Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba się kręcić :polew:

Marcinie widze ze jestes aktywnym userem na vag ostrowiec co nie wejde w jakis topic to twoj post juz tam jest a myslalem ze bede pierwszy :polew:

Panowie róbxcie spota i Krawcu dajesz fotki na forum-ja jestem uziemiemiony w pracy w tym tygodniu to chociaż fotki obejrze-i nową knajpę z jedzeniem znaleść proszę co by za tydzień na głodnego nie jeżdzić.

Max jak tam zdrówko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie róbxcie spota i Krawcu dajesz fotki na forum-ja jestem uziemiemiony w pracy w tym tygodniu to chociaż fotki obejrze-i nową knajpę z jedzeniem znaleść proszę co by za tydzień na głodnego nie jeżdzić.

Max jak tam zdrówko?

oki doki fotostory bedzie :wink4:

to moze po ziorce pod castorama ruszymy na bp w kunowie tam podobno jest dobra garkuchnia

http://meteor.turystyka.pl/bpkunow,kunow.html

a jak nie to moze wreszcie sie dowiem gdzie ta chinska restauracja jest w ostrowcu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli zdrowieje ale nie chciałbym na tak zwanym podwórku spotować ;) A wiec jak ktos ma ochote to o 19 pod casto a pozniej mozemy chińczyko-vientamczyko-azjatę odwiedzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki podjedżcie pod hutę walnijcie fotę razem z moim szarym dziadem i będe na spocie. :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 16:42_________________________________________________http://widelec.org/index.php?page2=2&site=blog&action=detail&blog_id=1614&site=blog&section=1&text=&pages=10 co za marnotrastwo

i kolejne http://widelec.org/index.php?page2=2&site=blog&action=detail&blog_id=2809&site=blog&section=1&text=&pages=10 jak Ci ludzie jeżdzą-ja rozumiem że nie miał gdzie zaparkować ale żeby tak na czyimś podwórku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/url]

jak widac kaskader uratował spocik bo tak to z maxem ysmy musieli isc na upajna randke we dwoch

A TAK TO BYŁ TRÓJKĄCIK :polew: :polew:

to mamy miejscóweczkę na następny poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żarełko się dymi :kox: :kox:

Nie swiruj jrzembia - to Twoje to jeszcze ciepłe surowe mieso jest ... wiec lepiej sie przyglądaj co wciagasz w siebie i czy sierść z tego nie wystaje !

Ja wiem że lubisz sushi ale że psy,koty i szczurki .... to nie wiedziałem.

Widzę ,że spot w okrojonym składzie - chyba trzeba by jakies inne atrakcje zapewnić żeby frekwencja wzrosła !! :kox: :kox:

halo halo - A gdzie sie zapodział nasz klubowy fotorgaf ? :cool1:

ukrywa swoją twarz żeby malolaty go nie molestowały o przejądzkę Au...tem ?? ?? :naughty:

Wszyscy żyją po tym jedzeniu ? Ubrania jeszcze pachną ? bo mnie po faaast kebabie kurtka jechała jedzeniem jeszcze ze 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żarełko się dymi :kox: :kox:

Nie swiruj jrzembia - to Twoje to jeszcze ciepłe surowe mieso jest ... wiec lepiej sie przyglądaj co wciagasz w siebie i czy sierść z tego nie wystaje !

Ja wiem że lubisz sushi ale że psy,koty i szczurki .... to nie wiedziałem.

Widzę ,że spot w okrojonym składzie - chyba trzeba by jakies inne atrakcje zapewnić żeby frekwencja wzrosła !! :kox: :kox:

halo halo - A gdzie sie zapodział nasz klubowy fotorgaf ? :cool1:

ukrywa swoją twarz żeby malolaty go nie molestowały o przejądzkę Au...tem ?? ?? :naughty:

Wszyscy żyją po tym jedzeniu ? Ubrania jeszcze pachną ? bo mnie po faaast kebabie kurtka jechała jedzeniem jeszcze ze 3 dni.

e tam poprostu zazdroscisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnowojewódzki Zlot Jesienny

Kielce Parking WTC

15 Listopada 2009

Godzina 15.00

Obecność OBOWIAZKOWA

No to teraz rezerwować miejscówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max umowilem sie na 7 list do serwisu jedziesz porobowac exeo ? :>

No mysle ze dobry termin .... Jak sie nic nie wydarzy to dzwonię do właściciela zeby exeo nam podstawił ;) a może jakieś Subaru :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...