Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkich Witam i o zdrówko pytam?? :wink4:

Monti chyba dziś się minęliśmy w Pile?Co nie? :kox: Pozdro 4 ALL

Opublikowano

hallo Pila :) zyjecie? :gwizdanie:

Opublikowano

a co to za życie

Opublikowano

a co to za życie

:mysli:

weekend jeszcze a tu pusto...

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

cześć Piła i Szczecinek i okolice :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

PIŁA umarła

Opublikowano

PIŁA umarła

no nie żartujcie .... taki start mega i co :mysli:

Opublikowano

:hi:

prosze przygotowac legitymacje spotowe do kontroli :cool1:

widze, ze sie niezla nowa ekipa spotowa rozkreca :good::)

Opublikowano
:rtfm: prosze
Opublikowano

Wszystkich Witam i o zdrówko pytam?? :wink4:

Monti chyba dziś się minęliśmy w Pile?Co nie? :kox: Pozdro 4 ALL

:hi:

hubi - prawdopodobnie tak :) a byłeś w Pile w sobotę??

pucować autka na spota, piątek lada dzień :evil: pozdrowienia, monti

Opublikowano

mnie tym razem raczej nie będzie bo pracuję do 22

Opublikowano

:bry:jestem w pracy :dance::thumbup:

Opublikowano

o 7 to się śpi, a nie pracuje :tongue4:

Opublikowano

dobra dobra, zobaczymy ten sie śmieje kto się smieje ostatni :tongue4: :naughty:jeszcze 9 lat i ........................ :pali:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:46_________________________________________________ :bry:

Opublikowano

Piździ w tej Pile. Panie i Panowie - piątkowego spota zrobimy chyba pod dachem co? Przynajmniej częściowo. Można np. przejechać pod Galerię Kasztanową - na piętrze jest MC i KFC, gorąca kafka, ciacho, stoliki. Co Wy na to?

Proponuję przyjąc następujące założenie: start o 19:00, czekamy 30-45 minut na maruderów :) a później śmigamy pod Kasztanową i idziemy się grzać :naughty: Kontakt dla tych, co przyjadą po 19:45: 603-77-05-99.

Czekam na Wasz odzew.

pzdr, monti

PS a może BAR BIESZCZADZKI na obwodnicy w kierunku Wałcza?? :cool1:

Opublikowano

ale jak wpadne gofrem to chyba mnie nie pogonicie :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:32_________________________________________________lepiej bar, ja mam kierowce to moge pifko walnąć :tongue4:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:36_________________________________________________ :hi:Monti miałeś coś naskrobać,bo będzie lipa dziś :bicz3:

Opublikowano

Toż naskrobałem, zobacz podwieszony post :D Wszystko jest ładnie opisane, co gdzie i jak. No jeśli niewidoczne, to napiszę raz jeszcze:

Dzisiaj spotykamy się pod Kauflandem, posiedzimy 30 minut i jedziemy na Bar Bieszczadzki. Szczegóły w pierwszym poście. Do zobaczenia!

monti

Opublikowano

sory przeoczenie :decayed:

Opublikowano

Widzę dzisiaj 20 aut na spocie. A jak nie to się pogniewamy :bicz: :bicz3: :bicz::foch:

narazie, monti

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.