Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

<misiek> btw gdzie ta Twoja dziewczyna sie tak przeklinac nauczyla ?

<misiek> traci swoja subtelnosc i delikatnosc...

<slawo> c**j ją wie

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto tekst jednego z allegrowiczów po zakupionym przeze mnie towaru: :polew:

Witaj ponownie xxxxxx

Twój zakup został ostrożnie zdjęty przez magazynierkę w stroju topless z naszej magazynowej półki i umieszczony na stalowej tacy na oświetlonym postumencie w centrum Magazynu.

Zespół naszych pracowników kolejno dokładnie sprawdził i potrząsnął produktem, aby mieć pewność, że wszystko jest w jak najlepszym stanie przed wysyłką.

Człowiek od dat ważności sprawdził datę ważności.

Produkt został starannie opakowany przez dziewiętnastoletnią dziewicę w półprzezroczystej białej szacie.

Nasz przeszkolony w Japonii specjalista od pakowania zapalił specjalną świecę, a wśród zgromadzonych zapadła kompletna cisza, kiedy starannie kaligrafował na pudełku adres:

xxxxxx

Polska

Później zrobiliśmy sobie imprezę, stuknęliśmy się szampanem, po czym całą Ekipą ruszyliśmy ulicą w stronę budynku firmy kurierskiej gdzie całe miasto wymachiwało na pożegnanie Twojej paczce białymi chustkami, krzycząc "Szczęśliwej Podróży!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto tekst jednego z allegrowiczów po zakupionym przeze mnie towaru: :polew:

Witaj ponownie xxxxxx

Twój zakup został ostrożnie zdjęty przez magazynierkę w stroju topless z naszej magazynowej półki i umieszczony na stalowej tacy na oświetlonym postumencie w centrum Magazynu.

Zespół naszych pracowników kolejno dokładnie sprawdził i potrząsnął produktem, aby mieć pewność, że wszystko jest w jak najlepszym stanie przed wysyłką.

Człowiek od dat ważności sprawdził datę ważności.

Produkt został starannie opakowany przez dziewiętnastoletnią dziewicę w półprzezroczystej białej szacie.

Nasz przeszkolony w Japonii specjalista od pakowania zapalił specjalną świecę, a wśród zgromadzonych zapadła kompletna cisza, kiedy starannie kaligrafował na pudełku adres:

xxxxxx

Polska

Później zrobiliśmy sobie imprezę, stuknęliśmy się szampanem, po czym całą Ekipą ruszyliśmy ulicą w stronę budynku firmy kurierskiej gdzie całe miasto wymachiwało na pożegnanie Twojej paczce białymi chustkami, krzycząc "Szczęśliwej Podróży!".

a towar i tak trefny :polew: dobree :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz jaki dostałem na allegro:

Wszystko bardzo sprawnie, szybko, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!!! POLECAM!!

:kox::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Student weterynarii pływał na egzaminie. W końcu dostał Pytanie Ostatniej Szansy - "Czy krowie można zrobić aborcję?" Niestety, nie wiedział, więc wyleciał z dwóją. Zmartwiony poszedł do baru, usiadł w kącie i powoli upija się na smutno rozmyślając o pytaniu. Barman co jakiś czas na niego zerka, w końcu podchodzi i zagaduje:

- Coś niewyraźnie Pan wygląda, jakieś kłopoty?

- Niech mi pan powie, czy krowie można zrobić aborcję?

- Nie mam pojęcia, ale coś mi się widzi, że nieźle sobie pan życie spierdolił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...