Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej koledzy mam pytanko posiadam ADRa 1.8 czy do niego będzie pasował licznik od motoru 2.6 :mysli:??

Bezyna do bezyny pasuje bez przerobek "zmieniasz jedynie kodowanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zmienić to kodowanie zapewne vag tacho jest tutaj potrzebny :mysli: z tego co wiem to stare zegary są z oznaczeniem 8d0919033c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tez pytanko.Mozna przyspieszyc przyplyw danych ?? Bo nieraz taka zamulke dostanie,a ta kalibracje to jak zrobic bo nawet nie wiedzialem o niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko mam a4 2000r ajm

mam pół fis białe podświetlanie i elektroniczny zegarek

wydaje mi sie ze mam imobilajzer w licznikach i CAN

i moje pytanie czy te zagary bedą posować:

http://www.allegro.pl/item1077108910_licznik_do_audi_a4_2000r_biale_podswietlenie.html

w opisie jest ze nie maja imo

ale jakos mi sie niechce wierzyć

co o tym myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...te zegary powinny mieć immo no chyba, że ktoś coś kombinował. Zadzwoń i dowiedz się coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że zmiana kodowania może nie załatwić wszystkiego bo te zegary są z benzyny i z wsadem trzeba by kombinować ?!

ale niech się jeszcze ktoś wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się da jeśli masz diesla tak jak w opisie to będziesz musiał jeszcze tarcze zmienić, oczywiście przekodowanie możliwe po wyciągnięciu pinu. np vag commanderem [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 19:20_________________________________________________może być jeszcze mały problem z kontrolką od grzania świec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po udanym zabiegu założenia FISa, tylko jeszcze nie uporałem się z kontrolką airbag. Przeczytałem że należy zamienić kolejnością dwa przewody w niebieskiej wtyczce oraz dwa przewody przy sterowniku airbag.

I teraz pytanie: gdzie znaleźć ten sterownik od poduszek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po udanym zabiegu założenia FISa, tylko jeszcze nie uporałem się z kontrolką airbag. Przeczytałem że należy zamienić kolejnością dwa przewody w niebieskiej wtyczce oraz dwa przewody przy sterowniku airbag.

I teraz pytanie: gdzie znaleźć ten sterownik od poduszek ?

Pod climatronikiem szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam żeby zmienić z mil na kilometry wystarczy mieć vag i kabel. Ja też miałem angielską wersie i wszystko zmieniłem na kilometry (zmienia się tylko jeden parametr w kodach). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Chciałbym u siebie zmienić licznik tylko nie wiem czy dam rady. Może jest ktoś z mojej okolicy co mógł by pomóc??? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam żeby zmienić z mil na kilometry wystarczy mieć vag i kabel. Ja też miałem angielską wersie i wszystko zmieniłem na kilometry (zmienia się tylko jeden parametr w kodach). Pozdrawiam

tylko w nowszych licznikach w starszych kolego niestety emprom sie kłania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...