Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Parę lat temu kupiłem 80-B4 1,9 TDI -niestety handlarz cofnął licznik. Dlatego przed zakupem kolejnej Audi powiedziałem, że muszę kupić z wiarygodnym przebiegiem. Pojechałem oglądać jedną A4 TDI...licznik z 380 tyś. km. cofnięty o prawie 200 tyś. km!!! (Wiem, bo sprawdziłem w ASO-mam znajomą). Kupiłem miesiąc temu od handlarza A4-B5 110 KM model 2000 (po auto pojechałem 290 km ). Auto od pierwszej właścicielki z Niemiec-Całe w oryginale (sprawdzaliśmy miernikiem). Przejechane 239 tyś.km. Sprawdziłem w ASO i przebieg potwierdzony. Jak będzie jeździć...czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b5 afn 96r 280tyś :polew: a ma nabite pewnie grubo ponad 500tyś kiera jak by ją pies wszamał i wypluł :facepalm: na razie zapier...

A kto pobije ten wynik nissan n14 97r 51tyś:naughty: z czego 20tyś ja nabiłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b6 AVB 276tys km 2004r, potwierdzony serwis do 239tys a resztę ja zrobiłem i wymieniałem sprzęgło klimy i alternatora....poza tym stan super,

a VW Caravelle T4 2.5 Tdi aut.2000r, 879tyś km ....... pękł blok..(oczywiście z mojej winy)

i dodam ze oryginalny środek był jak prawie nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj AWX z 2001r ma nalatane obecnie 283 tys Mil to jakies 453 tys KM , silniczek pracuje bez zarzutow choc juz szklanki byly wymieniane w ubieglym roku i pierwszy raz caly zestaw przednich wachaczy z amorkami i sprezynami na obnizone a miesiac temu pierwszy raz czyscilem turbinke.

Krece kilometry , regularnie na ori czesciach serwisuje , paliwo tylko z Shella leje i wiem , ze jeszcze duzo i dlugo pojezdzi.

A co do ori przebiegu to wiem , ze nie jest orginalny bo sam 100 tys Mil cofnolem ale , ze plany sie zmienily i ze tak powiem autko zostaje w rodzinie to nie martwi mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją niunie kupiłem prawie 2 lata temu przy przebiegu 237tkm. Obecnie ma 256tkm i śmiga jak opętana. Jednak AFN to jest potęga :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B6 2003r, sprowadzona z belgii z przebiegiem 213kkm, obecnie 216kkm...może i oryginalny przebieg :) Jak narazie wszystko śmiga jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 1999r przywleczona dwa lata temu z Holandii z przebiegiem 192tyś. Obecnie 224tyś. Co do prawdziwości przebiegu....hmmm No cóż....tarcze hamulcowe miała ori....dolne wahacze nadal ori...więc może i miała te 192....Pozdrawiam!!!!!

Sory, że tak późno odpisuję na tego posta. Zapomnij, że 13 letni diesel z Holandii ma 224tys. :decayed: Moja ma 247 na blacie (od poczatku wiedzialem ze przebieg ostro skrecony), ostatnio bylem u kumpla ktory pracuje w BS, i obejrzal motor wkoło i mowi "ona nie ma tego przebiegu co jest na blacie" a ja do niego, ze wiem, i mowie ze kolo pol banki bedzie miec na co on odpowiedzial, ze po obejrzeniu motoru obstawia moje 247 + 200 skrecone :grin: Ah, i moja też miała ori dolne wahacze :wink: a wymienialem je jakies pol roku temu (czyli na blacie bylo cos okolo 230k :grin:)

Po prostu w Holandii jest duzy podatek na diesla czy cos i zeby sie to zwrocilo to ten diesel robi rocznie duzo km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi a4 b6 avf 2003 r. wszystko serwisowane, przywleczone z wloch 2 lata temu, przebieg ori 100% 171 tys :) wszystko działa bez zarzutów. Z moja jazda max 15 kkm rocznie to jeszcze mi posluzy z 15 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 1999r przywleczona dwa lata temu z Holandii z przebiegiem 192tyś. Obecnie 224tyś. Co do prawdziwości przebiegu....hmmm No cóż....tarcze hamulcowe miała ori....dolne wahacze nadal ori...więc może i miała te 192....Pozdrawiam!!!!!

Sory, że tak późno odpisuję na tego posta. Zapomnij, że 13 letni diesel z Holandii ma 224tys. :decayed: Moja ma 247 na blacie (od poczatku wiedzialem ze przebieg ostro skrecony), ostatnio bylem u kumpla ktory pracuje w BS, i obejrzal motor wkoło i mowi "ona nie ma tego przebiegu co jest na blacie" a ja do niego, ze wiem, i mowie ze kolo pol banki bedzie miec na co on odpowiedzial, ze po obejrzeniu motoru obstawia moje 247 + 200 skrecone :grin: Ah, i moja też miała ori dolne wahacze :wink: a wymienialem je jakies pol roku temu (czyli na blacie bylo cos okolo 230k :grin:)

Po prostu w Holandii jest duzy podatek na diesla czy cos i zeby sie to zwrocilo to ten diesel robi rocznie duzo km :)

Jest możliwe ze 13-sto letnie auto z holandii ma 190 tys ale wtedy nie opłaci sie go kupić bo auta z przebiegami poniżej 200 tys mają ceny z kosmosu :wink:

w holandi tak samo kręcą przebiegi, a w belgi jeszcze więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 AFN 110 km 98r.

07.2011 pierwszy silnik 239000 podejrzewam około 350000

08.2011 drugi silnik 80000 mil oryginalny udokumentowany do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie osoby które maja udokumentowany przebieg zapraszam do obejrzenia filmiku.

http://tvnplayer.pl/programy-online/superwizjer-odcinki,337/odcinek-959,samochody-bardzo-uzywane,S00E959,11341.html

PS.Ludzie przestancie wierzyć dokumentom serwisowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupilem 99r 1.9 AFN z przebiegiem 176000km, ale gosciu zlapalismy przez przpadek i powiedzialem ze cofnal licznik o 26 tysiecy zeby ladnie wygladalo, wiec wg tego co mowil auto obnecnie ma w 214000km, jest zadbane w srodku, silnik ladnie pracuje, wiec mysle ze moze miec tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...