Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kórwa dlaczego przy zmianie dekorów jest tyle jebania :embarrassed:

Jakby nie ta robota to bym dawno coś ulepił :wallbash:

tak to jest, jak się ma 2 lewe ręce :tongue4:

Opublikowano

zobaczymy co czas przyniesie :gwizdanie:

Przyniesie albo syna albo córkę :-)

Chociaż bliźniaki, trojaczki itd też wchodzą w grę.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

po pół roku leżenia w garażu wkońcu zamontowałem te końcówki :decayed:

64866098333c7f57med.jpg

126a566e1953ca87med.jpg

c8904ec7ee5dad01med.jpg

Opublikowano

Zdążyłeś przed spotem :kox:

Jest dobrze :naughty:

Opublikowano

:> kurde a ja swoje fajki kątówką potraktowałem i powiem, że wyglądają tak samo :good: sorki nie tak samo bo maja mniejsza średnicę chyba ale podobnie. Taki nagły przypływ weny miałem jeszcze w weekend majowy ale się nie chwaliłem bo nie wiedziałem jak to by było na forum przyjęte :rolleyes:

oczywiście lśniące po 20 minutach pucowania :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kilka fot z I spota śląskiej ekipy Battalionu :>

dsc0484l.th.jpgdsc0489a.th.jpgdsc0501vr.th.jpgdsc0537kopiowanie.th.jpgdsc0585al.th.jpg

foto by Tommy oraz Gracjan

Opublikowano

Arek za te końcówki graty.... u mnie już rok leżą w garażu i nie mam do tego mocy :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

musisz się zmobilizować bo powili drugi sezon ci przeleżą w garażu :cool1:

Opublikowano

A-rek jakie masz ET w tych turbinkach ?

Opublikowano
  • Autor

A-rek jakie masz ET w tych turbinkach ?

pisze w pierwszym poście :cool1:

Opublikowano

Furka miodzio :kox:

Jak byś chciał sprzedać przednie fotele to daj znać :gwizdanie:

Opublikowano

nakleiłeś naklejki na dekielki czy złe zrobiłem :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nakleiłeś naklejki na dekielki czy złe zrobiłem :D

nakleiłem ale muszę poprawić i użyć swojej przezroczystej transportówki bo przez tą nie widziałem czy kleje na środku :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:14_________________________________________________najwyższy czas zamontować trochę elektroniki....

http://images43.fotosik.pl/1097/22f581994068c898med.jpg

między innymi:

- światła do jazdy dziennej DRL

- doświetlanie zakrętów

- moduł komfortowych kierunkowskazów

- Coming/Leaving home

- Reverse guide (doświetlanie przodu na wstecznym)

Opublikowano

Arek rzuć na pw ile dałeś i jak wygląda montaż? Bo od jakiegoś czasu mi to zaczęło chodzić po głowie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak już wszystko będzie zamontowane na aucie dam znać :wink4:

Opublikowano

jak już wszystko będzie zamontowane na aucie dam znać :wink4:

ok to będę uważnie śledził temat :kox:

Opublikowano

nakleiłeś naklejki na dekielki czy złe zrobiłem :D

nakleiłem ale muszę poprawić i użyć swojej przezroczystej transportówki bo przez tą nie widziałem czy kleje na środku :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:14_________________________________________________najwyższy czas zamontować trochę elektroniki....

22f581994068c898med.jpg

między innymi:

- światła do jazdy dziennej DRL

- doświetlanie zakrętów

- moduł komfortowych kierunkowskazów

- Coming/Leaving home

- Reverse guide (doświetlanie przodu na wstecznym)

mam to ale nie mam czasu zarzucic troche lutow, jakbys szukal synalu wstecznego to ktorys z niebieskich kabelkow w wiazce leacacej nisko w progu pod wykladzina strona kierowcy [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________

nakleiłeś naklejki na dekielki czy złe zrobiłem :D

nakleiłem ale muszę poprawić i użyć swojej przezroczystej transportówki bo przez tą nie widziałem czy kleje na środku :decayed:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:14_________________________________________________najwyższy czas zamontować trochę elektroniki....

22f581994068c898med.jpg

między innymi:

- światła do jazdy dziennej DRL

- doświetlanie zakrętów

- moduł komfortowych kierunkowskazów

- Coming/Leaving home

- Reverse guide (doświetlanie przodu na wstecznym)

mam to ale nie mam czasu zarzucic troche lutow, jakbys szukal synalu wstecznego to ktorys z niebieskich kabelkow w wiazce leacacej nisko w progu pod wykladzina strona kierowcy

Opublikowano
  • Autor

Mrogal :good:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 08:47_________________________________________________jako że pogoda dziś była ładna to trochę pogrzebałem....

tak było

http://images50.fotosik.pl/1112/7ff506f6ccd1eea6med.jpg

tak jest :kox:

http://images50.fotosik.pl/1112/c49f12e1a210c4a1med.jpg

Opublikowano

Arek zapowiadali opady śniegu w przyszłym tygodniu czy jak ? :mysli::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Jesień setup :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.