nówkę z założeniem mam problem bo byłem w kilku miejscach i albo się boją i nie mają wiedzy albo mają innej roboty po uszy i zlewają temat.Na Żorskiej usłyszałem że ,,co mamy wziąść 1000 ! zł i co później będziesz przyjeżdżał na naprawy bo T będzie przeładowywać" , w innym miejscu Gośc powiedział conajmniej 500 zł i zapytał się ,,gdzie pan ma tą T. w tym AVF-ie ?-więc mnie powalił tym tekstem.Kilkakrotnie dzwoniłem do kolegi Jaro4444 bo gość jest na poziomie i wiedzą naszpikowany na maxa-poinformował mnie że koszt to 150-200 zł i to żaden problem tylko trzeba normalny warsztat znaleść.Niestey ja nadal szukam.

sam ją zamontuj to nic trudnego, zaopatrz się w nowe uszczelki chyba są te same co tu

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_turbiny_na_awx-t80069.0.html

postępowanie podobne ja w tym poście

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26725.0.html;highlight=klucz+12+turbina

tylko zaślepić otwór w części gorącej trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie ile taka wymiana turbiny kosztuje?? 300-400zl sie wyrobie??i czy duzo z tym zabawy?

same koszty wymiany to śmiało powinieneś się zmieścić w 400 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zl to ladnie kroja :decayed:

Tak jak pisali wyżej jak złapiesz kogoś konkretnego i nie złodzieja to zrobi to i za 150 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zl to ladnie kroja :decayed:

Tak jak pisali wyżej jak złapiesz kogoś konkretnego i nie złodzieja to zrobi to i za 150 PLN

Ja u siebie co prawda w B5 za przekładke turbo płaciłem 100zł w sewisie :naughty: (stały klient)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zl to ladnie kroja :decayed:

Tak jak pisali wyżej jak złapiesz kogoś konkretnego i nie złodzieja to zrobi to i za 150 PLN

Ja u siebie co prawda w B5 za przekładke turbo płaciłem 100zł w sewisie :naughty: (stały klient)

Tyle zapłaciłeś w ASO AUDI? - To Ty chyba nie jesteś stałym klientem tylko synem właściciela :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zl to ladnie kroja :decayed:

Tak jak pisali wyżej jak złapiesz kogoś konkretnego i nie złodzieja to zrobi to i za 150 PLN

Ja u siebie co prawda w B5 za przekładke turbo płaciłem 100zł w sewisie :naughty: (stały klient)

Tyle zapłaciłeś w ASO AUDI? - To Ty chyba nie jesteś stałym klientem tylko synem właściciela :kox:

Ja nie w ASO w serwisie tzn warsztacie u mnie w powiecie :naughty: jak bym był synem własciciela ASO to bym sie bepiuntką nie woził :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mialem okazje poczytac troche sr.pl i doszly mnie sluchy, ze jednak BRD to ogromne wiadro i dol mimo dobrego wystrojenia jest duzo gorszy od AWX/AVF. Wstaje gdzies tak od 2500rpm co jest dosc smutne, bo w AWX/AVF "cos sie zaczyna dziac" od 1800rpm. Prawda to czy jednak ktos ma slabo wystrojona?:) Bo polecaja hybrydy ale to nie jest podobno tak plug'n'play jak z BRD...

A dwa to jaki waz trzeba dorobic przy przekladce BRD do AVF (prosilbym o dokladne dane, co z jednej, co z drugiej, wymiary itp. no chyba, ze jest gdzies w necie do kupienia gotowiec to prosze o link).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, no rzeczywiście BRD to straszne wiadro :polew: :>,

24ff28f9aa2458b7m.jpg

Jak widzisz masz w 2.0 TDI 16V, już przy 1800 obr masz ponad 300 Nm, a przy 2200 ok 370 Nm:

Albo w 1.9 TDI masz przy 2000 obr. skromne 330 Nm, 2200 obr. 360 Nm i rośnie do 412 Nm:

audia4b5pdbymrmotorseo4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...