Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

@turdzi opróżnij skrzynkę PW bo nie przyjmuje wiadomości :confused4:

fakt :embarrassed: juz zrobione

To są jedne z ładniejszych felg ostatnimi czasy - sam szukam takich do B6, ale na chwilę obecną nie ma nic w rozsądnych cenach Miodzio - będą świetnie wyglądać na aucie

tez mi sie tak wydaje zwlaszcza jak dojdzie dystans 10mm.Pod praca staje u mnie takie jedno B8 na takiej feldze i przyznam szczerze ze z daleka na tak duzym aucie wyglada jak by to byla 19 stka.

Ja je wyrwalem ponizj 3K , i wiem kto jest tez w stanie sprzedac je w podobnej cenie , teraz jest martwy okres i handlarze sa sklonni sie duzo targowac.

a mnie ta felga szczerze mówiać się w ogóle nie podoba.. Nie wiem dlaczego. Wydaje mi się że bardziej by pasowała do b5 niż do b6/b7...

no co zrobic ........, wszystkim nie dogodzisz :)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 12:30_________________________________________________A dziś ot taki psikus wracam sobie z pracy a tu oczom moim ukazuje sie ....... no nie wierze..... mój stary parch :naughty: zaparkowany dwa auta dalej.

nowaistara.jpg

nowaistara1.jpg

Widzialem go juz na tej ulicy ze dwa razy , i wydaje mnie sie ze ktoś kto go kupił musi pracować w jednym z biurowców w ktorym ja pracuje , ale tak blisko mnie jeszcze nie stal.Czy los chce mi cos przez to powiedzieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, na tym zdjęciu są 3 piękne B siódemeczki :naughty:

ja tam widze tylko jedna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widze tylko jedna

he he w sumie to ledwo ja widać bo taka brudna :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam widze tylko jedna

he he w sumie to ledwo ja widać bo taka brudna :embarrassed:

turdzi -Rosemeyer pisał o Twojej byłej (tej z tyłu) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi zmień kolor B7 w opisie obok Subarki bo przez chwile myślałem ze masz nadal niebieską B7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy los chce mi cos przez to powiedzieć :gwizdanie

Los i ja Ci mówimy umyj auto :decayed:, Po za tym to furacz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los i ja Ci mówimy umyj auto

Latwo powiedziec :), jak sypnelo sniegiem przed Swietami to do dzisiaj lezy i tylko dosypuje wiecej.Norwiegia ma w tym roku zime stulecia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym alusie autko wyglada genialnie :evil::notworthy:

jesli mowisz o BBSach to jz ich dawno nie ma, a jesze niedawno byly az dwa komplety :rolleyes::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi zakładałeś już te letnie koła ? Wstaw zdjęcie jestem bardzo ciekawy jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola juz sa gotowe z dystansami czekaja w Krakowie.Niestety nie wiem czy dam je rade zalozyc zaraz po przyjezdzie w niedziele a w poni jade do Witaka do warszawy na strojenie wiec jak cos to nie wczesniej niz za tydzien.Zdjecia beda bo szykuje sie troche zmain :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się chwal jak już wrócisz ze stolycy :wink4: A laczki jakie zakładałeś ? standard 235/40/18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A laczki jakie zakładałeś ? standard 235/40/18 ?

tak dokaldnie takie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 13:37_________________________________________________

Turdzi zakładałeś już te letnie koła ? Wstaw zdjęcie jestem bardzo ciekawy jak to wygląda.

no i kola na aucie , zdjecia jeszcze nie mam ale uwazm ze wyglada za***iście , milion razy lepiej niz na tych BBSsach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tu cały weekend czekam na zdjęcia, a ty mi mówisz, że nie masz :polew::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tu cały weekend czekam na zdjęcia, a ty mi mówisz, że nie masz :polew::wallbash:

no bedzie problem bo zapomnialem aparatu jak sie pakowalem :wallbash: moze uda sie telefonem ale to nie to samo :kwasny:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:46_________________________________________________Maly update , auto odmienilo sie troszke wizualnie i mocowo :naughty:

mocowo wyglada tak :

turdzagmailcom.jpg

a zewnetrznie tak ( jutro moze sie uda zrobic lepsze fotki :embarrassed: )

img1819x.jpg

img1821x.jpg

img1822d.jpg

img1825q.jpg

img1827f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohoho jakie ładne auto, jakie ładne lusterka no i jakie kreseczki na wykresie :kox: gratki! ładnie się ta fela prezentuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohoho jakie ładne auto, jakie ładne lusterka no i jakie kreseczki na wykresie :kox: gratki! ładnie się ta fela prezentuje :good:

dziex mi sie tez bardzo podoba na tej feldze , a zaleta jest taka ze jeszcze nie widzialm B7 na tej feldze , nawet w necie :wink4:

W kazdym razie najbardziej jestem zadowolony z modow softu no i hamulca.Dzis zrobilem dosc szybko trase 300km STI i stwierdzilem ze w porownoniu z A4 to on nie hamuje :decayed: ( masakra jaka roznica co do hamulcow w serii :blink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga piękna, bardzo mi się podoba :good: ale fanem srebrnych lusterek nie jestem, szczególnie przy czarnym grillu... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohoho jakie ładne auto, jakie ładne lusterka no i jakie kreseczki na wykresie :kox: gratki! ładnie się ta fela prezentuje :good:

dziex mi sie tez bardzo podoba na tej feldze , a zaleta jest taka ze jeszcze nie widzialm B7 na tej feldze , nawet w necie :wink4:

W kazdym razie najbardziej jestem zadowolony z modow softu no i hamulca.Dzis zrobilem dosc szybko trase 300km STI i stwierdzilem ze w porownoniu z A4 to on nie hamuje :decayed: ( masakra jaka roznica co do hamulcow w serii :blink: )

Myślałem, że heble już dawno założyłeś :rolleyes::) a ja ciągle do siebie nie dorwałem zacisków z s4 :kwasny: muszę oblukać po ile nówki stoją. Jeden typ teraz na alledrogo ma ale za chorą cenę :confused4:

ps tylko teraz ta tarcza z tyłu ci zniknęła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...