Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje w Chorwacji


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Promajna. Ja niestety 4 września już wracam :kwasny: Tak to byśmy powalczyli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie wybieram sie pierwszy raz na Chorwacje, w przyszłym tygodniu, doradzcie jaką miejscowość wybrać? próbować coś rezerwować czy lecieć w ciemno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak poczytaj kilka ostatnich stron, zamiast zadawać kolejne to samo pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wybieram sie pierwszy raz na Chorwacje, w przyszłym tygodniu, doradzcie jaką miejscowość wybrać? próbować coś rezerwować czy lecieć w ciemno?

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że leci się do Chorwacji a nie na Chorwację :wink:

Ja bym wybrał Tucepi, w ciemno. Ewentualnie kilka adresów i zadzwonić wcześniej, spytać czy miejsca są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armii chyba za twoja rada pójdę i do tucepi jade. Wiem ze tam byłeś masz jakieś namiary na noclegi tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armii chyba za twoja rada pójdę i do tucepi jade. Wiem ze tam byłeś masz jakieś namiary na noclegi tam ?

wklejałem kilka stron wcześniej fajny namiar w Tucepi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co już byli w Chorwacji i jechali na LPG, jak pamiętacie to podajcie ceny :) Czy wie ktoś czy nie będzie problemu w razie kontroli za granica jeżeli auto będzie prowadzić narzeczona która nie widniej w dowodzie rejestracyjnym ani polisie OC? ;) Startuje ktoś z małopolski w dniu 23.08?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co już byli w Chorwacji i jechali na LPG, jak pamiętacie to podajcie ceny :) Czy wie ktoś czy nie będzie problemu w razie kontroli za granica jeżeli auto będzie prowadzić narzeczona która nie widniej w dowodzie rejestracyjnym ani polisie OC? ;) Startuje ktoś z małopolski w dniu 23.08?

ja 25.08 :naughty: A gdzie zakwaterowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracałem to cena LPG 3,8 kuny

Czy wie ktoś czy nie będzie problemu w razie kontroli za granica jeżeli auto będzie prowadzić narzeczona która nie widniej w dowodzie rejestracyjnym ani polisie OC?

Na 5 razy w Chorwacji to raz widziałem Policję i to przy plaży, a jeszcze na granicy Chorwackiej, Policja i Straż Graniczna

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych co już byli w Chorwacji i jechali na LPG, jak pamiętacie to podajcie ceny :) Czy wie ktoś czy nie będzie problemu w razie kontroli za granica jeżeli auto będzie prowadzić narzeczona która nie widniej w dowodzie rejestracyjnym ani polisie OC? ;) Startuje ktoś z małopolski w dniu 23.08?

ja 25.08 :naughty: A gdzie zakwaterowanie?

Pisak (Omis) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wracałem to cena LPG 3,8 kuny

Czy wie ktoś czy nie będzie problemu w razie kontroli za granica jeżeli auto będzie prowadzić narzeczona która nie widniej w dowodzie rejestracyjnym ani polisie OC?

Na 5 razy w Chorwacji to raz widziałem Policję i to przy plaży, a jeszcze na granicy Chorwackiej, Policja i Straż Graniczna

Ja na 4 razy też właściwie raz. I kolega też. I 50 euro lżejszy wyszedł ze spotkania. Na szczęście ja jechałem drugi (akurat Żona) i jego zdjęli pierwszego.

Stali chłopaki na wiadukcie, zmierzyli prędkość (było wrum zamiast wruuuuum) i za kilka km kolejni nas zdjęli. Żadnej dyskusji. Chcesz obejrzeć prędkość, zapłać, wróć się i sobie obejrzyj albo na piechotkę.

Ale w sumie za taką prędkość to i tak dobrze, bo raptem 200 pln.

Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe wyjazdy to te 50 eur i tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jedzie ktoś w drugiej połowie sierpnia, lub nawet po 20tym?

jedziemy forumowo na 4 samochody 05.09.15 :wink:

My też od 5.09

Panowie przebrnąłem przez kilka stron, ale chciałbym bieżące informacje.

Wyjazd z Krakowa, jak najlepiej, co potrzeba (winietki itp), jak z tankowaniem gazu, na co uważać? Miałem wyciąć katalizatory, ale teraz przed wakacjami nie wiem czy to dobry pomysł, jakieś sugestie co do Policji? Lecimy do Splitu.

Bedę wdzięczny za każde info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winiety na Czechy Austrię i Słowenię kupiłem przez neta.

Czekałem tydzień a szły z niemic

LPG tankowałem:

Mszana stacja BP

Potem na przejściu checzy-austria Mikulow na Szhellu

Potem Na Słoweni

W Cro na każdej stacji przy autostradzie masz LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winiety na Czechy Austrię i Słowenię kupiłem przez neta.

Czekałem tydzień a szły z niemic

LPG tankowałem:

Mszana stacja BP

Potem na przejściu checzy-austria Mikulow na Szhellu

Potem Na Słoweni

W Cro na każdej stacji przy autostradzie masz LPG

I co taniej niż na stacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim założeniem całej podróży było wsiąść do auta pod domem i wysiąść na miejscu w Chorwacji.

Wiadomo, że zatankować musiałem ale to mało ważne.

Nie chciałem latać o stacjach i kupować żeby po prostu nie tracić czasu. A jakby jakiejś nie było to człowiek się denerwuje.

zakupiłem na www.tolltickets.com

W cenie nominalnej taka jak w danym państwie.

Zakupiłem w niedziele i do domku przyszło w poniedziałek za tydzień. Przesyłka 3 ełro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Dużo wyjaśniło, ile na zbiorniku robiłeś? Mam niestety mała butlę w zapasówce :/

Jakieś specjalne wyposażenie samochodu? Jak na Słowację itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Dużo wyjaśniło, ile na zbiorniku robiłeś? Mam niestety mała butlę w zapasówce :/

Jakieś specjalne wyposażenie samochodu? Jak na Słowację itp?

Jak się wyposażysz tak jak wymagają na Słowacji, to nigdzie ci nie podskoczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...