Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 2002 rok 1.9 Tdi AWX 230,000 oryginał serwisowany do sierpnia 2011 :)

Passat B5 3bg 2004 rok 1,9 Tdi AWX 520,000 też oryginał :)

No to jest przebieg, ja zrobię taki sam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja AWX z 2002r -225 000 km- w zawieszeniu nic nie grzebane poza wymianą spreżyn (ale to tylko po to by w zimę za płóg nie robiła :decayed:) turbo i dwumas jeszcze ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (AFN 1 rej. 3/1999, sprowadzony z NL - tak wiem będzie dużo :naughty:) na blacie 243k km, ostatnio wymieniałem regulator napięcia który był z '09 roku i kumpel skwitował to, że takie regulatory średnio wytrzymują 250k km ale coś mi się nie chce wierzyć bo auto w Polszy mało km robiło ;) Podejrzewam, że 400-500k km może mieć, ale to max :) sprzęgło wysoko łapie i jest twarde, ale chodzi tak już długi czas :decayed: z autem nie ma problemów, jeździ jak zdrowy AFN i to cieszy bardziej, niż cyferki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja AVG 10/1999 na blacie 217tyś.

Środek nie wygnieciony,w miare ładnie wszystko sie kupy trzyma.

Jak znajdę kogoś z lepszym kompem to sprawdzimy czy faktycznie tyle jest bo rzekomo do ok 180tyś smigała za granicami pl a następnie trafiło do mojej mieściny gdzie miała dwóch panów i troszkę mi znanych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 1.9 TDI AFF jest 249000 ale nie wierze w to bo mam tylko dolne wahacze ori, wszystkie amory nieori i zmieniałem sprężyny w pompie. Kierownica lekko przetarta. Reszta igła :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 1.9 BKE 2004r 184tys pękło ale nie wiem czy nie ma więcej nalatane wedlug ksiażki się zgadza ale wiadomo jak to jest z tymi książkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na szafie 235tyś a na serio to pewnie ma ze 400tyś książki nie było i historii po vinie też nie znalezli , ale jakoś jezdzi , cofa, skręca nawet w obie strony :naughty: a swoją drogą ciekawe jakie powinno byc ciśnienie w cylindrach AFNa pozdro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy kupnie w DE 2 lata temu było 172 tys. ( książka prowadzona do końca ) sprawdzana historia w ASO i pokryła się z książką.

Przy 180 zmieniałem rozrząd i wszystkie paski były ori Audi.

obecnie ma 196 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ideał to 31bar, 28bar może być, a poniżej 25bar lipton

bez awarii silnika czy w ogóle? bo nie licząc wahaczy, drążków uk.kier., łożysk w kołach, klocków, amorków tył, czujnika temp paliwa i styków w siedzeniach air bag ja powiem 4 lata bez awarii :> kto da więcej :polew: dodam że auto katowane, nie ma że boli :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...