Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich od tygodnia jestem w Cro. miejscowość Podgora  temat cen był poruszany tak jest trochę drożej ale bez przesady turyści są ale bez jakiegoś wielkiego najazdu sa wolne apartmani ? Zdążyłem już trochę pozwiedzać wiec najtańszy parking jest w Omisiu 1e/h  Split Riwa 5e/h Baśka voda 3e/h i gwiazda Dubrownik faktycznie parking podziemny 7e/h 

Kilka fotek ?

c2b8fcbf-9d7d-421b-8b0d-f676afea4d4c.jpeg

IMG_3355.jpeg

IMG_3280.png

IMG_3297.jpeg

2634aee4-3959-443c-b109-ee193eff8323.jpeg

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 332,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś mi poleci jaki region wybrać na pierwszy wyjazd rodzina 2+2 ? Które rejony są tańsze a które droższe? Z góry dzięki za rady

Opublikowano

Może Makarska ? zależy kto co lubi trudno trafić w czyjeś upodobania 

IMG_3704.jpeg

Opublikowano
W dniu 30.06.2023 o 15:22, Damian napisał(a):

Ktoś mi poleci jaki region wybrać na pierwszy wyjazd rodzina 2+2 ? Które rejony są tańsze a które droższe? Z góry dzięki za rady

Zależy chyba od wieku dzieci, czy malutkie czy już starsze i jak znoszą podróż. Jeżeli masz dzieci takie które lubią dalekie podróże to można jechać na riwierę makarską, podgorę zaostrog lub do innych miast sąsiednich w południowej dalmacji jeśli małe i nie zbyt dobrze znoszą podróż wybrał bym coś bliżej np wyspę vir lub pag

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 3.07.2023 o 11:28, D4NTE napisał(a):

Zależy chyba od wieku dzieci, czy malutkie czy już starsze i jak znoszą podróż. Jeżeli masz dzieci takie które lubią dalekie podróże to można jechać na riwierę makarską, podgorę zaostrog lub do innych

Poleci ktoś dobry apartament 4/5osob w Baśce? Żeby było jak najbliżej plazy

Opublikowano
W dniu 3.07.2023 o 11:28, D4NTE napisał(a):

Zależy chyba od wieku dzieci, czy malutkie czy już starsze i jak znoszą podróż. Jeżeli masz dzieci takie które lubią dalekie podróże to można jechać na riwierę makarską, podgorę zaostrog lub do innych miast sąsiednich w południowej dalmacji jeśli małe i nie zbyt dobrze znoszą podróż wybrał bym coś bliżej np wyspę vir lub pag

Padło na Baśka Voda

Opublikowano

Hejka;)

pytanie, jadąc z Cro do Polski przez Węgry, Słowację/ Bratysławę jest jakoś jasno oznaczony zjazd na obwodnicę Bratysławy, żeby się nie bujać przez miasto? Docelowo na Trencin, Żylinę, Zwardoń.

Dzięki za info.

Edytowane przez AndrzejK.

Opublikowano
32 minuty temu, AndrzejK. napisał(a):

Hejka;)

pytanie, jadąc z Cro do Polski przez Węgry, Słowację/ Bratysławę jest jakoś jasno oznaczony zjazd na obwodnicę Bratysławy, żeby się nie bujać przez miasto? Docelowo na Trencin, Żylinę, Zwardoń.

Dzięki za info.

Jest oznaczone dość dobrze , ale najlepiej ustaw sobie na nawigacji odcinkami . Jak będziesz dojeżdżał do granicy Słowacji wpisz sobie Żylinę , a w Żylinie Zwardoń bo Navi lubi kierować na Czechy ( Cieszyn ) . 

Opublikowano

Odcinkami, tak ustawiam, bo faktycznie navi czasami żyje swoim życiem, ale i przy takim ustawieniu też może "ciągnąć" przez miasto....

A powiedz  mi, ta obwodnica ma jakieś niezależne  oznaczenie, że  wiesz, że  to obwodnica i docelowo ma podany kierunek na Żylinę ewentualnie Trencin?

Opublikowano
14 godzin temu, AndrzejK. napisał(a):

A powiedz  mi, ta obwodnica ma jakieś niezależne  oznaczenie, że  wiesz, że  to obwodnica i docelowo ma podany kierunek na Żylinę ewentualnie Trencin?

Tak , oznaczenie akurat w tym miejscu jest dobre , są wyraźne tablice nad drogą . Na drodze też jest napis PL , ale tak jak pisałem w tym miejscu Navi też prowadzi dobrze . 

IMG_8305.thumb.jpg.a4e90fe09d8eb0d5ccc2e3d77ae0e3b8.jpg

Edytowane przez mariusz36

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

Koledzy może ktoś doradzi jadąc do Bibinje przez Czechy Austrię Słowenię gdzie najlepiej tankować , coś na ruszt wrzucić.

Opublikowano
2 godziny temu, spiecho napisał(a):

Koledzy może ktoś doradzi jadąc do Bibinje przez Czechy Austrię Słowenię gdzie najlepiej tankować , coś na ruszt wrzucić.

Jedziesz z noclegiem?Bliżej masz do Stegny :).Ok tki off top :) Na spokojnie sobie to weź.Ja jadę bez wielkiego planowania,czuje zmeczenie to staje.Mozesz zrobić przystanek u mnie pod gliwicami blisko A1.Kiedy wyjazd ja 6.sierpnia.Lpg czechy mikulov potem już cro

Edytowane przez Mano4

Opublikowano

My wyjazd 31 lipca 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie jak tam pogoda wyjazd się zbliża ?

Opublikowano

W Bibinje super przepaduje nocą w dzień słonecznie

Edytowane przez spiecho

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nikt od nas nie był przypadkiem czarna C7 z boxem w Zaton Holiday Resort?:eusathink:Chyba SC blachy

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?

Opublikowano
W dniu 1.01.2024 o 13:01, Damian napisał(a):

Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?

Promajna

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 1.01.2024 o 13:01, Damian napisał(a):

Panowie polećcie mi jakąś dobrą miejscowe na Chorwacji na pierwszy wyjazd z rodzinka w czerwcu?

Polecam Podgorę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.