Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z ośki na quattro w A4 B6/B7


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma pomysł co mam zrobić z koncówka zaznaczoną na czerwono? Niebieską wpinam do filtra paliwa, a czerwona?? Przewód kupilem w ASO. Bak z a4 b6 quattro AVJ 2001.

http://zapodaj.net/24f2e1b54c647.jpg.html

Edytowane przez Marcin850527
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ona na 99% idzie w strone silnika w okolice filtra powietrza. Coś z aktywnym węglem jakieś odpowietrzenie to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe.. Bo jak odebrałem przewód w ASO to byłem zaskoczony tą zaślepką. Czyli w ośce też to powinno być podłączone w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to sie pewnie zdenerwuje, bo przewód można by było przełożyć i zaoszczędzić 200 zł :( No to jeszcze musze jakoś to mocowanie wału rozgryźć i bedę działał z przekładką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak z przeglądem? Musi być na 4 rolki? Czy przez chwilę można sprawdzić hamulce na jednej osi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nikt nie robił problemów że jest Q a w dowodzie ośka. Normalnie przeszedł przegląd, hamulce też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn chodzi mi o to czy w każdym miejscu da się sprawdzić hamulce w q .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na stacji diagnostycznej podczas sprawdzania hamulców auto jest na luzie i to rolki napędzają koła. Nie spotkałem się z tym aby podczas badania auto musiało stać 4 kołami na rolkach.


Panowie powiedzcie co sądzicie o takim zestawie? Cena nie jest za bardzo podejrzana?

http://allegro.pl/przekladka-quattro-audi-a4-b6-malysz-1-8t-2-5-1-9-i5414247288.html

Czy wiadomo już coś w sprawie EDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś pytałem go to tylko piątki miał skrzynie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena interesująca chociaż jakiś czas temu na forum był zestaw Q za identyczną kase. Osobiście dzwoniłem do tego pana w sprawie mocowania podpory wału, ale grzecznie odpowiedział że nie sprzedaje osobno a tylko cały zestaw..

Kolego na stacji diagnostycznej podczas sprawdzania hamulców auto jest na luzie i to rolki napędzają koła. Nie spotkałem się z tym aby podczas badania auto musiało stać 4 kołami na rolkach.


Panowie powiedzcie co sądzicie o takim zestawie? Cena nie jest za bardzo podejrzana?

http://allegro.pl/przekladka-quattro-audi-a4-b6-malysz-1-8t-2-5-1-9-i5414247288.html

Czy wiadomo już coś w sprawie EDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem od niego części na przekładkę i nie polecam. połowa części była zła, albo niesprawna albo nie pasowała. np dał mi wydech od v6 - do kosza. bak od s4 - do kosza, złe półośki, brak osłon termicznych, brak wybieraka itp. Miało być wszystko a okazało się że i tak trzeba dużo rzeczy dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za taką informację.

A tak swoją droga, to już po mailu, który pisałem do tego użytkownika, czułem że coś jest nie tak.

Pytałem jakie oznaczenia skrzyń posiada - dostałem odpowiedz: "Nie pamiętam oznaczeń skrzyń, ale skrzynia to skrzynia - jakie to ma znaczenie"

Rozbawiło mnie to trochę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze nie polecam , zresztą to kolega z forum ktory kiedys handlowal na forum (ban)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli to prawda :D wszystko jasne :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Panowie to olej ze skrzyni czy w torsenie jest też jakiś? Dużo roboty żeby się tego pozbyć? 6d698e83c595ec65197bb95753eec958.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie / Panie, szukam konkretnego serwisu, który mógłby zrobić przekładkę z osi na quattro - A4 B6.

Mam dawcę a i biorca jest gotów. Możecie coś polecić? Najlepiej na terenie dolnego śląska albo woj. lubuskiego, bo ze Zgorzelca jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Szukam pomocy . Jakiej skrzyni mam szukać do swapa pod oznaczenia dyfra EUB170502 bo taki dorwałem i czy on jest od diesla. Za pomoc z góry dziękuję

Edytowane przez kropekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...