Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nareszcie :good:

Opublikowano

Teraz wygląda :kox:

Opublikowano
  • Autor
Teraz wygląda kox

ale nie jedzie... musze wystroic

Opublikowano

Czekamy na wyniki :decayed:

Opublikowano

no Magic teraz autko jak się patrzy :cool1:

a ciekawe na ile Mistrz Rogall Ci wystroi :mysli:

Opublikowano

ja mam nadzieje ze bedzie powyzej 195 ps na wielki moment nie ma co liczyc bo to awx a nie avf,tak z 380/390 Nm to chyba bezpieczna granica,ktos pisal ze z momentem 400 sprzeglo awx se nie radzi,chyba ze mistrz inaczej moment rozlozy i np bedzie 400Nm ale dopiero okolo 2400obr-ja bym tak chcial miec wykres :rolleyes:

Opublikowano

Polonez dobre auto:D Teraz doceniasz moc pod pedałem w Audi. Auto wygląda :kox:

Opublikowano
  • Autor
...a nie avf,tak z 380/390 Nm...

tyle to było na AWX i na 5 biegu przy 2 tysiach delikatnie wibrował... dlatego licze na liczbe pod 400 ale w wyzszym zakresie... BRD nie bedzie miało takiego dołu, teraz wstaje przy 2100.

a z innej beczki to Nie mam pracy.... wiec nie wiem kiedy to wszystko zrobie...

Opublikowano

hehe wstaje 2100, tzn ze czujesz ze przyspiesza,bo doladowanie pelne przy 2,5tys :kox:

jak wyjdzie ~190 to bedzie ok, wazne zeby kreski byly fajne

Opublikowano

hehe wstaje 2100, tzn ze czujesz ze przyspiesza,bo doladowanie pelne przy 2,5tys :kox:

jak wyjdzie ~190 to bedzie ok, wazne zeby kreski byly fajne

też tak obstawiam, na wiecej mogą pompki nie pozwolić :disgust:
Opublikowano
  • Autor

ile bedzie tyle bedzie... nie bede sie spinał o 5 km. nie woze zapasu , kluczy itd... i bak zawsze na max 1/4 :naughty: wiec mozna to nadrobic

Opublikowano

no teraz super wyglada z tymi pomalowanymi dokladkami :good: :good: :good:

program zrobisz wiec i ja bede musial bo lipa dostac baty od 1.6 :evil:

Opublikowano

kto CI wycinał kata/ile zapłaciłeś, jeśli zewnętrznie ktoś? Mi powiedzieli 250zł bo trzeba trochę pogrzebać. Realna cena? Dowiadywałeś się za ile sprzeda się kata/platynę?

Opublikowano
  • Autor

250 zł? zal... za 60-80 zł to ogarniaja

Opublikowano

kto CI wycinał kata/ile zapłaciłeś, jeśli zewnętrznie ktoś? Mi powiedzieli 250zł bo trzeba trochę pogrzebać. Realna cena? Dowiadywałeś się za ile sprzeda się kata/platynę?

:blink:
Opublikowano

250 zł? zal... za 60-80 zł to ogarniaja

k...a.... dzięki za radę

Opublikowano
  • Autor

Znowu wszystko sie przeciaga... miał byc w Pn nowy soft.. ale lipton ;(

Opublikowano

szkoda :confused4: czekamy :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Robiłem dzisiaj pomiary

od 0-100 Autko buja sie w 8.0 sekundy... czas do urwania poniewaz jechałem z pasazerem który robił pomiary ( waga jego 105 KG)

w teorii mysle ze auto robi 7.8 - 7.9 s do paczki i nadal jest niewystrojone :naughty:

Opublikowano

jechales z Piotrkiem jak piszesz 105 kg :decayed: kiedy PROGRAM ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.