Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

pin 29 terminal 58d - zostawiasz puste bo niema zewnętrznego potencjometru jak w A6 natomiast pin 6 w czerwonej i pin 31selection range to właśnie ten sam sygnał a jest to informacja dla FIS który bieg jest wrzucony w automacie, czyli zostawiasz to wszytko nie podłaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie zauwazylem ze pojawilo sie troche nowych ludzi ktorzy chca zaczac przygode z fisem tak jak ja czyli od samego poczatku...dodalem na chomika materialy ktore uzyskalem od ludzi z forum mam nadzieje ze nie beda oni mi za zle ze udostepniam manualem ktore pomoga w montazu

montaz fisa - MisiaCC - Chomikuj.pl

osobiscie jesli ktos ma jakies pytanie odnosnie montazu fisa w przed lifcie pisac smialo na pw pomoge

odezwę sie napewno wszystko juz mam

licznik 98

manetka avant 98

droszke danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin 29 terminal 58d - zostawiasz puste bo niema zewnętrznego potencjometru jak w A6 natomiast pin 6 w czerwonej i pin 31selection range to właśnie ten sam sygnał a jest to informacja dla FIS który bieg jest wrzucony w automacie, czyli zostawiasz to wszytko nie podłaczone

dzieki wielkie to już wszystko wiem masz u mnie browara hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zauwazylem ze pojawilo sie troche nowych ludzi ktorzy chca zaczac przygode z fisem tak jak ja czyli od samego poczatku...dodalem na chomika materialy ktore uzyskalem od ludzi z forum mam nadzieje ze nie beda oni mi za zle ze udostepniam manualem ktore pomoga w montazu

montaz fisa - MisiaCC - Chomikuj.pl

nie ma problemu chetnie pomoge

osobiscie jesli ktos ma jakies pytanie odnosnie montazu fisa w przed lifcie pisac smialo na pw pomoge

odezwę sie napewno wszystko juz mam

licznik 98

manetka avant 98

droszke danych

nie ma problemu chetnie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś rzeźbił w sedanie fisa, to mam manetke poliftową :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy moze ktos wie lub ma do opchniecia licznik po fl no misja jest zeby dostac tylko eu i vdo

Pozdro

---------- Post dopisany 26-09-2012 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 20:57 ----------

A co tu taka cisza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko dziś powalczyłem z licznikiem troszke i wsadziłem go do auta przeprogramowałem imo i odpalilem co mnie zdziwiło odrazu to pomaranczowa kontrola z napisem sensor i piktogram olejarki i po odpaleniu czerwony piktogram oleju nie wiem może jakiś problem z przejściowką oraz spróbowałem wgrać inny wsad efekt był taki że wszystko ładnie się przerobiło na kilometry tylko nie działał obrotomierz 8d0 920 931 numer wsadu który wrzucilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wróciłem do tematu z pytaniem czy ma ktoś na zbyciu tarcze zergarów europa do licznika po 2 lifcie: białe podświetlanie, zegar cyfrowy. wazne by tarcze było do diesla i wersja VDO nie JAGER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem w ręce przedliftowego, ale mniemam, że na pewno się różnią fizycznie. Ręki jednak uciąć nie dam, bo mam tylko dwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki symbol tego błędu? I na jaki kolor? Pokazuje Ci temperature oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywala pomarańczowy sensor i po odpaleniu czerwoną olejarke a na temperature nie zwróciłem uwagi jutro sprawdze bo nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na czerwono to tak, jakbyś nie miał oleju, albo nie podłączyłeś sygnału od czujnika poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem bo zrobilem przejsciowke moze cos zle podlaczylem

---------- Post dopisany 28-09-2012 at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 23:42 ----------

już wiem czym to jest spowodowane chodzi o brak czujnika w misie olejowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do masy i masz święty spokój. Jak wymienisz miske, to wtedy podłącz jak natura przykazała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do masy i masz święty spokój. Jak wymienisz miske, to wtedy podłącz jak natura przykazała.

Ale temperatury tez nie bedzie pokazywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...