Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Solskier nic nie napisał o wadach z otwieraniem drzwi. Wydaję mi się, że zadziałają. A Tobie zależy by to działało, czy boisz się, że na FIS będziesz miał non stop monit na temat otwartych drzwi?

Nie zadziała... musi być moduł komfortu z A6 by działało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Solskier nic nie napisał o wadach z otwieraniem drzwi. Wydaję mi się, że zadziałają. A Tobie zależy by to działało, czy boisz się, że na FIS będziesz miał non stop monit na temat otwartych drzwi?

no właśnie chciałem by działało jak trzeba, a modułu przecież nie będę wstawiam bo jak :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solskier nic nie napisał o wadach z otwieraniem drzwi. Wydaję mi się, że zadziałają. A Tobie zależy by to działało, czy boisz się, że na FIS będziesz miał non stop monit na temat otwartych drzwi?

no właśnie chciałem by działało jak trzeba, a modułu przecież nie będę wstawiam bo jak :no:

W sumie dałoby się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dałoby się :decayed:

nawijaj co i jak bo może w zimie nie będę miał co robić :decayed:

Tematu nie zgłębiałem, ale teoretycznie trudne by to nie było :) Podłączasz niebędne rzeczy do działania modułu, czyli na pewno +/- i linie K a na koniec krańcówki drzwi i licznik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w sumie to aż takie ważne nie jest (i jak dla mnie nie potrzebne) to mozna by było na te piny mase zapodać i by było zawsze, że nieby jest ok z drzwiami tzn., że są zamknięte. Czy źle rozumiem... :mysli:

jak podasz masę to właśnie będą świecić :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podasz masę to właśnie będą świecić :tongue4

To to zapodać + :gwizdanie: :naughty:

Wtedy nic już nie będzie świecić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podłączać pod te piny co wam się podoba :tongue4: one i tak nie są do niczego podłączone wewnątrz licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podłączać pod te piny co wam się podoba :tongue4: one i tak nie są do niczego podłączone wewnątrz licznika

No przecież :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie jeszcze prośbe :

connector for radio clock, 4-pin, black

1 -Radio clock signal (data)

2 -Radio clock 5V

3 -not used

4 -Radio clock earth

co z tym zrobic ja mialem analogowy bez FIS a tu jest cyfrowy z palmą 1/2 FIS??

Wtyczka na zewnętrzną antenę radiową :)

20120112229.jpg

sprawdzilem w liczniku i oprócz wtyczki zielonej i niebieskiej niema miejsca na wtyczke pod zegar radiowy!!

Ma ktoś zdjecie czegos takiego?? Licznik mam 1/2 FIS VDO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestescie moja ostatnia nadzieja, w skrocie, A4 B5 97 mam juz miesiac, po wypadku chryslerem z rocznym synkiem wypadlo na audi, nie zaluje, zmienilem na pelny fis, wszystko dziala, nie bylo ori radia, wiec kupilem concert, problem jest taki, nie wyswietla stacji w fis, przerabialem juz chyba wszystko, 3 przewody poprawnie podlaczone, polaczylem sie bezposrednio z radiem, ustawilem na 2 wyswietlacze, kodowanie licznika z 16xxx z przodu, kanal 56, 62 niedostepne, prosze osoby znajace temat o konkrety, leb mi peka o czytania dziesiatek stron, siedze w audi 3 dzien jakbym domu nie mial, tematy podobne czesto zostaja bez odpowiedzi, co jeszcze moge zrobic?[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 01:59_________________________________________________... sprostowanie, kanal 56 mam po podlaczeniu bezposrednio vagiem do radia, k-bus nie mam w orginalnej wtyczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie pisalem wczesniej o problemach z podlaczeniem fisa itp... generalnie po przestudiowaniu wszystkiego dalem wkoncu rade wszystko podlaczyc i smiga pieknie:) ale zostal mi 1 problem... nie wiem skad ma byc sygnal spalania... na stronie 5 jest watek ktory to przewod.. ale kolega ma tam 1.8adr a ja mam 1.6 adp i u mnie te przewody w kostach wychladaja inaczej:(

foto kolegi od 1.8 (wszystko jasne ktory przewod) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f125544e1de24fc.html

Foto z mojego 1.6 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/965a348f6732a0c8.html

Prosze o pomoc w okresleniu ktory przewod jest odpowiedzialny za sygnal spalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...