Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

lewa super, prawa wyszła trochę gorzej, bo nie jest aż tak prześwitująca, ale tyle ją tarłem razy, że już wyszły takie pionowe jakby rysy (mikropęknięcia) więc już nie trę, myślę, że jeszcze prysnąć ją troszkę, ale zobaczę :P

A za godzinkę, przyjedzie kurier z nowym gadżetem z serii s line do auta :D:drunk::banan1: :banan1:

Młody a Ty znowu coś zamawiasz :D podeślij coś do mojego strucla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzynek idzie :D nie mogę się doczekać, jutro przed szkołą o 6 wstaję i montuję ha ha ha

Jest!

a o to teaser, kto zgadnie co to ?:D

100902_220931%20[HDTV%20(1080)].jpg

100902_220944%20[HDTV%20(1080)].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto mieszka w IRL albo BG ma wyczesany wózek ... Chyba muszę wyjechać z Polski :gwizdanie: Piękna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto mieszka w IRL albo BG ma wyczesany wózek ... Chyba muszę wyjechać z Polski :gwizdanie: Piękna :good:

W Irlandii, to jeszcze rozumiem, ale w Bułgarii???

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Irlandii czy Anglii tak a wez kup sobie auto w Danii lub Norwegii :thumbdown: za cene jednego b6 w tych krajach mozna kupic pewnie z 3-4 b6 w Anglii...

mlody w tym tempie za pol roku nie bedzie co rezac :naughty:

wez zrob cos z silnikem bo Audi wyglada jak sportowa edycja a pod maska ok 140ps :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ładnie to wyszło i widze że moje pakowanie było udane bo nic sie nie zniszczyło taki kawał drogi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pakowanie dobre, dzięki, trochę odcisków jest na fotelach chyba od boczków + parę małych kropek muszę je jakoś zniwelować, nie wiecie jak? Suszarką? poza tym to co polecacie do czyszczenia skór i tapicerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...