Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Wie kto jak dorobić do anglika licznika żeby radiowo był sterowany zegarek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie o przedmiot LICZNIK ZEGARY Audi A4 B5 LIFT pełny full FIS BENZ (numer oferty: 3036315493)

Treść wiadomości

Powinien Pan napisać zamiast :

Sprawne, z pełnym FISem (komputer pokładowy).

to :

Działający , z niesprawnym FISem (komputer pokładowy)

Głownie liczniki VDO zmienia się własnie na wypalony fis. Rzadko co innego w nich pada. Pytanie po co komu złom wypalony jak takiego ma :)

Przyznać się kto to :facepalm:

:polew:

nie wiem kto, ale fis zesrany dosc solidnie :facepalm:

pzdr.

assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak:wink:, z resztą nie ważne, po co się spinać...

Nikt nie każe kupować :)

Ja to rozumiem, ale przecież to nie zabrania mi wydawania hajsu na allegro i wystawiania tego na aukcje/ogłoszenie? :facepalm:

Sam bym takiego szrotu wiadomo do swojego auta nie wsadził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 po drugim lifcie, ale mogą być cyrki jak u Maćka, że radio ożyło (też concert2), ale obroty umarły mimo kodowań i innych pierdół :whistling: ja bym zalecał spróbować podłączyć inny licznik i zobaczyć, a jak nie, to zmiana radia po prostu, co tu dużo kryć...

zmiana licznika o rok młodrzego nic nie dała ;/dalej to samo ;/ wiecie moze jak z tym symulatorem can czy fis zadziała |?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien, wtedy bodajże z licznika będzie chyba leciało po 3LB do emu, a od emu do radia już po CANie, jak się mylę, to niech ktoś sprostuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa w weekend nie dojdzie :decayed: spakowane, adres z przelewu może być? :wink: tutek musi poczekać dzień-dwa, bo robię pracę inżynierską dla żony :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi licznikami z a6 polift to jedna wielka h... crypto sa i ciezko z nimi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia i licznika to pomoze licznik 2002>

ale z a4 ? pewnie a6 a tam obroty nie działają ponoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6, jeśli ma Ci concert 2 ganiać. No chyba, że emulator, to wtedy licznik z A4 nawet przed liftem da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia i licznika to pomoze licznik 2002>

ale z a4 ? pewnie a6 a tam obroty nie działają ponoc...

mnie tam wszystko działa...problemiki były z immo 3, ale od kumpla magik mi to opanował:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia i licznika to pomoze licznik 2002>

ale z a4 ? pewnie a6 a tam obroty nie działają ponoc...

mnie tam wszystko działa...problemiki były z immo 3, ale od kumpla magik mi to opanował:decayed:

to napisz jakie masz kodowanie licznika i radia

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

to radio masz z a3 czy a6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z człowiekiem co handluje emulatorami can i powiedział ze z licznikiem poliftowym nie bedzie działac z przedliftowym tak eh... co za zycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poliftowym dzialac nie bedzie bo lift ma cany, tak samo data ena clock tez nie podlaczysz bo jak?

Problem tkwi w procedurze cana, musialybyc jakies zmiany ze jedne liczniki dzialaja a drugie nie...

Miakem minilifta 01 rok tam byla maniana z radiem, pelen polift 03 rok rozwiazal problem z kolei pojawil sie alladyn i brak obrotow, licznik byl crypto wiec w takich licznikach nic sie nie poradzi..

Jedyna metoda to metoda prob i bledow, nie jest ona problematyczna jak na miejscu mozna wlozyc zegar, zakodowac i spr, gorzej jak zamawiamy na allegro i zostajemy potem z takim kwiatkiem, no ale jak to sie mowi, nie ma ryzyka nie ma zabawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...