Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Sory poprawiam się, bo zapomniałem o Bartku, są 2 najładniejsze b6 avant na forum (moje zdanie): wrclaguna i Bart- S

Znajdźcie znaczące różnice (3) z zewnątrz :polew: :polew:

wrclaguna:

HkcTi.jpg

Bart- S:

HkhSA.jpg

Sory za posłużenie się zdjęciami :hi:

Obie fury są zajebi**e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten twój furacz to przemasakrycznie za***isty wóz, jedyny co bym zmienił to wywalenie haka. Reszta jest świetna jak dla mnie najładniejsza B6 avant na forum (nie ubliżając innym). Wszystko zrobione z klasą i ze smakiem :good: :good: :good: :good: :good: Po prostu :kox: :kox: :kox: :kox:!!!

Grzesiu, kolega ma rację - hak szpeci tą piękną furkę :gwizdanie:

W pierwszej chwili myślałem, że to 3-ci wydech :polew:

hak mam juz 5 lat i czemus sluzy :wink4: czasem musze cos przywiezc lub przypiac przyczepe campingowa :gwizdanie:

juz raz na haku mialem delikwenta :kox:

Sory poprawiam się, bo zapomniałem o Bartku, są 2 najładniejsze b6 avant na forum (moje zdanie): wrclaguna i Bart- S

Znajdźcie znaczące różnice (3) z zewnątrz :polew: :polew:

wrclaguna:

HkcTi.jpg

Bart- S:

HkhSA.jpg

Sory za posłużenie się zdjęciami :hi:

Obie fury są zajebi**e.

nie rywalizuje z nikim :no: .... poprostu robie to dla Siebie , a poza tym jest wiele ladnych b6 na forum

ja podpatrywalem Adamoo bo ma naprawde zaje***a furke :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie i bez kurtuazji - Grześka fura podoba mi się bardziej niż moja... Jest w niej coś czego mojej brakuje (chyba yebaniec ma lepszy aparat :polew::decayed:)

Najładniejsze B6 na forum to bezapelacyjnie adamooo :good: Jeśli chodzi o Avanty - nie zapominajmy o Młodym ;) Formalnej rywalizacji między nami oczywiście nie ma - ale nie powiem, zważywszy na ilość poświęconego czasu i nakładu pracy - naprawdę miło się czyta ciepłe słowa o naszych pupilach. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze lusterka beda gorzej sie komponowaly ale jest :good:

ale mimo wszystko do calej reszty zostawilbym chyba lusterka w satynie.

Gratki fury

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko moje zdanie na temat Waszych Audic, wiem że rywalizacji pomiędzy Wami nie ma, bo przecież jesteśmy jedną wielką rodziną A4 Klub :wink4:. Do Adamoo nawet nie nawiązuje bo ma sedana (też jest wzorem do naśladowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego sluza dwa przyciski zamontowane miedzy esp a pdc ? bo ja mam esp-zaslepka-air bag pass.off-pdc no i cos musze dac zamiast zaslepki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sport suspension :kox:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 23:24_________________________________________________a tak naprawde to taka kratka to jest z sedana automatycznie podnoszona roleta tylnej szyby ale to S co to jest to tez mnie na zlocie intrygowalo....

so mr wrclaguna tell us....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde no to u mnie takie cos odpada bo bedzie bezuzyteczne :> musze miec inny przycisk ktory bedzie dzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde no to u mnie takie cos odpada bo bedzie bezuzyteczne :> musze miec inny przycisk ktory bedzie dzialac :)

no ale taki przycisk mozesz sobie podciagnac np pod HomeLink

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sport suspension :kox:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 23:24_________________________________________________a tak naprawde to taka kratka to jest z sedana automatycznie podnoszona roleta tylnej szyby ale to S co to jest to tez mnie na zlocie intrygowalo....

so mr wrclaguna tell us....

to S mam tez na kierownicy :wink4:

jak zmienialem tunel to juz S mialem i tylko swieci :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Twojego avanta oglądaliśmy w Bukowinie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

za***ista FURA :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC, pierwsze skojarzenie twojego auta z nowymi lusterkami to RS2- kanciasta buda i okrągłe prosiakowe lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC, pierwsze skojarzenie twojego auta z nowymi lusterkami to RS2- kanciasta buda i okrągłe prosiakowe lusterka

mi sie podobaja :> .....akurat bylem jak zawsze w ASO Rzeszow po pare pierdolek :cool1: i nikt nie wiedzial od jakiego modelu sa :tongue4:

(na pewno nie chcial bym gdzies urwac lusterka bo cena w ASO zabija :thumbdown: )

a poza tym zaczelismy dlubac przy dolozeniu modulu sterownia czujnikow cisnienia w oponach :) ( jak u Bartka )

przy okazji zaloze modul sterowania pamieci foteli ( tez jak u Bartka )

Uwazam za bardzo fajne przydatne mody :good:

a co w planach bo kilka osob mnie pytalo :przebiegly:

- ogrzewanie tylnej kanapy :wink4:

- moze ogrzewana przednia szyba ( tylko kolega _Bartek_ nie chce mi sprzedac ;( modul mam na oku :wink4: )

- solar dach :embarrassed: cciiiii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- solar dach :embarrassed: cciiiii....

hał? :shocked::tongue4:

tak tak......SOLARDACH :kox::tongue4:

Postanowilem zrobic takiego moda za namowa oczywiscie Adamooo

Graty juz kupione :naughty: a male pierdolki zamowione w ASO

6a48e67b5a413f15med.jpg

7b1511288e5c6444med.jpg

87b4a2c6909860c8med.jpg

Podsufitka czarna S LINE

0ca95e8849c763dbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...