Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Te piny co wypisalem ta sa bolce we wtyczce czerwonej fis i wdg tej rozpiski te piny musisz podlaczyc dane kable np pin nr 11 musisz pociagnac do manetki w ktorej pin odpowiada za przicisk reset itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jesli kupie sobie licznik do przedlifta z gniazdami zoltym i niebieskim to nic nie musze przerabiac tylko kupuje sobie manetke i kostke fis i podlaczam piny:

1 spalanie z ecu

5 temp zewnetrzna

9 czujnik spryskiwacza na stale do masy albo kupic czujnik

manetka

11 restet

14 left

18 right

Pytam bo niechce pruc wiazek z zegarow zeby wlozyc te nowsze poliftowe a co z manetka bo moja nie ma tej regulacji predkosci wycieraczek zalozylem sobie inny przekaznik 99 programowalny.

Dokładnie tak robisz jak napisałeś z tymże nie musisz nie musisz podłączać kabelka do masy od płynu :wink:

Mógłby ktoś trochę dokładniej wyjaśnić o które piny chodzi, z której kostki chodzi i do której to podłączyć? Najlepiej łopatologicznie :D

Z góry dzięki za pomoc!

Z takiej kostki, którą musisz dołożyć

KOSTKA FIS VW GOLF 4 BORA PASSAT B5 B5FL F-VAT (2954449394) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do takiej,

http://img228.imageshack.us/img228/3936/dsc07293h.jpg

która siedzi w tym miejscu w manetce sterującej FISem

manetka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dziś różne warianty podświetlania przez edycje $1ED, ori było 00, wpisywalem różnie i ni c**ja nie hulało. Reset robiony.

Licznik VDO V13 A4 B5 01r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dziś różne warianty podświetlania przez edycje $1ED, ori było 00, wpisywalem różnie i ni c**ja nie hulało. Reset robiony.

Licznik VDO V13 A4 B5 01r

to była komórka 1de to dlatego nie zadziałało i tam zmien z 35 na 3D i podświetli ci cały licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dziś różne warianty podświetlania przez edycje $1ED, ori było 00, wpisywalem różnie i ni c**ja nie hulało. Reset robiony.

Licznik VDO V13 A4 B5 01r

to była komórka 1de to dlatego nie zadziałało i tam zmien z 35 na 3D i podświetli ci cały licznik

tylko że ja kminiłem jedynie same wskazówki, cała szafa mi nie potrzebna.

no fakt, jest 35, ale co ztrobić by wyświetlić jedynie wskazówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dziś różne warianty podświetlania przez edycje $1ED, ori było 00, wpisywalem różnie i ni c**ja nie hulało. Reset robiony.

Licznik VDO V13 A4 B5 01r

to była komórka 1de to dlatego nie zadziałało i tam zmien z 35 na 3D i podświetli ci cały licznik

tylko że ja kminiłem jedynie same wskazówki, cała szafa mi nie potrzebna.

no fakt, jest 35, ale co ztrobić by wyświetlić jedynie wskazówki ?

spróbuj zmienić na 39.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co teraz patrze kilka stron wczesniej powinno śmigać. Ale już nie chce mi się lecieć do auta, jutro zobacze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co teraz patrze kilka stron wczesniej powinno śmigać. Ale już nie chce mi się lecieć do auta, jutro zobacze :wink:

idz idz sprawdź, będziesz prekursorem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie 39 to zobacz 3f lub 3b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbuj zmieniać ale nie wiem czy da się ogarnąć same wskazówki ale ogólnie jak będziesz zmieniał 5 to faktycznie załącza różne podświetlenia w aucie jak dasz np. 6 to podświetli ci całą dechę, D podświetla cały licznik trzeba próbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co z problemami następującymi ? nie ma problemu z wyświetlaniem daty po otwarciu drzwi czy innych skutków ubocznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie cee całej szafy, chce tylko wskazówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie cee całej szafy, chce tylko wskazówki :decayed:

to posprawdzaj od 0-5 bo tego nie sprawdzałem i od A-F może jakaś wartość podpasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można tak powiedzieć, ale i tak na razie nie możemy rozwalić wsadu z 10 lat wstecz aby odpalić wskazówki po zapłonie... :facepalm:

w takim tempie, to będziemy mieli rozcykane co i jak w momencie kiedy samochody będą już latały :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co niektórym poryram troszkę baniaczek i wieczorem wrzucę fotki mojej dzisiejszej weny w dziedzinie licznikowej... Zapewniam, że h*j Was zastrzeli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro się pobawie. P.s. w $1ED jest coś zwiazane z immo, bo jak edytowałem komórkę to mi rozsynchronizowało się ecu z licznikiem, musiałem adaptować.

Sam chętnie przygarnął bym jakąś szafe na testy i zabawy z wsadami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo inżynierowie z ingolstadt nam za bardzo nie ułatwiają co szafa to jakieś cyrki

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

no jutro się pobawie. P.s. w $1ED jest coś zwiazane z immo, bo jak edytowałem komórkę to mi rozsynchronizowało się ecu z licznikiem, musiałem adaptować.

Sam chętnie przygarnął bym jakąś szafe na testy i zabawy z wsadami

za każdym razem jak wgrywasz wsad to musisz kodować kluczyki nie wiem czemu tak się dzieje

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

A ja co niektórym poryram troszkę baniaczek i wieczorem wrzucę fotki mojej dzisiejszej weny w dziedzinie licznikowej... Zapewniam, że h*j Was zastrzeli :decayed:

a co ty majster tam ciekawego wymyśliłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...