Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przymierzam się do kupna tego zegara,rocznik 97-99 http://www.allegro.pl/item1051819083_audi_a6_a4_b5_97_99_rok_licznik_fis_komputer.html .Ja mam audice z 96 r.Będzie pasował?Będą większe problemy z jego podpięciem?

może popytaj u źródła, licznik sprzedaje użytkownik froger34, z tego forum, w dziale sprzedam wystawił te zegary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie przymierzam się do kupna tego zegara,rocznik 97-99 http://www.allegro.pl/item1051819083_audi_a6_a4_b5_97_99_rok_licznik_fis_komputer.html .Ja mam audice z 96 r.Będzie pasował?Będą większe problemy z jego podpięciem?

Licznik będzie pasował ale z przeróbkami bo ty masz dwie wtyki 26-pinowe a ten licznik ma 32-pinowe no i dochodzi zmiana tarcz na EU i wgranie wsadu (chyba że już ma odpowiedni wsad to tylko zmiana tarczy) chyba, że będziesz jeździł na angielskich no i trzeba pamiętać że jak jest to licznik z A6 to jeszcze przeróbka żeby pokazywał dobrze poziom paliwa.

Szukaj licznika z zegarkiem analogowym na który m nie ma cyferek na godzinie 12 3 6 i 9, mniej roboty będzie tylko wtyczkę do FIS-u musisz dorezać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem czujnik temp zew na allegro za 13,99 . Oczywiscie jakis tani zamiennik, no i jak go zamontowalem ( umiescilem go przed chlodnica na takiej rurce ktora tam byla) to zaczol pokazywac dziwne liczby.

Jak nie odpale auta to niby pokazuje wiarygodnie, ale gdy zaczynam jechac to temperatura jest powiedzmy 21 to on pokazuje 31.

Powiedzcie zle umiejscowienie czujnika czy efekt taniego zamiennika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec i ja sie pochwale FISEM ale nie do konca zrobionym.

Koledzy mam problem z temp. OLEJU.

Poprzednio miałem licznik 1/2 Fis teraz jest pełen , i powinna po przekładce działac temp oleju.

U mnie w wtyczce od licznika jest kabelek podłaczony , a nic sie niewyswietla,

Taksamo jest czujnik na dole w misce OLEJOWEJ.

Miał ktos koledzy taki problem bo juz wymiekam.

A jak koledzy ktozy zakładali Pełnego Fisa poradziliscie sobie z krancowkami tylnych dzwi ???

Gdzie je znalezc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krancowki tylnych drzwi masz pod lega noga kierowcy w module komfortu. Musisz mierzyc napiecie i spr . jak sie pojawia gdy puscisz i nacisniesz krancowke to znaczy ze trafiles.

Ja mam zas inne pytanie, Czy na angielskim liczniku pokaze mi spalanie na 100 km ?? chwilowe i pozniej po przejechaniu 100 mil ??

Bo mam angielskie zegary podlaczone wszystko okay ale nie ma tej opcji z spalaniem.

A zmieniac na kilometry bede w lipcu dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krancowki tylnych drzwi masz pod lega noga kierowcy w module komfortu. Musisz mierzyc napiecie i spr . jak sie pojawia gdy puscisz i nacisniesz krancowke to znaczy ze trafiles.

Ja mam zas inne pytanie, Czy na angielskim liczniku pokaze mi spalanie na 100 km ?? chwilowe i pozniej po przejechaniu 100 mil ??

Bo mam angielskie zegary podlaczone wszystko okay ale nie ma tej opcji z spalaniem.

A zmieniac na kilometry bede w lipcu dopiero

Kolego gdzie masz moduł komfortu w b5.

Krancówki sa sterowane masa, a wiec nie bedzie pojawiac sie napiecie, tylko masa.

Moze opiszesz gdzie dokładniej znalezc te krancowki.

Jesli chodzi zas o licznik angielski to ja mam wgrany inny wsad i wszystko ładnie smiga, spalanie tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi robil alarm w aucie no i bylem przy tym. Zeby alarm widzial ze sa otwarte drzwi to wpiol sie w modul komfortu.

W tylnych drzwiach krancowki masz przy zamku. A w przednich on sie wpinal w jakies kable wlasnie przy lewej nodze kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, czy vag commander 1.4 full zczyta pin i skoryguje licznik VDO 8D0920932FX z B5 2001 disel ??

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje europejski wsad do tego licznika 8d0919035m

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i przeczytałem cała lekturę 65 stronna i odpowiedzi nie znalazłem na swoje pytanie wiec może ktoś z was mi pomoże.

Myślę o zmianie licznika zwykłego na licznik z fisem ale chce zachować w nowym liczniku swoje kilometry bo ja mam przejechane 136 tyś z groszami i jak juz zmienię sobie licznik to chciałbym ze by moje kilometry były prawidłowe na nowym liczniku czy jest to możliwe?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i przeczytałem cała lekturę 65 stronna i odpowiedzi nie znalazłem na swoje pytanie wiec może ktoś z was mi pomoże.

Myślę o zmianie licznika zwykłego na licznik z fisem ale chce zachować w nowym liczniku swoje kilometry bo ja mam przejechane 136 tyś z groszami i jak juz zmienię sobie licznik to chciałbym ze by moje kilometry były prawidłowe na nowym liczniku czy jest to możliwe?

Z góry dzięki

Jest to możliwe trzeba użyć odpowiedniego interfejsu i oprogramowania do ustawienia żądanego przebiegu po zmianie licznika np. VAG Tacho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ha dzieki ale to musze jechac do jakiegos serwisu zeby to zrobic i pewnie zaplacic im gruba kase :gwizdanie:

albo kupić sobie VAG Tacho o ile masz odrobinę samozaparcia i potrafisz posługiwać się komputerem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lutas[/b] a ty maz moze vaga tacho?

Niestety nie, mam tylko "zwykłego" VAGa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

i ja mam do was koledzy pytanie?

potrzebuję wypiąć z licznika kabelek odpowiadający za wskaznik temperatury płynu, licznik to 1/2 fis rok 2000

który to kabelek i i z jakiej kostki?

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...