Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma i póki co wygląda na to, że nie będę miał :no:

Kwestia sklepu odchodzi w bliżej nieokreśloną przyszłość, ponieważ teraz zbyt dużo czasu mi inny interes zabiera..

Chociaż od soboty to jedyne co robię to leżę w łóżku i klikam (je*ana grypa :wallbash:).

Czyli dobrze pisałem, że nic więcej nie rezam :decayed:

Jakaś epidemia naszła, większa część mojej rodzinki leży i się kuruje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończę jeszcze montaż Bose stage II i nic więcej w aucie nie robię :)

:polew:

:polew: tez sobie tak mowie :decayed: a najczesciej mojej dziewczynie :tongue4:

a ja zdrowy trzeba duzo witamin ja jem brokuly,brukselki,kalafior i od poczatku zimy nic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończę jeszcze montaż Bose stage II i nic więcej w aucie nie robię :)

To jak ja :laghing2: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończę jeszcze montaż Bose stage II i nic więcej w aucie nie robię :)

To jak ja :laghing2: :gwizdanie:

no tak Grzesiu Ty to na 100 % :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż Bose małymi kroczkami ale do przodu. Skończyłem kompletowanie kabli pod nową wiązkę, i tak trzeba puścić nowe kabelki więc postanowiłem zrobić dodatkową nową wiązkę (wszystkie sygnały puścić w jedną ekranowaną skrętką) antena i tylne głośniki wykorzystam ze starej.

Nowe kabelki:

- ori skrętka sygnałowa 5x0,35mm + ekran 1x0,35mm

- kable głośnikowe 3 szt 2x1,00mm

- kabelek sygnałowy do Pin-Bose 1x1,00mm

- kabel zasilający 1x4,00mm

- ekran zasilania 1x4,00mm

z dodatkowych sygnałów pod pilota zrezygnowałem, bo nie będę podłączał

image.jpgimage.jpgimage.jpg

w czwartek mam nadzieję, że się uda pociągnąć kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie chyba pierwszy raz obejrzałem twój wątek w całości...

egzemplarz robi wrażenie... furmanka pieniędzy którą wsadziłeś w swoją OOOO też widać.

Ładnie to wygląda. Powodzenia w dalszych zmianiach... widze że z planowanych modów juz niewiele zostało i koniec projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze podchodzisz profi do sprawy :good:

Autko musi być na tip top :rolleyes: a kabelki podłączone profi, co by jakieś buczenia nie zepsuły efektu :wink4:

w sumie chyba pierwszy raz obejrzałem twój wątek w całości...

egzemplarz robi wrażenie... furmanka pieniędzy którą wsadziłeś w swoją OOOO też widać.

Ładnie to wygląda. Powodzenia w dalszych zmianiach... widze że z planowanych modów juz niewiele zostało i koniec projektu.

Dzięki za miłe słowa. Coś nowego w aucie zawsze sprawia dodatkową przyjemność, frajdę, no i powoduje, że auto się szybko nie nudzi. Można powiedzieć, że koniec modów wyposażenia się zbliża, jednak zawsze coś tam zostanie do zrobienia. Z optyki zewnętrznej i wewnętrznej teraz wygląda tak jak chciałem. Wiosną chcę dopieścić lakier, no i zbieram na nowe amorki. Chciałbym przetestować Koni FSD tym razem czyli taką małą namiastkę zawieszenia pneumatycznego. Myślałem też o Eibach PRO system, ale niestety tu gdzie mieszkam rzadko drogi są odśnieżane i obawiam się, że będzie za nisko. Stare Bilsteiny wyślę do Zerkopolu do regeneracji i ustawienia wysokości konkretnie pod 1BE.

http://www.koni.com.pl/index.php?go=38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj do zrobienia ewentualnie dodania zawsze coś jest...

jak przyłączyłem sie do A4-klub.pl cieszyłem się jaką to fajną wersje mam...a potem ale można dodać to, tamto, owamto... itd..

narazie moje plany zepsuł fakt że padł wtrysk, czyli cała kasa na nowe heble, lakier na fele, DVD, pakiet oświetlenia... poszła się walić. ;(

ale u Ciebie jeszcze jest jedna rzecz jakiej nie mogłem znaleźć... 3.0 TDi ASB... nie poszło mi w znalezieniu tego w sedaniku. Może next time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy chociaż z ciekawości sprawdzasz (liczysz) ile kasy poszło w mody

takich rzeczy się nie liczy :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy chociaż z ciekawości sprawdzasz (liczysz) ile kasy poszło w mody

takich rzeczy się nie liczy :polew: :polew: :polew:

To prawda.... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy chociaż z ciekawości sprawdzasz (liczysz) ile kasy poszło w mody

takich rzeczy się nie liczy :polew: :polew: :polew:

Potwierdzam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem astre Gsi ( fajne autko na początek)

dałem za nią 5800 zł............liczyłem kiedyś się mówiło tuningowałem ją poszło w nią jakieś 20 tys zł koniec końców

wjechałem tyłem w traktor i sprzedałem za 5300..tak jakoś potrzebowałem się otworzyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie - rok 2001, pierwsze auto - za***ista Astra '79. Dałem za nią 500zł (a dokładnie telewizor). Włożyłem 2 000PLN (odnowiona, lakier niebieski kameleon) i... sprzedałem za 500 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie bo czytam wątek ww jest już go troszkę po co i dlaczego taki mod .....podszybie z b6 do b7 ? o co z tym chodzi bo piszecie o zmianie ................

Bo w B6 to podszybie jest montowane fabrycznie i ładnie zakrywa rynnę, w której jest osadzony akumulator i zbiornik płynu hamulcowego, chroni przed zbieraniem się w rynnie liści i innych śmieci, woda nie leci bezpośrednio na aku. W B7 nie montowali tych osłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy chociaż z ciekawości sprawdzasz (liczysz) ile kasy poszło w mody

Nie liczę, po co się dołować, mody są robione dla własnej przyjemności aby auto sprawiało jak najwięcej frajdy. Na tym forum są sami entuzjaści A4, każdy kto dba o swoją :audi: chyba potwierdzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...