Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

To dopiero duzo mercedesów jest w Albanii.. 8 na 10 aut to merce.. głównie W124 :D ..

A co do dróg w Czarnogórze.. nie są złe.. jedynie w zeszłym roku odcinek od granicy z Chorwacja do Czarnogóry był remontowany i była to masakra (ok 10km) .. a tak to luzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Chorwacji warsztatów jak na lekarstwo.

Nigdy nie wykupuję takiego ubezpieczenia.

W tamtym roku padły mi szczotki w rozruszniku jak dojechaliśmy na miejsce.

Polaków życzliwych nie brakuje i pomógł mi jeden.

Objeździliśmy warsztaty (Makarska) i nie mogliśmy kupić szczotek.

Mechanicy dali namiar na elektryka samochodowego, znaleźliśmy go z trudem (mały garaż za szpitalem)

Szczotki polutował (bosch) i zapłaciłem tylko 15 euro

Jeżdżę do dziś na nich:banan:

Nie wykupisz do pierwszego razu na autostradzie i kosztów w setkach euro.

Ciekawe co byś zrobił jak byś nie znalazł tego gościa albo awaria by była w środku nocy na autostradzie:whistling: ubezpieczenie daje mi lawetę z holowaniem do Polski za darmo i samochód zastępczy na 7 dni więc mogę kontynuować urlop czy co tam potrzebuję.

Byliśmy ze znajomymi na dwa auta, tylko oni mieli kwaterę 50 km dalej.

Odpalenie auta na pych lub linką to nie problem

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam raport od znajomych ktorzy sa na wyspie Rab

obowiazuje model grecki, czyli lezak 8 euro za dzien

az mi sie wierzyc nie chce

any comment? tak jest wszedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet nie wiem bo my sprzęty plażowe mieliśmy swoje bo z małymi dziećmi musieliśmy być zawsze blisko wody a właściwie to prawie cały czas w wodzie, a u nas te leżaki były na stałe ustawione dalej od brzegu w takich kompletach, dwa leżaki i parasol ze stolikiem do tego i płaciło się chyba za całość bo nie widziałem żeby ktoś leżał na samym leżaku bez parsola itd. ale nawet nie zwórciłem uwagi ile to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niech mi ktoś powie jak najlepiej przelecieć południe polski, będę leciał od Częstochowy i myślę żeby przekroczyć granicę z Czechami koło Chałupek :whistling::eusathink:

Z Częstochowy na Siewierz, przelatujesz Siewierz i za jakieś 5km masz śwatełka (tak z górki) za śwatełkami odbijasz pierwszy zjazd na A1 (Pyrzowice) i dolatujesz do A1, potem w Świerklanach kierujesz się na Mszanę (będą znaki na A1) w Mszanie na śwatełkach w prawo i potem znowu będzie zjazd na A1, jak polecisz A1 i wlecisz do Czech to będzie shell tam kupisz winetę na Czechy :wink:

Lepiej niż S1 ? Ja zawsze S1 leciałem lub na Cieszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niech mi ktoś powie jak najlepiej przelecieć południe polski, będę leciał od Częstochowy i myślę żeby przekroczyć granicę z Czechami koło Chałupek :whistling::eusathink:

Z Częstochowy na Siewierz, przelatujesz Siewierz i za jakieś 5km masz śwatełka (tak z górki) za śwatełkami odbijasz pierwszy zjazd na A1 (Pyrzowice) i dolatujesz do A1, potem w Świerklanach kierujesz się na Mszanę (będą znaki na A1) w Mszanie na śwatełkach w prawo i potem znowu będzie zjazd na A1, jak polecisz A1 i wlecisz do Czech to będzie shell tam kupisz winetę na Czechy :wink:

Lepiej niż S1 ? Ja zawsze S1 leciałem lub na Cieszyn.

Niema tyle świateł co na S1 przez to chyba szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w basce lezaki sa rozstawiane prawie na calej plazy, dlatego warto przyjsc wczesniej i zaszachowac miejsce. placenie 30kun od lezaka dla 4 osobowej rodziny sie srednio kalkuluje.

w basce płaciłem 2 lata temu 20 kun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niech mi ktoś powie jak najlepiej przelecieć południe polski, będę leciał od Częstochowy i myślę żeby przekroczyć granicę z Czechami koło Chałupek :whistling::eusathink:

Z Częstochowy na Siewierz, przelatujesz Siewierz i za jakieś 5km masz śwatełka (tak z górki) za śwatełkami odbijasz pierwszy zjazd na A1 (Pyrzowice) i dolatujesz do A1, potem w Świerklanach kierujesz się na Mszanę (będą znaki na A1) w Mszanie na śwatełkach w prawo i potem znowu będzie zjazd na A1, jak polecisz A1 i wlecisz do Czech to będzie shell tam kupisz winetę na Czechy :wink:

Lepiej niż S1 ? Ja zawsze S1 leciałem lub na Cieszyn.

Niema tyle świateł co na S1 przez to chyba szybciej.

Teraz A1 zdecydowanie lepiej i szybciej, żeby jeszcze nie ten most w Świerklanach to już wogóle było by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jedziesz z ekipą lub w dwie rodziny to opłaca się wypożyczyć busa na 9 osób

w tym roku tak zrobiłem i nie żałuję bo są oszczędności i nie musisz martwić się o autko - ma pełny pakiet ubezpieczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w basce lezaki sa rozstawiane prawie na calej plazy, dlatego warto przyjsc wczesniej i zaszachowac miejsce. placenie 30kun od lezaka dla 4 osobowej rodziny sie srednio kalkuluje.

w basce płaciłem 2 lata temu 20 kun

2 lata temu... teraz na plazy w strone breli sa nawet po 35/40kun.

chorwacja 2/3 lata temu byla duzo tansza niz teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że pierwszy raz wyjeżdzam z 2-letnią córą do cro zapytam, jak Wasze pociechy zniosły podróż? Jechaliście nocą czy za dnia? W prawdzie start mam ułatwiony bo lecę z Wiednia i do miejsca docelowego mam wg google maps 800km i 7h30min drogi, mimo wszystko mam obawy czy mała zniesie tak daleką podróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie wadzi jazda nocą to jedź nocą. Będziesz miał ciszę i spokój a Mała prześpi całą drogę.

Albo przed świtem. Im krócej nie będzie spała w aucie tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie wadzi jazda nocą to jedź nocą. Będziesz miał ciszę i spokój a Mała prześpi całą drogę.

Albo przed świtem. Im krócej nie będzie spała w aucie tym lepiej.

Wyjadę zatem ok północy, spokojnym tempem jadąc będę na rano w cro.

Pytanie do tych co pomykali autostradą A1 - chce pocisnąć Wiślanką na Żory, a potem jak? W Żorach jest zjazd na węzeł na autostradę czy lepiej od razu walić drogą 932 na Świerklany --> potem 930 aż do A1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dziećmi to tylko nocą jeżdzę bo w dzień bym się wykończył. Moje mają 2 i 4 lata i całą trasę 1030 km wytrzymali bez problemów, bo całą noc spali:wink:

Co do drogi to niewiele Ci da że w Żorach wjedziesz na A1 bo zaraz będziesz musiał z niej zjechać bo w Świerkalanach masz objazd i musisz zjechać z autostrady i jedziesz właśnie tą 930-ką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie wadzi jazda nocą to jedź nocą. Będziesz miał ciszę i spokój a Mała prześpi całą drogę.

Albo przed świtem. Im krócej nie będzie spała w aucie tym lepiej.

Wyjadę zatem ok północy, spokojnym tempem jadąc będę na rano w cro.

Pytanie do tych co pomykali autostradą A1 - chce pocisnąć Wiślanką na Żory, a potem jak? W Żorach jest zjazd na węzeł na autostradę czy lepiej od razu walić drogą 932 na Świerklany --> potem 930 aż do A1?

Z Żor jedź prosto na Świerklany, niema sensu żeby jechać obwodnicą do A1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci nie wadzi jazda nocą to jedź nocą. Będziesz miał ciszę i spokój a Mała prześpi całą drogę.

Albo przed świtem. Im krócej nie będzie spała w aucie tym lepiej.

Wyjadę zatem ok północy, spokojnym tempem jadąc będę na rano w cro.

Pytanie do tych co pomykali autostradą A1 - chce pocisnąć Wiślanką na Żory, a potem jak? W Żorach jest zjazd na węzeł na autostradę czy lepiej od razu walić drogą 932 na Świerklany --> potem 930 aż do A1?

Z Żor jedź prosto na Świerklany, niema sensu żeby jechać obwodnicą do A1.

thx, tak też polece

http://goo.gl/maps/nPsEF

Dopieściłem szczegóły jak przejazd nowym tunelem na węźle Zagvozd w cro i ominięcie autostrady w Słowenii i wyszło 1180km.

Za tydzień wyjazd, ktoś jeszcze leci 1.09?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...