Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

moskal, 6000 chcesz za parowke w takiej postaci? nie lepiej wyjac silnik i gadzety, a reszte sprzedac handlarzowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, 6000 chcesz za parowke w takiej postaci? nie lepiej wyjac silnik i gadzety, a reszte sprzedac handlarzowi?

jak nie pójdzie cała to bede wyjmował graty :wink4:

cały czas mam nadzieje ze ktos bedzie potrzebował komplet do swapa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy byl ten dzwon? bo viagre mialem okazje ogladac na zywo u nastepnego wlasciciela :blink:

Daaaawno :wink4:

dobra :decayed:

jak cos biore fele :kox:

czego Ty juz nie kupowales ode mnie :polew:

i ode mnie :evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy byl ten dzwon? bo viagre mialem okazje ogladac na zywo u nastepnego wlasciciela :blink:

Daaaawno :wink4:

z tego co pamietam , długo sie nią nie nacieszył :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 07:50_________________________________________________idealna na zrobienie madafaka black killera :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-z-gaz-4x4-skora-klima-zarej-i1209036335.html[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 08:24_________________________________________________obczajcie na zdjęciach ze boczek pasażera jakiś dziwny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy byl ten dzwon? bo viagre mialem okazje ogladac na zywo u nastepnego wlasciciela :blink:

Daaaawno :wink4:

z tego co pamietam , długo sie nią nie nacieszył :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 07:50_________________________________________________idealna na zrobienie madafaka black killera :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-z-gaz-4x4-skora-klima-zarej-i1209036335.html[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 08:24_________________________________________________obczajcie na zdjęciach ze boczek pasażera jakiś dziwny :mysli:

chodzi o boczek drzwiowy? pod 16cm zabudowany :good: raczej INplus :good: :good: generalnie wyglada dosc ok, ciekawe jak na zywca, jak byla by ok to brac i black madafakira rezac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były swego czasu na aleggro takie panele głośnikowe to się robi na zamówienie więc spoko. A co zastanawiasz się nad kupnem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o boczek drzwiowy? pod 16cm zabudowany :good: raczej INplus

:good:

jak byla by ok to brac i black madafakira rezac :good:

od razu turbo hybryda K03/04 bo bez tego to 4x4 traci sens :thumbdown:

były swego czasu na aleggro takie panele głośnikowe to się robi na zamówienie więc spoko. A co zastanawiasz się nad kupnem :naughty:

biore pod uwage wszystkie opcje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jechał oglądnąć jak byłoby z nią wszystko ok to nawet bym się nie zastanawiał i jak bym miał jeszcze ten sam model w domu to tylko przekładke i maż już fure koks a reszte puścić na części i sporo ci się zwróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jechał oglądnąć jak byłoby z nią wszystko ok to nawet bym się nie zastanawiał i jak bym miał jeszcze ten sam model w domu to tylko przekładke i maż już fure koks a reszte puścić na części i sporo ci się zwróci

no do przełożenia cały środek , który miałem pięknie zrobiony :kox: :kox: :kox:

puscilbym graty i stykłoby na K04 i soft :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu turbo hybryda K03/04 bo bez tego to 4x4 traci sens :thumbdown:

nie wiem ile tam za parowe dostaniesz z OC + to za ile ja pogonisz, no generalnie grzebanina, ale chyba koniec koncow byla by warta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu turbo hybryda K03/04 bo bez tego to 4x4 traci sens :thumbdown:

nie wiem ile tam za parowe dostaniesz z OC + to za ile ja pogonisz, no generalnie grzebanina, ale chyba koniec koncow byla by warta :good:

mam dodatkowo pare groszy odłożone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ileż przełożenie moment, jedź ją obejżeć

jak patrze na zdjęcia to ona ma znaczki jeszcze audi na błotnikach a model już poliftowy ? ma już listwy dolne na drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ileż przełożenie moment, jedź ją obejżeć

jak patrze na zdjęcia to ona ma znaczki jeszcze audi na błotnikach a model już poliftowy ? ma już listwy dolne na drzwiach

to jest 97 rocznik i tak ma byc ma juz listwy i jeszcze znaczki, od 98 nie bylo juz znaczkow, ja mam 97 rok i tak jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ileż przełożenie moment, jedź ją obejżeć

jak patrze na zdjęcia to ona ma znaczki jeszcze audi na błotnikach a model już poliftowy ? ma już listwy dolne na drzwiach

to jest 97 rocznik i tak ma byc ma juz listwy i jeszcze znaczki, od 98 nie bylo juz znaczkow, ja mam 97 rok i tak jest :good:

zobacze ile postoi , spodobala mi sie , wsadziłbym swój srodek , zderzak od esy , grill na czarno , lampy na czarno , szyby na czarno i byłby koks jak c**j :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ileż przełożenie moment, jedź ją obejżeć

jak patrze na zdjęcia to ona ma znaczki jeszcze audi na błotnikach a model już poliftowy ? ma już listwy dolne na drzwiach

to jest 97 rocznik i tak ma byc ma juz listwy i jeszcze znaczki, od 98 nie bylo juz znaczkow, ja mam 97 rok i tak jest :good:

zobacze ile postoi , spodobala mi sie , wsadziłbym swój srodek , zderzak od esy , grill na czarno , lampy na czarno , szyby na czarno i byłby koks jak c**j :kox: :kox: :kox:

bierz bierz zacny rocznik :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ileż przełożenie moment, jedź ją obejżeć

jak patrze na zdjęcia to ona ma znaczki jeszcze audi na błotnikach a model już poliftowy ? ma już listwy dolne na drzwiach

to jest 97 rocznik i tak ma byc ma juz listwy i jeszcze znaczki, od 98 nie bylo juz znaczkow, ja mam 97 rok i tak jest :good:

zobacze ile postoi , spodobala mi sie , wsadziłbym swój srodek , zderzak od esy , grill na czarno , lampy na czarno , szyby na czarno i byłby koks jak c**j :kox: :kox: :kox:

bierz bierz zacny rocznik :naughty::good:

na razie musze sie koło miesiąca wstrzymać , moze jeszcze bedzie stała

szkoda, że w sumie nie jest dodatkowo czarna...

wazne ze jest ciemna , poprzednia miałem ciemnozielona i tez fajnie wyglądała zrobiona na czarno :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej poprzedniej to widziałem tylko foty po wypadku.. jest jeszcze temacik na forum z nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy i czasu na przedlifta... wez kup jakies 99-00. To juz inaczej wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...