Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś miałem rozpiskę właśnie immo i wychodziło na to, że pełny polift szedł na immo3. Marcin bez stresu sparujesz. W drugą strone by raczej nie poszło.

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Z cwiarą jestem na łączach - ustalił,że immo2 szło od 27 tygodnia 1999, a immo3 od 18 tygodnia 2000. Bediks - zwracam honor. Co za tym idzie - immo3 bez problemu zaadoptujesz pod immo2 - ale w drugą stronę już może być hujnia z patatajnią, jak ustaliliśmy z cwiarą. Bediks, masz coś z tym Szczecinem więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dalej hujnia , muszę chyba jakiegoś stulatka o to zapytać zeby wiedział :kwasny:

Ale nie poddaje się :kox:

Te liczniki angielskie jednak są pojebane jakieś zeby cyrki takie z temperatura były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin bez stresu sparujesz.

No oby oby :kox: Mam nadzieję że zwykła adaptacja kluczyków wystarczy.

Aaaa jeszcze ten pin wynaleźć :facepalm:

sic!

to jest info :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara a powiedz bo tak jak za pierwszym razem mi mówiłeś ze do odpalenia jest potrzebny kod immo i ze w tym kanale 50 się go wpisuje i jak go teraz mam to vcds wersja lite dostępna wszedzie :decayed: zrobię to bo wiadomo typ mi robił to wersja chyba 11 za niemały pieniądz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja lite zrobisz to nie wiem. Ja mam vasa serwisowego i innych kabli nie testowalem. No jeszcze robilem to na vcds ori i klon i tez szlo.

Najlepiej musisz sprawdzic.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa ale chaotycznie to napisałem nawet bez znaku zapytania

Czy da rade to zrobić najprostszym vagiem czy potrzebna jest do tego Full najnowsza wersja?

Pytam na przyszłość zeby to moc samemu robić

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Z tego co pamiętam to ten kanał był dostępny i wartości były te same co u niego na Full wersji czy wartości po 3200 i on w New walue wpisywał pin immo i jak patrzalem to w wersji lite jest wszystko to samo pin? I da rade to tam wpisać ale musiałbym mieć drugi licznik zeby to zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pin immo to sprawdz na tym swoim jednym. Logujesz sie do licznika, kanal 50, wpisujesz pin ten sam co sie nim logowales i test i save. Jak nie wywali bledu to znaczy ze dziala. Po wpisaniu pinu w polu nadal bedzie 32000, i tym sie nie przejmuj.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę

to powiedz mi jeszcze tylko jakbym miał licznik miedzy 27/99 a 17/00 z tym immo 2 to zabangla czy się nie da bo coś tu pisaliście ze w jednym przypadku się da a na odwrót nie i nie skumałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak zrozumiałem że w aucie z org. immo 2 możesz wsadzić licznik z immo 3, ale jak miałeś org. immo 3 to nie sparujesz licznika z immo 2:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak zrozumiałem że w aucie z org. immo 2 możesz wsadzić licznik z immo 3, ale jak miałeś org. immo 3 to nie sparujesz licznika z immo 2:wink:

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pomocy zamontowałem sobie w końcu licznik z polifta anglika :decayed: z sensorem oleju wiem że są problemy u większośći i świeci się pomarańczowa lamka Aladyna,

a taki problem że po odpaleniu i dodaniu gazu zaświeca się na czerwono na środku czerwona oliwka jak to rozwiązać bo chyba da się to jakoś zrobić który pin za to odpowiada :facepalm: jakie kodowanie i na co zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktos z dolnegoslaska co chciałby mi to zrobić w mojej 1,9tdi 98rok ? (za oplata)

wal na PW masz do mnie 60 km :decayed: cos pomyslimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa ale chaotycznie to napisałem nawet bez znaku zapytania

Czy da rade to zrobić najprostszym vagiem czy potrzebna jest do tego Full najnowsza wersja?

Pytam na przyszłość zeby to moc samemu robić

Bediks, nie wiem dokładnie czy o to Ci chodzi, ale jeśli pytasz się o dopasowanie kluczyków do immo to da się to zrobić zwykłym vagiem 3.11.

Ja to zrobiłem według tej procedury:

Wybieramy:

[17 - Instruments]

Teraz trzeba zakodować kluczyki.

Można to sprawdzić w bloku 22 wartości mierzonych, w polu 3 powinna być wartość 1. Jeżeli jest 1 to można przeprowadzić programowanie na starych kluczykach.

[Login - 11]

Wpisujemy PIN licznika w formacie 0XXXX.

[OK]

[Adaptation - 10]

Wybieramy kanał 21

[Read]

Wpisujemy wartość 0

[save]

W ten sposób wymazaliśmy stare klucze. Teraz wpisujemy liczbę posiadanych kluczy, które chcemy dopasować.

[save]

[Done, Go Back]

[Close Controller, Go Back - 06]

Wyciągamy klucz ze stacyjki.

Szybko wkładamy następny klucz i włączamy zapłon, lampka immo powinna zganąć po ok. dwóch sekundach, wtedy możemy wyjąć klucz. Powtarzamy tą procedurę dla wszys

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ----------

Aha, i co to twojego Zapytania na pw co do nr mojego licznika to jeszcze niestety nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...