Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obecnie mam wozidło na gaz i fajnie by było gazem przejechać całą trasę ;)

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na spokojnie przejedziesz

Opublikowano

Lpg w Cro około 5 kun czyli jakieś 2.5zł, jest dużo stacji.oczywiście płatność kartą prawie na każdej stacji.

Opublikowano

to super ;)

planuję wyjazd pod koniec wakacji

jeżeli byliście w fajnej i spokojnej miejscowości to dajcie namiary

ostatnio byłem w Kanicy - spokojnie, cicho mogę polecić

Opublikowano

Byłem w Marinie oraz Podacy, w tym roku wybieram się na wyspę Pag - dla odmiany

Opublikowano

jak chcecie jechac przez slowacje to najlepiej przez krempna i ozenna bardzo dobre drogi i po slowackiej stronie tylko jakies 90km po wiejskich ale dobrych drogach potem autostrada do miejsca docelowego w chorwacjii

Opublikowano

Kremna i Ożenna to po polskiej stronie chyba?

Ja jadę z okolic Zamościa, przez Janów Lub.,Rzeszów,Dykla do Barwinka potem Svidnik,Presov,Kosice

Opublikowano

no i w dukli odbijasz na ozenna albo krempna i smigasz super droga ta od barwinka jest zrypana ja tamtedy juz nie jezdze bo po slowackiej stronie wilcze doly :)

Opublikowano

@Brysio, możesz wrzucić linka do wyznaczonej trasy na Google Maps?

Opublikowano

Mówisz o tej drodze?? :facepalm:

https://www.google.pl/maps/@49.401346,21.422006,3a,75y,23.89h,63.19t/data=!3m4!1e1!3m2!1s-gbQcIeMsWKXEZyQT-AWuQ!2e0

To droga od granicy przez góry

Potem droga nr 77 chyba nie lepsza niż od Barwinka, chyba że Cię źle zrozumiałem

https://www.google.pl/maps/@49.393094,21.436578,3a,75y,129.04h,52.19t/data=!3m4!1e1!3m2!1sOD1iaVfu_PGhdCpIRENpfg!2e0

Edit:

To nie ta droga którą podałem

Ta jest od strony Polski:

https://www.google.pl/maps/@49.405334,21.406908,3a,75y,241.23h,75.61t/data=!3m4!1e1!3m2!1sMI5v87MpSUj29cQMW_nefQ!2e0

Z Dukli do Svidnika

przez Barwinek 35 km

przez Krempna 57 km

Czy się opłaca?

:eusathink:

Opublikowano

ja jade od jasla 992 do krempnej i potem prosto na ozenna droga o niebo lepsza niz po slowackiej stronie

jadac od rzeszowa to w dukli albo w tylawie trzeb odbic i tez jest dobra droga do krempnej a z tamtad juz tak samo przez ozenna

i ja mam jakies 40km mniej

jadac przez barwinek i tak musisz zjechac w kosicach albo miskolc tak ze nadrabuiasz tak czy siak jak mowie dla mnie nie mialo to sensu wiec jade przez ozenna a droga niczego sobie kreta ale dobra

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

polecam park krka i plvicke jeziera przepiekne krajobrazy kredowe skaly warto zobaczyc naprawde warto

Opublikowano
Opublikowano

tak dokladnie tak tylko ja jade od jasla wiec u mnie wyglada inaczej

niestety ruty nie moge skopiowac bo mam w pracy zblokowana przegladarke

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ----------

mozna i bez autostrady z tym ze dla mnie to zbyt meczace i ciagle musisz uwazac bo czesto stoja wiec predkosc trzeba utrzywac 50 i 60 co mnie nie bardzo cieszy ja jade boczynmi jakies 70km i potem jak tylko jest droga szybkiego ruchu czy autostrada to wjezdzam na nia bo nie chce tracic zbyt wiele czasu na jazde :)

Opublikowano
Byłem w Marinie oraz Podacy, w tym roku wybieram się na wyspę Pag - dla odmiany

kolego ja ze znajomymi tez jade na Pag na początku lipca :)

Opublikowano

Ja dopiero 23 mam być na miejscu

Jedziesz promem czy nie, ja tylko po drogach, przed Zadarem w prawo

Opublikowano

w Dubrowniku parking 5 euro za godzinę?

to prawda?

Opublikowano

Być może, wiem że dość drogo i czasem brak miejsc.

Ja jak byłem w Dubrowniku - pozwiedzać to zatrzymałem się na górze Srd tam gdzie jest kolejka.Oczywiście parking darmowy

Podjazd dość stromy, ale da radę aby mieć dobre sprzęgło.Widok super

galery(21)-8d429bd35beee793627c7ce7bdd735ff.jpg

Z góry spacerkiem na stare miasto, z powrotem kolejką

https://www.google.pl/maps/@42.64936,18.112011,3a,75y,275.53h,67.8t/data=!3m4!1e1!3m2!1sig5y1fEsZntFNd1QxVP2YA!2e0

https://www.google.pl/maps/place/Tvr%C4%91ava+Sr%C4%91/@42.6443579,18.1203151,17z/data=!4m2!3m1!1s0x134c74cefe75f7c9:0xa63ec55a7f41a097

Opublikowano
w Dubrowniku parking 5 euro za godzinę?

to prawda?

W pierwszej strefie być może. Ja parkowałem troszkę dalej od ścisłego centrum i nie było tragedii z ceną. Ale faktem jest że parkowanie tam to koszmar.

Opublikowano

18 czerwca jadę do Chorwacji, czy jedzie ktoś w tym okresie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.