Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

19" robi robote, ale tak jak juz pisali koledzy, trzeba za....cie uwazac na drodze. Ja juz swoje prostowalem po wycieczce do PL. Tam drogi pod takie felgi nie przystosowane :decayed:

Co to za gumy? (jakiej marki?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniłeś jeszcze dekielków... :rant: Podoba mi się to koło - powtórzę to raz jeszcze. :decayed:

dekielki z czasem sie kupi.. póki co miałem kupiłem nie takie co trzeba :(

19" robi robote, ale tak jak juz pisali koledzy, trzeba za....cie uwazac na drodze. Ja juz swoje prostowalem po wycieczce do PL. Tam drogi pod takie felgi nie przystosowane :decayed:

Co to za gumy? (jakiej marki?)

Oponki Pirelli P Zero 235/35/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, juz myslalem, ze Dunlop Sport Maxx, nie widac dokladnie na zdjeciu.... W kazdym razie nie kupuj Dunlop SM bo to ostatni syf, ja je mialem i po 1,5r. i ok. 30kkm popekaly (dostaly rysy) jakby ktos probowal bieznik od opony oddzielic.

Bild_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. kup te czopki na śruby w ASO - odrazu będzie jeszcze ładniej...

ma ktoś nr. katalogowy tych "czopków" ?

w zależności od otwory są dwie średnice dekielków. Nowe szare są mniejsze, natomiast nowego typu z chromowaną obwódką mają większą średnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. kup te czopki na śruby w ASO - odrazu będzie jeszcze ładniej...

ma ktoś nr. katalogowy tych "czopków" ?

w zależności od otwory są dwie średnice dekielków. Nowe szare są mniejsze, natomiast nowego typu z chromowaną obwódką mają większą średnicę.

Ale dla kolegi "mgtan" chodzi chyba o jakieś nakładki na śruby... a dekielki swoja drogą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. kup te czopki na śruby w ASO - odrazu będzie jeszcze ładniej...

ma ktoś nr. katalogowy tych "czopków" ?

w zależności od otwory są dwie średnice dekielków. Nowe szare są mniejsze, natomiast nowego typu z chromowaną obwódką mają większą średnicę.

Ale dla kolegi "mgtan" chodzi chyba o jakieś nakładki na śruby... a dekielki swoja drogą :naughty:

http://allegro.pl/nakladka-sruby-kola-audi-vw-oryginal-zlodziejka-i1570752860.html

A kiedyś kupowałem cały zestaw nakładek + szczypce do ściągania za 40 zł na allegro :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, juz myslalem, ze Dunlop Sport Maxx, nie widac dokladnie na zdjeciu.... W kazdym razie nie kupuj Dunlop SM bo to ostatni syf, ja je mialem i po 1,5r. i ok. 30kkm popekaly (dostaly rysy) jakby ktos probowal bieznik od opony oddzielic.

Bild_6.jpg

Bo się kupuje Dunlopy Sport Maxx TT i nic się z nimi nie dzieje, a bardzo fajnie się na nich jeździ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stablizatory założone. :kox:..dotatkowo mimo ze na starych nie było luzu wymieniłem łączniki... zrobiłem kilkanaście kilometrów, ale już czuje różnicę... polecam wszystkim tego moda :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie wrzuciłem tylko tył i jest spora różnica w zachowaniu auta. Auto nie zrobiło się teraz podstarowne przez przedni stabilizator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robi się podsterowne... a raczej nadsterowne ;) jesłi ma się zwykły zawias 1BA... jesli coś twardszego czytaj np. gwint jest jak po sznurku...a nie nadsterowności anie pod sterowności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dużo nie pojeździłem, ale nie zauważyłem ani podsterowności ani nadsterowności. Kompletne zawieszenie Eibach Pro System -30mm i te RS-owe stabilizatory robią konkretną robotę. POLECAM KAŻDEMU :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...