Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z ośki na quattro w A4 B6/B7


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

A co z kompem ? Pompę trzeba chyba tylko załączyć czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

problem jest żeby zaadaptować kompa z automata na manuala. Przyjmuje wszystkie kodowania oprócz właśnie manualnej skrzyni.

Pompa zostaje ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn . Ja mówię o tej dodatkowej w quattro wyrównawczej ;). Jak się nie miało q to przewody trzeba od niej ciągnąć i kodowanie zrobić jeśli dobrze doczytałem oczywiście hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W q jest pompka co równoważy poziom w obu zbiornikach podobno :) . W ośce tego niema bo jest jeden zbiornik bo niema wału . Ale jestem laikiem w tych sprawach piszę to co powiedział mechanik od przekładki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik quattro ma dwa pływaki mierzące poziom. Trzeba przeciągnąć dodatkowy przewód do licznika i zrobić kodowanie.

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można zakodować bak jako ośka - wtedy licznik pokazuje poziom paliwa w głównej komorze baku.

Wiadomo coś na temat pompy ABS ?


Koledzy wiadomo coś jeśli chodzi o filtr paliwa ? Jest taki sam czy inny w końcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił bym się jakby inny był :) . Ale mi się schodzi z tą przekładka :) graty leżą i się kurza :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dalej, do roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te turba i wtryski mi się wymieniają jak nie jedne to drugie :) qooler z bexa wpadl . Teraz to już quattro w kolejce następne bo marnie z trakcją ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jest ktos kto przekłada quattro w okolicach wrocławia?

Moge Ci polecic chlopakow z Postepowej we Wroclawiu. Jesli masz wszystkie klamoty to przekladka zajmie nie wiecej niz jeden dzien roboczy. Wkladalem u nich quattro pol roku temu i jak do tej pory wszystko gra. Jak jestes zainteresowany to poszukam telefon do majstra. Pozdro Edytowane przez spekulos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli AB car service? takie cos na google wynalazłem. Jaki koszt roboty? wszystko sprawne?

Edytowane przez smokehead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wzięcia przekładkę do 1.8t ale z 6biegową skrzynią. Obecnie mam 5 biegów. Nie wiecie czy moje sprzęgło podejdzie do skrzyni 6 biegowej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wzięcia przekładkę do 1.8t ale z 6biegową skrzynią. Obecnie mam 5 biegów. Nie wiecie czy moje sprzęgło podejdzie do skrzyni 6 biegowej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

powinno podejsć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie czy nie - przy takiej przekładce koszt sprzęgła to i tak pomijalna sprawa, a dobrze byloby je odrazu zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 czy sześć w 1.8t jeden rozmiar sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z 6-stką jest z jednego auta, ale jest jeszcze możliwość zamienienia skrzyni na 5-biegów, ale już od innego A4. Teraz pytanie czy skrzynia 5bieg. zagrała by z "tyłem" (most, wał) od 6bieg. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...