Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

felgi rs6 bardziej mi sie podobaja niz rs4

też mam takie zdanie :good: Młody ma chyba w graficie więc zobacz jak wyglądają ;)

u Młodego wygląda(ło) genialnie-najładniejszy avant w klubie-na tych kołach [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 21:26_________________________________________________

Panowie, co myślicie o starych Rs6 w grafit? Muszę zmienić opony to pomyślałem, że zmienie i felgi :D Wyglądałoby to mniej więcej tak, tylko, że to stara fota bez s line:

rs6stare.th.jpg

jest kozak-ja bym szedł w to :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, musiałem powrócić do seryjnych ledów, były za mocno przyciemnione i w słoneczny dzień nie było widać kierunków, nic nie mówiąc już o świetle cofania. Myślę, żeby lekko przyciemnić folią jak już bo teraz są zbyt oczojebne.

Po zerwaniu farby:

100825_193529%20[HDTV%20(1080)].jpg

Po tempo:

100825_194250%20[HDTV%20(1080)].jpg

Na aucie:

100825_195043%20[HDTV%20(1080)].jpg

100825_195051%20[HDTV%20(1080)].jpg

100825_195059%20[HDTV%20(1080)].jpg

Co myślicie?

Sorry za jakość, nie mam odpowiedniego sprzętu niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę próbował, postawiłem raczej na bezpieczeństwo w tym wypadku, bo nie chciałbym, żeby ktoś mi w dupe wjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, lampy będą we wtorek zrobione bo mam zamówiony spray bo nie było na półce, spojler trzyma się dobrze kupy jak narazie, mam nadzieję, że przeżyje zimę :P Wrzucę foto jak auto umyje jutro[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 22:53_________________________________________________Zrobiłem lampki:

100901_112116%20[HDTV%20(1080)].jpg

100901_112125%20[HDTV%20(1080)].jpg

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gładkie to one tylko wyglądają... Prawa lampa troszkę poszła w mat, muszę poczekać aż podeschną dobrze i zrobię je tempem. Boję się tylko, żeby lakieru nie zerwać, ale na razie to jak przejedziesz palcem to mat. Jutro jak dobrze wyschną to zrobię tempem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa super, prawa wyszła trochę gorzej, bo nie jest aż tak prześwitująca, ale tyle ją tarłem razy, że już wyszły takie pionowe jakby rysy (mikropęknięcia) więc już nie trę, myślę, że jeszcze prysnąć ją troszkę, ale zobaczę :P

A za godzinkę, przyjedzie kurier z nowym gadżetem z serii s line do auta :D:drunk::banan1: :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...