Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kierunku to tak mialo byc, bialy mial gasnac jak sie kierunek zapala... Sam to ogarne jak juz do mnie dojda i mi sie nie beda takie podobaly a moze akurat bedzie git. Kierunek wyszedl troche czerwony patrzac na foty, jak bedzie zbyt czerwony to bedziemy rezac, zobacze jak to wyglada w realu.

Icon znajde Cie gdziekolwiek sie schowasz haha

Sent from my GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super te lampiony wygladaja, nie ma lipy!:naughty:

Sent from my piekarnik:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jednak ma to auto... A nie tylko gada o nim haha

Sent from my GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie oglądałem te foty i mówię, k**wa on felgi na pomarańczowo zrobił? Jakoś tak dziwinie wyszły :decayed: Lampy wysłane do Icona, ten niech się lepiej streszcza i tu przyjeżdża szybko :grin: Oprócz tego, z lampami jadą jeszcze dwa nowe gadżety :banan:

Sent from my Nokia 3210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ostatnio diody power led 3W"żółte" do przednich kierunkow ale jeszcze ich nie mam.

Jak rzeczywiscie bede swiecic na zolto a nie pomaranczowo (w co watpie) to podesle ci namiar na sprzedawce.

Do kierunkow musza byc mocne diody*:smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych samochodach ktore fabrycznie *maja przednie kierunki led,diody swieca na zolto-nie spotkalem sie z kolorem pomaranczowym ale byc moze i takie są.

Wbrew pozorom jest spora roznica miedzy kierunkiem ktory swieci na pomaranczo a tym na zolto.

To kwestia gustu ale kolor zolty ktory emituje dioda,jest swiezy i bardzo przyjemny dla oka.

Tego samego nie mozna juz powiedziec o kolorze pomaranczowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem, myślałem, że wymogiem sa pomarańczowe kierunki :hi: Daj znać jak coś wykombinujesz to może sam się przerzucę, w niedzielę będę miał lampy to opiszę wrażenia:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jak *to jest ujete w przepisach ale czy masz zolte czy pomaranczowe-nikt sie nie doczepi.

Od dwoch lat mam *tylne i przednie kierunki na zoltych diodach led a te w blotnikach na pomaranczowych i nie bylo problemu na przegladach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze, chciales podobne felgi i ten kolor

4661959764702a27d189b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink: Powiem Wam, że teraz już sam nie wiem czy zmieniać kolor czy go polakierować w jakiś ładny czarny :whistling: Za dużo tych kolorów jest dostępnych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, wiem ze marka może nie zabradzo, ale kolor robi robotę

dacia_duster_2010_03.jpg

widziałem go dzisiaj w pełnym słońcu i powiem Ci że jest za***isty, mieni sie takim złotem:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eusathink: Powiem Wam, że teraz już sam nie wiem czy zmieniać kolor czy go polakierować w jakiś ładny czarny :whistling: Za dużo tych kolorów jest dostępnych...

Sam sobie pomaluj :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...