Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sorka ze wcinam się w temat ale mam pytanko czy licznik 8D0 920 980 Ful fis anglik podejdzie zamiast mojego 1/2 fis 8D0 920 900 M

Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moze troche dodam od siebie:

W takim przedlifcie jak ja mam mialem jeden kabel od podswietlenia calego wnetrza radio climatronik itd.

Podlaczenie go pod kabel 58S-skutkowalo tym ze podswietlenie bylo automatyczne i nie wazne czy w nocy czy w dzien

Podlaczenie go pod kabel 58D-skutkuje tym ze mam regulacje potencjometrem,ale i tak oswietlenie licznika jest automatyczne nieraz fis sie rozjasnia nieraz sciemnia.

Dla kolegi DANIELOM:tak samo bylo jak mialem licznik z 98 z fisem.Bo tez ma czujnik swiatla.Pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:23_________________________________________________

Witam sorka ze wcinam się w temat ale mam pytanko czy licznik 8D0 920 980 Ful fis anglik podejdzie zamiast mojego 1/2 fis 8D0 920 900 M

Pozdrawiam i dziękuję

Podejdzie bo to jest z tego co pamietam z bialym podswietleniem(2 pelny lift),ale nie jestem pewny czy to nie od benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby dwa polifty białe podświetlenie od diesla boję sie za to zabrać 0 doświadczenia ,,, ok kupuje ten licznik jeszcze manetki muszę nabyć i rezam jak się uda :( choć będzie ciężko :(

a jak jest z manetkami bo bym chciał i fis i tempomat wiem ze pająka ciężko zdobyć podejdzie do mnie jak kupie osobno ?? + oczywiście symfony czy z tym dużo roboty zeby uruchomić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musisz pierw immo ogarnac[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:34_________________________________________________http://allegro.pl/a8-d2-4-2-pajak-przelacznik-kierunkow-swiatel-i1836302785.html

Niech ktos sobie kupi,tylko nie na HANDEL!!!!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie może podłączyć kabelek do świateł obrysowych w liczniku po lifcie?

obrysówki sa w wersjach usa a w usa nie bylo lifta wiec w liczniku nie ma gdzie tego podlaczyc :tongue4: chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było na forum duzo razy http://aceef.pl/kontakt.htm

Gość 30km ode mnie :) Nie słyszałem o reklamacjach, także jest ok :wink4:

Endriu do Twojego problemu brak mi już pomysłów... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rant: w ori kostce nie było kabla do masy czujników :embarrassed: przejsciowki byly ok ale dochodzily do przejsciowki i dalej sie urwalo nie przechodzilo dalej do licznika, brak jednego kabla :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rant: w ori kostce nie było kabla do masy czujników :embarrassed: przejsciowki byly ok ale dochodzily do przejsciowki i dalej sie urwalo nie przechodzilo dalej do licznika, brak jednego kabla :gwizdanie:

A pisałem, żebyś posprawdzał przejścia :rolleyes:

Ważne, że działa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było na forum duzo razy http://aceef.pl/kontakt.htm

Gość 30km ode mnie :) Nie słyszałem o reklamacjach, także jest ok :wink4:

Endriu do Twojego problemu brak mi już pomysłów... :blink:

CZesc

tak jak pisalas u mniw wystarczy tylko siwą kosteke dorobic i reszta gra

jeszcze nie uruchomilem do konca licznika, bo nie mam zakodowanego immo i kogdowania ale narazie wstepnie dziala

ladowani i temp oleju, przelaczanie opcji fisa

tylko jeszcze musze poczytac jak te drzwi ogarnac

mam do Ciebie pytanie, czy jak podlacze radio concerta kaseciaka pod licznik to muze jakies kodowanie ustawic aby ta opcja dzialala w liczniku??

a drugie pytanie to jaki czujnik najlepiej kupic do poziomu płynu??

z góry dzieki za inforamacjie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do Ciebie pytanie, czy jak podlacze radio concerta kaseciaka pod licznik to muze jakies kodowanie ustawic aby ta opcja dzialala w liczniku??

a drugie pytanie to jaki czujnik najlepiej kupic do poziomu płynu??

Jeśli podłączysz i nie będzie działał RDS na FIS to do kodowania radia do ostatniej cyfry dodaj 4, czyli jeśli na końcu będziesz miał 3 to musisz wpisać 7 :wink4:

A czujnik do poziomu to najlepiej ori :wink4:http://allegro.pl/czujnik-poziomu-plynu-spryskiwaczy-audi-a4-i1840231715.html

Droższym rozwiązaniem jest pompka z czujnikiem poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było na forum duzo razy http://aceef.pl/kontakt.htm

Gość 30km ode mnie :) Nie słyszałem o reklamacjach, także jest ok :wink4:

Endriu do Twojego problemu brak mi już pomysłów... :blink:

CZesc

tak jak pisalas u mniw wystarczy tylko siwą kosteke dorobic i reszta gra

jeszcze nie uruchomilem do konca licznika, bo nie mam zakodowanego immo i kogdowania ale narazie wstepnie dziala

ladowani i temp oleju, przelaczanie opcji fisa

tylko jeszcze musze poczytac jak te drzwi ogarnac

mam do Ciebie pytanie, czy jak podlacze radio concerta kaseciaka pod licznik to muze jakies kodowanie ustawic aby ta opcja dzialala w liczniku??

a drugie pytanie to jaki czujnik najlepiej kupic do poziomu płynu??

z góry dzieki za inforamacjie :)

czujnik poziomu plynu cos takiego :

http://allegro.pl/czujnik-poziomu-plynu-spryskiwaczy-audi-a4-i1840231715.html

a jak podłaczysz radio tak jak ma byc to rds sam na fisie sie pokaze jak nie bedzie jakiejs awarii na fisie[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 23:15_________________________________________________MaxsteRR szybko piszesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o tym podłącznieu m.in 144 strona, ale ciagle mam niejasności

licznik polift z białym pdoświtleniem i elektornicznym zegarkiem

do siwej kostki do pinów:

8 - Czujnik stykowy drzwi po stronie przedniego pasażera

9 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z prawej strony

10 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z lewej strony

muszę ciągnąć nowe kable od krańcówke do licznika aby pokazywało otwarcie drzwi????

wiem o diodach i kolorach kabli, tylko chodzi mi o to czy musze ciagnąc pprzez cała auto nowe kable????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o tym podłącznieu m.in 144 strona, ale ciagle mam niejasności

licznik polift z białym pdoświtleniem i elektornicznym zegarkiem

do siwej kostki do pinów:

8 - Czujnik stykowy drzwi po stronie przedniego pasażera

9 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z prawej strony

10 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z lewej strony

muszę ciągnąć nowe kable od krańcówke do licznika aby pokazywało otwarcie drzwi????

wiem o diodach i kolorach kabli, tylko chodzi mi o to czy musze ciagnąc pprzez cała auto nowe kable????????

No ja pociągnąłem do tylnych nowe przewody. Dwa lewym progiem, a później do prawych drzwi pod tylną kanapą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do drzwi pasażera od brązowej kostki z biło brazowym kablem mam pociagnąc nowy kabel??

Tak, i tam też będzie potrzebna dioda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...