Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Na żółto też, ale jak jade to wali na czerwono olil level. Narazie czerwone, żólte to we wtorek najprędzej jak otworzą elektronika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pierwsza polowa wysyla michalki a druga powola bedzie dentyste sponsorowac :kox:

pablo daj na pw ile dales za panorame auta

panoramę miałem free, kolega się tym zajmuje

przydało by się odświeżyć panoramę

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie Mianowicie chciałem dorzucić dwa dodatkowe zegary w liczniku od oleju i napięcia Mój niestety ma tylko podpiecie na dwie kostki Potrzebuje pomocy kto jest w stanie ogarnąć ten temat z lubelskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie odnośnie pełnego fisa w mojej a4 polift 1999r 1,9 110 km obecnie mam 1/2 fis z białym podświetlenie i moje pytanie jest takie czy będę musiał jakieś kable ciągnąć czy obejdzie się bez i jak ze ściągnięciem immo wiem ze na pewno ktoś wcześniej o tym pisał ale tu jest tyle stron ze cały dzień by mi zajęło ob lukanie ich . Z góry dzieki za info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati w twoim przypadku miód malina

Niebieska i zielona kostka od licznika pasuje p&p

Dokladasz tylko szara kostkę , parę kabelków do nowej manetki , parę do masy , z immo najmniejszego problemu u Ciebie nie będzie , jeśli masz najprostrzego vag coma to opanujesz immo moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś mi opisać co i jak z podłączeniami i jak zdjąć immo mam vcds najnowszego . W przyszłym tyg kupuje licznik i manetkę razem z wtyczką i chodzi o to od czego bede musiał te kable ciągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze sprzedam ale narazie temat zamkniety

A co do ori commandera to dawac adres na te michały :polew:i nie ma tematu

Jak by ktos chetny i rzyczliwy byl to prosze [email protected] WESOLYCH SWIAT SPOKOJNYCH I MOKREGO ,,,,,NAJLEPSZEGO...Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Pytanie. Mam teraz licznik z pełnym FIS moje pytanie brzmi. Czy w silniku ADR da się zmienić miskę olejową żeby dać czujnik tem oleju? czy macie na to jakis patent żeby działało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMULATOR i po problemie za przysłowiowa flaszkę masz spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMULATOR i po problemie za przysłowiowa flaszkę masz spokój

to odp do mojego pytania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jasno to napisalem

ja nie mam programu tylko chcialbym dostac a adres zeby michaly wyslac bo ktos mi tu pisze na em,zeby wyslac sory ale ja tez potrzebujacy

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Jak chcesz zeby Ci sensor nie darl kopary to montujesz emulator i podpinasz na pin od temp.oleju nie pamietam ktory ale pewnie masz rozpiske to wiesz

Ja np. nie narzekam na takie rozwiazanie temp.pokazuje sensor nie swieci

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jasno to napisalem

ja nie mam programu tylko chcialbym dostac a adres zeby michaly wyslac bo ktos mi tu pisze na em,zeby wyslac sory ale ja tez potrzebujacy

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Jak chcesz zeby Ci sensor nie darl kopary to montujesz emulator i podpinasz na pin od temp.oleju nie pamietam ktory ale pewnie masz rozpiske to wiesz

Ja np. nie narzekam na takie rozwiazanie temp.pokazuje sensor nie swieci

:hi:

u mnie w ogóle nie działa ta kontrolka i chciałbym ją podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit... tak jeszcze myślę... pewnie do kostki od manetki też trza będzie jakieś piny?

Ktoś ma symbole? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodziło o symbole VAGowskie fizycznie tych pinów które trzeba dołożyć we wtyczce przy manetce (chyba taka kremowo-żółta).

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

emwQcZ6l.jpg

No, pierwsza przymiarka zrobiona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz używke kostke to piny będziesz mial w komplecie z kawałkami kabli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym sęk że ja juz mam tą kostkę - tylko dwa kable z niej wychodzą (tak było oryginalnie), dlatego się zastanawiam.

A używkę też ciężko dorwać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj manetki razem z kostka

Ja też miałem kostkę z dwoma kablami a dorwałem druga z wszystkimi 6 pinami , ucislem stara kostkę z 2 pinami i dołożyłem ta z 6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba innej opcji nie będzie :D

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

KABEL KOSTKA WIĄZKA WTYCZKA AUDI A4 PASSAT B5 vw (3143314395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

przypadkiem ta kostka z pierszego planu po środku nie będzie pasować?

nic innego nie ma na allegro :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...