Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym miec tyle czasu co Ty na auto :rolleyes:

Czasu nie ma za wiele, ale na szczęście dobrzy ludzie pomagają w potrzebie :wink4:

Ile za taki malunek biora u ciebie :mysli: mi zrobia za 500 PLN z pomalowaniem i zalozeniem opon :wink4:

To masz bdb cenę jak za kpl 19" :good: znajomy w sz-nie bezpośrednio w jednej z 3-ch lakierni proszkowych za 18" na gotowo liczy sobie 600/kpl. Za 16" zapłącisz 400, za 17" - 500. Mnie to kosztuje symbolicznie. Jedynie musiałem dobrać i kupić farbę pod pistolet w mieszalni.

Tez mam po znajomosci :wink4: zgadz sie :) jest rozgraniczenie cenowe od wielkosci felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic ten Twoj pomysl na glebie to chyba po spocie ze mna :gwizdanie: chyba Cie przekonalem :naughty: ja tez maluje felgi proszkowo przez mojego kolege lakiernika 600zl za 19 a prostuja je na mierzynie w MTM :) mam nadzieje ze montaz w pon/wto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty w pełni zadowalające :) obniżenie jak na moje oko i potrzeby idealne :good: , trakcja też :good: jednak na szerszej feldze lepiej się trzyma opona, ogólnie jestem zadowolony z efektów :good:

Zaciski przód pomalowane proszkowo na czarno, założone felgi, założony Eibach Pro Kit - przód siadł ok. 15mm, tył 10mm, wymienione gumy i łączniki stabilizatorów przód i tył, wszystkie nowe wahacze z przodu, nowy płyn hamulcowy, ustawiona geometria.

Muszę dokupić śruby o pośredniej długości bo jedne mam za krótkie a drugie za długie i się blokowały koła tylne dlatego na razie tylko przód jest na dystansach 10mm, tył na 20mm czyli ma et23 :kox: i choć wygląda idealnie to obciera przy dobijaniu o wewnętrzną część filcowego nadkola. No i przede wszystkim przy q nie można tak jeździć.

We wtorek powinienem mieć śruby i wszystkie będą na 10mm :wink4:

Tak to wygląda na szybko:

IMG_0070.jpg zdjecie.jpg

heble jeszcze brudne od pasty montażowej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie ten sam kolorek zaciskow :gwizdanie: :naughty:

Ale tyłu Ci zazdraszczam bo u mnie na razie seria 288 bez wentyla :confused4:

Od Ciebie to bym każde auto kupił :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: lubię jak jest wszędzie porządek, zawias pracuje jak nowy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Ciebie to bym każde auto kupił :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: lubię jak jest wszędzie porządek, zawias pracuje jak nowy :wink4:

Ja też lubie jak u mnie jest wszystko tip top :good: dlatego cenie takie auta :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic a tyl nie siedzi nizej ? :mysli: szkoda ze to Avant,jakbys mial sedana to bym zarezerwowal jak bys sprzedawal :rolleyes: bo pewnie juz Ci chodzi po glowie b8 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego avanta juz źrebak wpłaca zaliczkę 50% tylko przelew nie dochodzi :decayed: ale pojeżdże jeszcze autem z rok - 1/5 bankowo. NeXT jak Bozia pozwoli będzie S4 :naughty: w najgorszym przypadku A4 3.0tdi bo możliwe osiągi mnie powalają w tym aucie.

Tył i przód równo 65 cm od nadkola do ziemi. Tylko w B6/B7 jest zawsze takie wrażenie, że tył niżej siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty w pełni zadowalające :) obniżenie jak na moje oko i potrzeby idealne :good: , trakcja też :good: jednak na szerszej feldze lepiej się trzyma opona, ogólnie jestem zadowolony z efektów :good:

Zaciski przód pomalowane proszkowo na czarno, założone felgi, założony Eibach Pro Kit - przód siadł ok. 15mm, tył 10mm, wymienione gumy i łączniki stabilizatorów przód i tył, wszystkie nowe wahacze z przodu, nowy płyn hamulcowy, ustawiona geometria.

Muszę dokupić śruby o pośredniej długości bo jedne mam za krótkie a drugie za długie i się blokowały koła tylne dlatego na razie tylko przód jest na dystansach 10mm, tył na 20mm czyli ma et23 :kox: i choć wygląda idealnie to obciera przy dobijaniu o wewnętrzną część filcowego nadkola. No i przede wszystkim przy q nie można tak jeździć.

We wtorek powinienem mieć śruby i wszystkie będą na 10mm :wink4:

Tak to wygląda na szybko:

IMG_0070.jpg zdjecie.jpg

heble jeszcze brudne od pasty montażowej :wink4:

Dobrze w ryj, tylko zdemij te chlapacze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl to tak prawie jak u mnie :kox: kazdy mi mowi zebym zdjal hak u siebie :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Przy mocno odsadzonej feldze drzwi, szyby i lusterka są wiecznie usyfione, więc wolę mnieć chlapacze bo się mniej w oczy rzucają niż brudne A4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego avanta juz źrebak wpłaca zaliczkę 50% tylko przelew nie dochodzi :decayed: ale pojeżdże jeszcze autem z rok - 1/5 bankowo. NeXT jak Bozia pozwoli będzie S4 :naughty: w najgorszym przypadku A4 3.0tdi bo możliwe osiągi mnie powalają w tym aucie.

Tył i przód równo 65 cm od nadkola do ziemi. Tylko w B6/B7 jest zawsze takie wrażenie, że tył niżej siedzi.

no S4 bajka :cool1:, u mnie to niestety moze za 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...