Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gołota vs Adamek - Kto wygra ?


wojtas-audi

Kto wygra pojedynek ??  

  1. 1. Kto wygra pojedynek ??



Rekomendowane odpowiedzi

stawiam na Adamka... choc jak Endriu trafi raz a dobrze to tez moze byc ciekawie :gwizdanie: chetnie obejrze wiecej niz jedna runde :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na Adamka... choc jak Endriu trafi raz a dobrze to tez moze byc ciekawie :gwizdanie: chetnie obejrze wiecej niz jedna runde :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też obstawiam Adamka. To jego życiowa szansa i dobrze o tym wie.

Gołota lekceważy przeciwnika, poza tym jego najgroźniejsza broń - lewy prosty - nie działa :thumbdown:

Sam fakt podjęcia tego pojedynku przez Gołotę to moim zdaniem wielki błąd - mało można zyskać (poza marnymi kilkoma $), wiele można stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że właśnie Andrzej nie ma nic do stracenia. Jak wygra, to powiedzą, że to w końcu zamknie usta wszystkim mędrcom, którzy spisali go na straty. Jeżeli przegra, to powiedzą, że w końcu Andrzej ma już swoje lata, a Tomek został mistrzem świata nie przez przypadek.

Tak, czy siak konto zostanie zasilone.

poza tym wszystkim wydaje mi się, że tu wcale nie chodzi o kasę, ani nic w tym stylu. Zdaje mi się, że ta walka ma promować Adamka w wadze ciężkiej.

Co by nie było, mam nadzieję obejrzeć kawał dobrego boksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek powinien przywalić Gołocie po jajach :polew:

to jest zabronione :gwizdanie:

:naughty::polew:

Zabronione , zabronione , a Gołota po jajach walił.Niech poczuje jakie to uczucie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...