Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie aktualnie jest 234tys ale realny jest ok 380tys wg ster silnika ale poza wymiana dwumasy na pelne kolo ( zmiana mapy) nic nie bylo grzebane przynajmniej przezemnie i wszystko smiga w jak najlepszym porzadku nic sie nie dzieje zima lato pali i full syntetyk zobaczymy jak dlugo auto koniec 2000r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec w B6 1.9 BKE z końcówki 2004 ma 120 tys..... ale auto więcej stoi jak jeździ :grin: z emerytem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja aktualnie w moim AJM-ie b5 mam 89000km :wink: też nikt nie chce wierzyć :grin:

A Ty wierzysz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Dzięki Kochanemu koledze z forum, dowiedziałam się,że moja padaczka w 2003r miała już 180 tys. A więc jej dzisiejszy przebieg 172tys. jest naprawdę jakimś cudem :grin:

A gościu przy sprzedaży mówił do mojego męża i jego kolegi: " panowie, przebieg jest autentyczny, możemy jechać na komputer" :grin:

Na szczęście gościu, który był z moim, wiedział,że nie patrzy się na przebieg, a na faktyczny stan auta. Poza rozpieprzoną skrzynią, i wymienionymi wtryskami przez 3 lata nic konkretnego z autem się nie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja aktualnie w moim AJM-ie b5 mam 89000km :wink: też nikt nie chce wierzyć :grin:

A Ty wierzysz? :decayed:

nie musze wierzyć, bo wiem :wink: auto od nowości w rodzinie :decayed: przestało kilka lat i to też niestety nie jest takie najlepsze dla niektórych podzespołów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dobrze, że mnie oświeciłeś :decayed: a żyłbym w przekonaniu że mam 89tys :facepalm: jesteś jasnowidzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM 2001r. 197700 obecnie, kupiony przy 188700. Książka serwisowa skończona przy 165000 w 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN 1997/1998 obecnie 223tys książka serwisowa skończona w połowie 2004 roku przy 106tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dobrze, że mnie oświeciłeś :decayed: a żyłbym w przekonaniu że mam 89tys :facepalm: jesteś jasnowidzem?

Z poprzednich postów wynika że się łudzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wszystkie przeczytałeś... a auto znam od nowości i jestem pewny :whistling: proponuje skończyć niepotrzebną dyskusje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, że podrobienie książki serwisowej dla handlarzy to nie jest problem? sprawdźcie sobie te historie w aso, bo pewnie i tak połowa będzie wyssana z palca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
wiecie, że podrobienie książki serwisowej dla handlarzy to nie jest problem? sprawdźcie sobie te historie w aso, bo pewnie i tak połowa będzie wyssana z palca ;)

:thumbup1::thumbup1: - tak jak u mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia w ASO też jest do podrobienia. :tongue4:

A jak ma za niski przebieg to świadczyć może że przestał w krzokach ten okres zanim go zrobili. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
Historia w ASO też jest do podrobienia. :tongue4:

A jak ma za niski przebieg to świadczyć może że przestał w krzokach ten okres zanim go zrobili. :polew:

Ha ha ha w krzokach :polew:

Czyli za Chiny Ludowe nie mozna potwierdzić autentycznego przebiegu? Ale i tak wiem,ze moja padlinka 95r na bank nie ma 172tys.to by było za piękne:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na rozluźnienie (nie mylić z rozwolnieniem), wybralibyście 1.9 z ori przebiegiem 192, który stał nie odpalany przez 2 lata czy 1.9 z przebiegiem 400 codziennie użytkowany ?? Pytam z ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...