Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

chyba inaczej on bedzie chodzil w dislu a inaczej w benzynce

u mnie tez wzrósł hałas w środku ale mi pasuje , słychać w środku jak turbo zasysa powietrze ??? jak to w dizlu wygląda?? , jakie masz teraz doładowanie ???

Na wskazniku pokazuje prawie 2 bary niewiem jak z jego dokladnoscia a zapomnialem sie Witka zapytac ile pompuje .

Somes co do turbinki to pare ludzi sie juz o nia pytalo i im obiecalem w pierwszej kolejnosci ale niewiem czy im cena bedzie odpowiadala bo wiesz o dobra ,sprawdzona,zadbana i z pewnego zrudla turbinke bardzo ciezko a cena nie jest mala bo i ja za nia troszke dalem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jak będziesz miał jakieś konkrety to wal do mnie będziemy gadać :wink4:

pokaż mi proszę jak masz ten stożek zamontowany bo mnie ciekawość zżera jak to zrobić w tdi :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajde chwilke czasu to pstrykne fotke , ale ostrzegam nie jest to za bardzo profi . Poprostu brak miejsca ze wzgledu na turbinke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajde chwilke czasu to pstrykne fotke , ale ostrzegam nie jest to za bardzo profi . Poprostu brak miejsca ze wzgledu na turbinke :wink4:

nie ma sprawy chcę tylko zobaczyć na jakiej zasadzie ten itg tam wcisnąłeś co gdzie i jak z przepływką itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż mi proszę jak masz ten stożek zamontowany bo mnie ciekawość zżera jak to zrobić w tdi :good::kox:

zwróć uwage ze za wiele miejsca tam u niego nie ma :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tez chcesz montować ITG ???

u mnie po wyjęciu puszki od filtra mam tyle miejsca , że moge śmiało 2x wieksze turbo wkładać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróć uwage ze za wiele miejsca tam u niego nie ma :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tez chcesz montować ITG ???

u mnie po wyjęciu puszki od filtra mam tyle miejsca , że moge śmiało 2x wieksze turbo wkładać :gwizdanie:

wiem że nie ma ale ja jak chciałem montować u siebie to nie wiedziałem co z przepływką zrobić i takie tam dlatego jak jest okazja to chciałem zobaczyć to czarno na białym.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest okazja to chciałem zobaczyć to czarno na białym.. :tongue4:

żerujesz na doświadczeniu kolegi :decayed::polew: :polew: :polew:

Dudi dawaj foty , tez chce zobaqczyć :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest okazja to chciałem zobaczyć to czarno na białym.. :tongue4:

żerujesz na doświadczeniu kolegi :decayed::polew: :polew: :polew:

Dudi dawaj foty , tez chce zobaqczyć :naughty: :naughty: :naughty:

nawet na SR ciężko o takie foty dlatego dawaj :kox:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 12:14_________________________________________________tylko dokładne proszę jak to jest zamontowane itd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszlo cos takiego nie za rewelacyjnie ale wszystko dziala i sie trzyma . Zwrocie uwage ze od turbiny do filtra mam jakies poltora centymetra , i musialem ja taka tasma owinac bo do tej pory to chyba temperatura stopila by ten filtr , a w tej chwili nawet na pelnym ogniu zlapie czesc goraca i sie nie oparze a zlapie ktos taka strone goraca bez tej tasmy termoizolacyjnej :cool1: Moze somes zawiele tu nie widac ale upchnac to wszystko z przeplywka dwie noce myslalem jak to wszystko ogarnac :wink4:

9458791708a5ff51m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszlo cos takiego nie za rewelacyjnie ale wszystko dziala i sie trzyma . Zwrocie uwage ze od turbiny do filtra mam jakies poltora centymetra , i musialem ja taka tasma owinac bo do tej pory to chyba temperatura stopila by ten filtr , a w tej chwili nawet na pelnym ogniu zlapie czesc goraca i sie nie oparze a zlapie ktos taka strone goraca bez tej tasmy termoizolacyjnej :cool1: Moze somes zawiele tu nie widac ale upchnac to wszystko z przeplywka dwie noce myslalem jak to wszystko ogarnac :wink4:

9458791708a5ff51m.jpg

dzięki Dudi za zoobrazowanie :good: powiedz mi jeszcze tylko gdzie jest przepływka? bo nie widzę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywka wyrzucona? :naughty:

Nie, przeplywka jest ale naprawde sam niewiem jak ja tam zmiescilem :cool1: Praktycznie na dolot od filtra do turbiny poszlo mi tylko 3 kolanka , przeplywka , 3cm rurki alu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje wykonania projektu :oklaski: jak odczucie miedzy brd a gt2256v ?? :hi: pewnie w wyższych partiach obrotowych lepiej sadzi jak brd ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak myslisz twoim zdaniem sa jakies szanse zalozena tamtego napinacza i mozliwosc uzyskania wiekszej mocy mysli

Nowy na stary nie założysz,stary na nowy predzej ale rolka prowadzaca bedzie w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje wykonania projektu :oklaski: jak odczucie miedzy brd a gt2256v ?? :hi: pewnie w wyższych partiach obrotowych lepiej sadzi jak brd ?? :naughty:

Jak narazie wiekszy lag , za duzo sniegu zeby pozadnie poszalec i sprawdzic jak to jezdzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi to zostalo ci jedynie dorezac quattro i wio :naughty::kox:

ogolnie swietny projekt ,bardzo mi sie podoba ze auto z 95r z takim wypasem,prawdziwy maniak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...