Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem, że lepiej tylko wolał bym dpf'a zostawić bo jest pełni sprawy i w dobrej kondycji bo auto lata głównie po trasie.

Z tym, że dpf na wyjściu ma ok 50 mm a milltek ma podejście pod 69,85mm i się dygam, że to nie zabangla dobrze :mysli:

Pozbywając się filtra trzeba by było robic down-pipe pod średnicę millteka. Górny cat za turbo ma na odejściu 60,3mm więc też niby mniej niż milltek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi być pionierem.;) Mystic.pl, rób ten wydech, a jak będzie git, to pewnie będzie więcej chętnych. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic masz może więcej fotek przodu ? bo zastanawiam się czy malować dokładkę z cupry w kolor nadwozia :gwizdanie:

u Ciebie wygląda to co najmniej zacznie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba luz P&P jak mniemam.Kupuje zakładam i jest :decayed:

Jak nie masz DPF'a to p&p, jak masz filtr to niestety też rzeźba.[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:48_________________________________________________

mystic masz może więcej fotek przodu ? bo zastanawiam się czy malować dokładkę z cupry w kolor nadwozia :gwizdanie:

u Ciebie wygląda to co najmniej zacznie :cool1:

daj maila do siebie to Ci podeślę :wink4:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:49_________________________________________________

Ktoś musi być pionierem.;) Mystic.pl, rób ten wydech, a jak będzie git, to pewnie będzie więcej chętnych. :evil:

Si si tylko nie chciał bym dwa razy do tematu podchodzić :wink4: chyba za dużo zacząłem o tym myśleć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie A5 3.0TDI maja DPF więc jak rzezba?

To Milltec dla kogo to robił?

Czytałem cos innego..przeciez w ofercie Millteca wyraznie pisze ze pasuje do A5 3.0TDI DPF..

Może masz rację, nie wgłębiałem się w ofertę pod A5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do naszych 3.0 TDi V6

e! e! nie zapominaj, ze masz poki co klekota, a nie V6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest A4 B7 tylko A5, tu masz cat-back milltek w A4 B7 3.0 tdi z wywalonym dpf:

Początkowo myślałem że do B7 3.0 tdi też są dwie wersje resonated i non-resonated ale okazało się, że w tym przypadku jest tylko jedna standardowa wersja.

Mam trochę zagwostkę z tym wydechem bo nie wiem czy dawać go pod dpf'a czy wywalić filtr i dołożyć down-pipe między katem a milltekiem. Muszę zapytać patroxa za ile by się podjął wycięcia dpfa :mysli:

Jak dlamnie jedyną możliwością jest wywalenie DPF i pociągnięcie 2.75 " od turbo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mystic konkret mod ten wydech :kox: przewieziesz mnie swoja b7 jak bede w Szczecinie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mystic konkret mod ten wydech :kox: przewieziesz mnie swoja b7 jak bede w Szczecinie :rolleyes:

Spoko David, dam Ci nawet poprowadzić :)

Wiec decyzja jest taka, ze jestem wstepnie ustawiony na piątek. Na ta chwile "na szybko" zostanie pośpiech pod DPF'a aby się przekonać co to da i jakie bedą ewentualne przyrosty. Sprawa jest prosta i praktycznie bez kosztow. Rozjasni to temat wielu osobom zainteresowanym tym wydechem. Wiosna jak się dogadam z tunerem, zrobię down-pipe i wywale filtr. Wtedy zrobię pomiary przed i po wycieciu filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :good: dobra decyzja ta jak Ci doradzałem :cool1: szkoda by wydawać teraz kasy, na wywalenie sprawnego filtra skoro efekty mogą być bardzo zbliżone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mystic konkret mod ten wydech :kox: przewieziesz mnie swoja b7 jak bede w Szczecinie :rolleyes:

Spoko David, dam Ci nawet poprowadzić :)

fajnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mystic konkret mod ten wydech :kox: przewieziesz mnie swoja b7 jak bede w Szczecinie :rolleyes:

:wink4: przejechałbyś sie taka :gwizdanie: ja tez bym taka pojeździł :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mystic konkret mod ten wydech :kox: przewieziesz mnie swoja b7 jak bede w Szczecinie :rolleyes:

:wink4: przejechałbyś sie taka :gwizdanie: ja tez bym taka pojeździł :embarrassed:

Ale chłopaki słodzicie :rolleyes: aż miło :rolleyes: klata rośnie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...