Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i trzeba pamiętać że felunek ostatecznie będzie w graficie :wink4:

no to moze zmienic postac rzeczy :kox: . Oczywiscie ze fela to kwestia gustu :hi:

Opublikowano

ja bym jeszcze znaczek audi na czarny zmienił... wtedy black style pełną gębą :)

Opublikowano

ooo miron nowa fura? koksik :good:

myśłałem, ze nadal poczciwym B5 jeżdzisz :)

Opublikowano
  • Autor

ooo miron nowa fura? koksik :good:

myśłałem, ze nadal poczciwym B5 jeżdzisz :)

żółwik w śpiączce byłeś :mysli::wink4:

po poczciwym B5 było poczciwe B6 :)

Opublikowano

ooo miron nowa fura? koksik :good:

myśłałem, ze nadal poczciwym B5 jeżdzisz :)

Zolwie chyba zapadaja w ten zimowy :wink4:

Opublikowano

a ja to cały czas powtarzam że gleba na sam przód i zaciski na czarno :wink4:

trochę łyso oglądać na takiej feldze rdzawy zacisk :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pucek zrobiłbyś coś dla tej furki i sam na zlocie zaciski mi na czarno strzelił :naughty:

Opublikowano

to może sam kierowca zrobi coś dobrego i sam pomaluje :naughty: ?

to trzeba dokładnie zrobić więc bez rozebrania zacisku się nie obejdzie :)

Opublikowano
  • Autor

kumam .............. chcesz furke na wekend :polew:

Opublikowano

:naughty:

nie pogardzę, może być nawet pusto w baku :polew:

Opublikowano

felga kozak, szkoda, że w black edition podążasz, ale kwestia gustu, piękne auto, oby służyło i nie sprawiało problemów

Opublikowano

1.grafit

6afff20304cd01a9.jpg

2.czarne

62edb49b15a6542b.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzięki Keżor - grafit jest :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No i Miron bedziesz malował felgi :)

Opublikowano
  • Autor

Planuje ( zimową porą :wink4: )

Opublikowano

Grafit fele zrobią robote :good: :good: :good: :good:

Co do reflektorów z LEDami to po wawie śmiga gość z ledmi w B7 - wygląda jak seria

Zagadaj do Adamooo on da ci namiar :wink4:

Opublikowano

Grafit fele zrobią robote :good: :good: :good: :good:

Co do reflektorów z LEDami to po wawie śmiga gość z ledmi w B7 - wygląda jak seria

Zagadaj do Adamooo on da ci namiar :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25257.0.html

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Grafit fele zrobią robote :good: :good: :good: :good:

Co do reflektorów z LEDami to po wawie śmiga gość z ledmi w B7 - wygląda jak seria

Zagadaj do Adamooo on da ci namiar :wink4:

są jakieś foty ? - skoro to tak mega wygląda to czemu jeszcze temat nie opanowany na naszym forum :mysli: ( w stolicy tymbardziej :mysli: )[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:47_________________________________________________

Grafit fele zrobią robote :good: :good: :good: :good:

Co do reflektorów z LEDami to po wawie śmiga gość z ledmi w B7 - wygląda jak seria

Zagadaj do Adamooo on da ci namiar :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t25257.0.html

:kox:

dzięki :wink4:

Opublikowano

Miron jaką masz szerokość tej nowej feli?? i jaką gume założyłes??

Opublikowano

Co do reflektorów z LEDami to po wawie śmiga gość z ledmi w B7 - wygląda jak seria

blagam nie ...... co wy macie z tymi ledami :rolleyes: to prawie jak wsadzic niebieski neon pod auto.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.