Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem porzadek w temacie i dyskusje o aucie siemiana przenioslem do jego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie coś mi tu nie pasowało jak kliknąłem na nieprzeczytane wiadomości bo zaczeło mnie "nosić" po tematach :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem porzadek w temacie i dyskusje o aucie siemiana przenioslem do jego tematu...

Ordnung muß sein :) :) :)[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 12:12_________________________________________________Hmmm wyglada na to ze znów zostałem bez felg na lato :rolleyes: Mailem chwile czasu wiec pobawiłem sie troszkę w photoshopie.

Jedna felga przypadła mi bardzo do gustu.To orginal z B8 18x8 et47

moja1u.jpg

Wiem ze otwory centrujące sa inne ale to nie problem bo i tak dorobił bym dystans 10 mm z racji tego ze ET 47 czyli dość duże.

Co myślicie ? Jak dla mnie wyglada za***iście , a dodatkowo ma dwa plusy :

- nie widzialem jeszcze tej felgi na B7 :cool1:

- idealnie bedzie kiedys pasowac jako kolo zimowe do nowego auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie :good: choć większość felg na Twoim autku będzie wyglądać ładnie :)

a felunku z nowego RS6 byś nie chciał :)[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 09:55_________________________________________________strzel sobie przymiarkę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie :good: choć większość felg na Twoim autku będzie wyglądać ładnie :)

a felunku z nowego RS6 byś nie chciał :)

za bardzo oblatany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

ja jeszcze na drodze nie widziałem żadnego autka na tej feldze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie :good: choć większość felg na Twoim autku będzie wyglądać ładnie :)

a felunku z nowego RS6 byś nie chciał :)

za bardzo oblatany :wink4:

hmmm... nie powiedział bym..

widziałm tylko 2 fury na takich fegach.

jedną rs6 i a4 mirona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja ja tez widzialem na razie tylko na rs6 ale jakos nie wiem niepodchodzi mi ta felga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja ja tez widzialem na razie tylko na rs6 ale jakos nie wiem niepodchodzi mi ta felga

chyba że tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja ja tez widzialem na razie tylko na rs6 ale jakos nie wiem niepodchodzi mi ta felga

chyba że tak

nie zrozum mnie zle bo felga fajna , nie pasi mi tylko pozniej do przyszlosciowych planow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja ja tez widzialem na razie tylko na rs6 ale jakos nie wiem niepodchodzi mi ta felga

chyba że tak

nie zrozum mnie zle bo felga fajna , nie pasi mi tylko pozniej do przyszlosciowych planow

nie no stary - nawet gdyby Ci się mega nie podobała - to co w tym złego - to chyba dobrze, że każdy ma swój gust i swoją wizje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fajnie ale jakoś tak ... sam nie wiem, chyba wg. mnie za bardzo podobna do felgi, która już od jakiegoś czasu jeździ na a4 i a6 nie mogę tylko znaleźć oznaczenia. Ja bym chyba szukał dalej.

A nie widzi Ci się ten felunek z A5/S5 tylko w oryginale:

1Ii8rJ.jpg

Furkę masz kox, więc co byś nie założył, to i tak w realu auto będzie wyglądać zajefajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzi Ci się ten felunek z A5/S5 tylko w oryginale:

tez nie bardzo , problem w tym ze ja chce koniecznie 18 stki a nie wszystkie wygladaja dobrze.

Chcial bym tez aby ta felga pozniej pasowala do B8 jako zimowka bo nie chce mi sie pozniej znow manewrowac z felgami.

Sprzedalem ostatnio dwa komplety BBSow na " norweskich " troche zarobilem ale na polskich stracilem wiec wyszlo na zero ale jak by tak policzyc to te manewry same straty przynosza tylko dlatego ze nie moge sie zdecydowac :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że szukasz 18tek, ale jak zobaczyłem te, to od razu pomyślałem o tobie, niestety 19" ale jak do pary pod twoją furmankę :gwizdanie: podchodzą pod twoje stare BBSy

1K7et0.jpg

http://allegro.pl/item834574366_oryginal_audi_a4_a6_a8_19_cali.html

a tu też ori 18":

jGHtS.jpg

http://allegro.pl/item840018898_oryginal_audi_a3_s3_18_c.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet spoko ale ja raczej preferuje 18tki[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 08:23_________________________________________________kurcze jakos mi ta felga lezy , moze dlatego ze wyglada na wieksza niz jest ( nawet B8 na niej super wyglada )

felgizb81.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba jej prostota :) widziałem A8 na tej feldze w 18'' i mała nie wyglądała

Wlasnie bylem przed chwila w ASO i stal demo car biala B8 avant taka sama jak _Makkiego_ i powiem szczerze ze ta felga na niej wygladala na znacznie wieksza w sumie to sie zastanawiam czemu on takich nie kupil do swojej jako zimowki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz linka do avanta B7 z powyższymi felgami od A5/S5, sam się nad nimi mocno zastanawiam:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=191677

nFw3S.jpg

przy okazji można oblookać ledy w przednich lampach, moim zdaniem trochę druciarsko wyglądają, ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...