Efekt wymiany licznika na FIS

koziol

Zależy chyba jeszcze od kodowania w liczniku aby ten błąd pojawił sie na fisie i powiem tak że jak ustawie kodowanie tak abym miał gąg po otwarciu drzwi taki fajny to jak weźmiesz test zegarów pokrętłem to test wykonawczy (!) się nie pokazuje. Natomiast jak zrobisz kodowanie inne to ten test jest. dzis sprawdziłem wyciągnąłem bezpiecznik od abs i lamka abs świeci i miga tylko (P) w kilometrach ale na fisie nic nie ma.

Szyba a da rade poznać która noga diody to jest minus czy nie bo sądząc po twoich odpowiedziach to trzeba odlutować tylko i wyłącznie minus diody TAK

• Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Da radę poznać. W jednej strony ma ścięty narożnik i to jest właśnie minus z tej strony.

z tego co pamiętam minus trzeba odlutować masz rację, ale na płytce jest to opisane a jak nie przedzwoń sobie miernikiem.. :whistling:

maq203 co do kodowania zegarów sprawdź jakie masz kodowanie moze faktycznie coś tu nie dziala jak powinno..

Jeśli chodzi o test zegarów z przycisku ( wciśniecie dwukrotne lewego pokrętła ) to wykrzyknik się wyświetla. Sprawdzę jeszcze w domu vagiem. Kodowanie z tego co pamiętam mam standardowe 00140 chyba. Wcześniej było jakoś 00060 i sam je przekodowywałem. Przekodowanie żeby zrobić to wystarczy recode i wpisac nową wartość- zatwierdzić i OK? Czy jeszcze coś trzeba ? Może coś pominąłem

nowa wartość i enter, nic wiecej :decayed:

Co Ty koorwa pyerdolisz?! Ile razy mam Ci przypominać nie ćpej beze mnie! :punish:

Wpisujesz nową wartość, wciskasz enter, zapierdalasz do mięsnego, kupujesz trzy kilo smalcu i smarujesz fure po dachu z nadzieją, że psy wpierdolą.

:co:

chłopie Ty lepiej d*pę tym smalcem przesmaruj i jak rasowy gej pod grunwaldem z chęcią przyjmij te dwa nagie miecze... :grin:

:co:

Challenge_accepted.png

:decayed:

Taka sytuacja :grin: przelew rób i bilet na ciapąg rezerwuj na siepień!

przelew Ci zrobie jak siano bd miał bo na razie pusty jak bęben rolling stonesów jestem, a ciapągiem nie jade tylko autem :decayed:

A to dojedzie? :grin:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Tyle to ja wiem :grin:

te te te hamujta te zapęda, przed wczoraj zrobilo to to 400 km ze stałą prędkością 180 km/h wiec jak mu po tym nic nie bylo to sie nie rozpadnie :grin:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

No na lawecie pewnie:decayed:

cicho mi tu bo zaraz bd ten smalec z dachu zlizywał o którym Kaju pisał :grin:

:polew::polew::polew::polew:

Panowie,wymieniłem licznik w swojej a4 b5 z 2001 AJM.Był 8D0920900M jest 8D0920980J (z angola bez zmiany oprogramowania).Wszystko gada auto pali immo gaśnie tak jak potrzeba, ale wypluwa błąd 01177 - błąd komunikacji z ECU.Brak pomysłów

poczekaj na Kajka on Ci zaraz powie, coś tam chodzi o jakieś viny sriny :grin:

poczekaj na Kajka on Ci zaraz powie, coś tam chodzi o jakieś viny sriny :grin: