Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie jak wypsiu nie jestem zwolennikiem "talentu" Szpilki. Dobry to może on był na ustawkach Wisełki, ale w boksie nie osiągnie nic wielkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie. Sprawa jest prosta. Żeby piąć się w górę trzeba być ambitnym. Każda walka to ma być wyzwanie, a nie takie popierdółki. Jak ktoś bilans sobie tylko robi to niestety choćby miał największy talent, to zostanie zmarnowany jak Albercik Sosnowski, który w mojej opinii był największym polskim talentem od czasów Andrew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur sprawy w boksie zawodowym w PL maja się tak że taki jak Albert czy Krzysztof Zimnoch i inni co mieli ogromny potencjał do boksu zostali zmarnowani bo nie robili szumu wokół siebie byli spokojni i poukładani.Dla Pana Wasilewskiego promotora liczy się kasa.Więc taki Pineska przeciętniak z pustą głową gdzie łatwo zrobić z niego debila i przy okazji szybko zarobić na nim parę groszy jest odpowiednią osobą.

Zareklamowali go jako chłopaka z ulicy który wyszedł z więzienia i robi spustoszenie w wadze ciężkiej to taka nadmuchana historia jak z filmu amerykańskiego,tyle że mało kto wie że Pineska trenuje boks od małolata i w wieku 19 lat był mistrzem polski juniorów.

Nie wiem czy wiecie ale pan Wasilewski w cieniu Pineski trzymał w rezerwie sobie Zimnocha gdzie ostatnio skończył im się kontrakt i szantażował Krzyśka że jak nadal z nim nie przedłoży kontraktu to nie dostanie żadnej walki,więc Krzysiek powiedział że ma go w d*pie i pier**li pana W i tą walkę z Pineską bo i tak nic nie traci.Jeszcze do dzisiaj nie jest podpisany kontrakt na walkę po między Krzyśkiem i Arturem.

Ja jak na razie śledzę karierę Mateusza Masternaka i naprawdę trzymam kciuki i mam nadzieje że z trenerem Andrzejem Gmitrukiem zrobią demolkę w junior ciężkiej....:naughty:

---------- Post dopisany at 02:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

Mirosław Okniński śmieje się z Pudzianowskiego - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masternak mógłby zawalczyć z Huckiem :naughty: Marco ostatnią walkę miał słabą, ale z Povietkinem pokazał się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najman co doj**ał:polew::polew::polew:

oksiński parodiuje pudziana -"...łaaa jestem najlepszy,wygram z najlepszymi",a najman -"nie neguje tego,ze mną wygrał",co za pajac:facepalm::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masternak mógłby zawalczyć z Huckiem :naughty: Marco ostatnią walkę miał słabą, ale z Povietkinem pokazał się dobrze.

Obecnie jest to nie możliwe bo mają wspólnego promotora pan Sauerland ....:naughty:

Ten cwaniaczek szykuje Mastera na Włodarczyka bo wie że Marco by miął problem z Krzyśkiem i za duże ryzyko utraty pasa a Master jest w stanie Krzyśkowi odebrać ten pas i Sauerland będzie miął w swojej stajni kolejnego czempiona.

Ale mam nadzieje że Andrzej Gmitruk przy pomacy Andrzeja Gołoty wypromuje swoją grupę O'chikara Gmitruk Team i polscy pięściarze nie będą musieli szukać pieniędzy poza granicami i dojdzie do takiej walki Master - Huck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masternak mógłby zawalczyć z Huckiem :naughty: Marco ostatnią walkę miał słabą, ale z Povietkinem pokazał się dobrze.

Obecnie jest to nie możliwe bo mają wspólnego promotora pan Sauerland ....:naughty:

Ten cwaniaczek szykuje Mastera na Włodarczyka bo wie że Marco by miął problem z Krzyśkiem i za duże ryzyko utraty pasa a Master jest w stanie Krzyśkowi odebrać ten pas i Sauerland będzie miął w swojej stajni kolejnego czempiona.

Ale mam nadzieje że Andrzej Gmitruk przy pomacy Andrzeja Gołoty wypromuje swoją grupę O'chikara Gmitruk Team i polscy pięściarze nie będą musieli szukać pieniędzy poza granicami i dojdzie do takiej walki Master - Huck

Hmm a jakoś Huck walczył z Povietkinem mimo, że mają wspólnego promotora :wink:

Włodarczyk w ostatniej walce z Australijczykiem też za dużo nie pokazał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak walczyli ale w tym wypadku Huck nic nie tracił bo sobie zrobił przeskok do wagi ciężkie jedynie co to każdy z nich na tej walce dobrze zarobił .... :wink:

Jeśli chodzi o walki gdzie wchodzi w grę ryzyko utraty tronu championa to już potencjalni rywale są inaczej dobierani ....:wink:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Diablo był raz na gali gdzie występował Huck i został zaproszony do ringu na rozmowę gdzie po słowach Krzyśka Huck i jego promotor się odgrażał i do dzisiaj jest cisza.Gdzieś jeszcze był wywiad z Andrzejem Gmitrukiem gdzie został zapytany o walkę Krzyśka z Marco i powiedział że z tego co słyszał na zgrupowaniach u Helmutów to boją się tej walki ...:wink:

Ja osobiście uważam że na gruncie neutralnym Marco przegrałby z Diablo.

W sobotę była walka Marco Huck - Firat Arslan gdzie Arslan rozbił tego sztucznego mistrza ale i tak przegrał na punkty.

Były przymiarki do walki Diablo -Huck ale z pewnością by go helmuty okradli,ale i tak Diablo po sobotnie walce powiedział co myśli o tym pajacu.

cytuje :

"Diablo" na żywo oglądał wątpliwą wygraną Hucka z Firatem Arslanem. Polaka zaproszono też na konferencję po walce.

- Gdy padło pytanie o plany Hucka, prowadzący wywołał Krzyśka - relacjonuje "Super Expressowi" promotor Włodarczyka, Piotr Werner.

- "Diablo" wtedy wypalił, że Huck powinien dać sobie spokój z walkami w obronie paska WBO i stanąć do męskiego pojedynku właśnie z nim, prawdziwym czempionem prestiżowej organizacji WBA. Niemiec zerwał się zdenerwowany. Krzysiek krzyknął, że potrzebuje tylko kilku chwil na rozgrzewkę i już mogą się bić. Sytuację uspokoił promotor Hucka, Kalle Sauerland.

Turniej "Super Czterech" to pomysł telewizji ARD. Oprócz Polaka i Niemca mieliby w nim wystąpić boksujący w Niemczech Kubańczyk Yoan Pablo Hernandez (28 l.) i Amerykanin BJ Flores (33 l.). Obóz "Diablo" woli tę opcję niż pojedynek z Huckiem. Dzięki temu nasz mistrz stoczy trzy walki, w tym jedną w USA.

Więc pomysł na turniej "Super Czterech" jest bardzo dobrym pomysłem gdzie Huck będzie walczyła na neutralnym gruncie i nie będzie przekrętów Sauerlanda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że na gruncie neutralnym Marco przegrałby z Diablo.
a mnie się wydaje, że do wygrania walki przez KO-nie potrzeba neutralnego gruntu, bo Diablo dał by radę znokautować Marco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, z tym Arslanem to było przegięcie :facepalm: mówię to jako fan Hucka :decayed:

Poszukam w necie, może jest jakieś nagranie z tej konferencji :naughty:

Skoro Huck stawił czoła Povietkinowi (jeśli na pkt wygrałby wtedy Huck to uważam, że nie powinno doszukiwać się przekrętów patrząc na przebieg walki, no ale walczył z mistrzem :whistling: ) to tym bardziej nie stoi na straconej pozycji w pojedynku z Włodarczykiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak Dominik,ale każdy kto walczy u Helmutów wchodzi do ringu ze świadomością że musi go znokautować aby wygrać a ta teoria w boksie się nie sprawdza bo KO przychodzi samo ....:wink:

Podam tutaj przykład Arthur Abraham wszystko wygrywał u siebie jak zorganizowali Super Six gdzie walki były w USA, Finlandia. Trzy walki Króla Arthura i to prawie jedna po drugie przegrane i w jednej był liczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jednak do walki Spilki i Zimnocha nie dojdzie :grin:

Nie będzie walki Szpilka Zimnoch! - Sport - WP.PL

Można było to przewidzieć po walce z Mollo...:wink:

Komentatorzy jaki specjaliści od boksu po walce wypowiadali sie na temat Pineski bardzo krytycznie że technicznie jest słabiutki a o obronie już nie wspominali.Jak zawodnik o niby takiej klasie mógł sobie pozwolić na dwa liczenia z nieprzygotowanym w ogóle do walki Moll który wszedł do ringu po 2,5 roku.

Co niektórzy obejrzeli sobie Zimnocha na YT i stwierdzili że jeśli będzie przygotowany w 100% to jest początek końca Pineski, inni twierdzą że ma popękaną szczękę i to jest główna przyczyna odwołania walki.

Ciekawe jak pan Wasilewski się wymiksuje z tej decyzji kibicom co już kupili bilety jaki transmisje ....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak pan Wasilewski się wymiksuje z tej decyzji kibicom co już kupili bilety jaki transmisje ....:naughty:

takie rzeczy się zdarzają w świecie boksu-na pewno nie będzie odszkodowań, bo to nie była walka wieczoru...:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik rozumiem jeśliby zrobili konferencje prasową że Pineska po walce z Mollo odniósł kontuzję itp.A tu Artur pisze na FB a później jego trener mówi że nie bo jest zmęczony.

To jest jawne walenie w c**ja z ludźmi. Jestem przekonany że 70% kibiców było bardziej zainteresowanych tą walką jak Gołota Saleta...:wink:

Jak robić zadymę przed walką to byli wszyscy i Pineska się na produkował a teraz się tłumaczy przez FB uważasz że takie rzeczy się zdarzają w świecie boksu bo ja pierwszy raz się spotkałem.....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu DON WASYL zmieniał przekładał Włodarczykowi przeciwników i w końcu znalazł takiego co już dawno wypadł z tej gry.Diablo jest championem i Wasilewski powinien mieć oferty i robić z nich za***iste gale jak wypada na promotora championa,jego profesjonalizm jest żenujący....:facepalm::facepalm::facepalm:

Prawdziwi promotorzy,trenerzy jaki zawodnicy wychodzą do walk pomimo jakiś problemów np ostatnia walka Wilczewskiego.

Tak się załatwia sprawy więc o czym my rozmawiamy....:wink:

Andrzej Gmitruk po walce Wilczewski-Abraham: "I tak jestem pełen podziwu dla Piotrka" - Dailymotion Wideo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jeden wielki przekręt. Czekałem na tą walkę z nadzieją że Szpilka padnie na dechy, szkoda. Galę tak czy siak obejrzę ze zwględu na sentyment do Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwęszyli możliwość zarobienia lepszej kasy. Zrobią drugą galę i jako walkę wieczoru puszczą Szpile i Zimnocha :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tak właśnie będzie . Na następną galę walkę wieczoru nie mieli nikogo ciekawego . A na ta zrobili wielki szum dwie ciekawe walki , dość dużo osób wykupiło ppv więc szmal już mają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...