Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoła Warszawska mówi, że bez sensu, bo za 3 - 4 miechy polecą Ci pozostałe i będziesz tylko musiał płacić dodatkową kasę za wymianę. :no:

Przynajmniej mnie coś takiego spotkało. :embarrassed:

Ale jeśli planujesz w najbliższym czasie pozbyc się samochodu to jet to jakieś rozwiązanie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam dwa przednie górne z lewej i prawej strony do wymiany. Mechanik polecił aby wymienić po dwa z prawej i lewej strony bo inaczej to nie ma sensu ale delikatnie dal do zrozumienia ze najlepiej wszystkie. Najpierw myślałem nad master sport dużo pozytywnych opinii, później febi bo niby lepsze, tylko ze trochę o nich poczytałem i okazalo sie ze najlepiej to LEMFORDERA.

Co myślicie o wymianie tylko samych górnych wahaczy???

FEBI to strata pieniędzy, a raczej duże ryzyko. Trafiają się sztuki o zaskakująco niskiej trwałości. Jeżeli nie chcesz inwestować dużej gotówki, to MS jest dobrym wyjściem. Sam próbowałem 2x wymieniać tylko te, które wskazuje mechanik do wymiany. Owszem, była cisza, ale przez 2-5tkm i od nowa stuki, najlepiej wymieniać komplet, wtedy masz spokój na dłużej i oszczędzasz na robociźnie i czasie bez auta do dyspozycji (mniej wizyt w warszacie).
Opublikowano

A co to się stało ze nie morzna kupić tych MS-U nawet na alegro nie na :wallbash:

Opublikowano

czy jest ktoś zadowolony z Febi??

ja na razie mam przejechane na nich 2,5kk zobaczymy co dalej....

zaryzykowałam, bo nie chciało mi się czekac na lemy... ciekawe ile mi wytrzymają... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czy jest ktoś zadowolony z Febi??

ja na razie mam przejechane na nich 2,5kk zobaczymy co dalej....

zaryzykowałam, bo nie chciało mi się czekac na lemy... ciekawe ile mi wytrzymają... :kox: :kox: :kox:

ile placilas za komplet jesli to nie tajemnica?

Opublikowano

1450 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ze wszystkim, tj. końcówkami, łącznikami i śrubami, ale tom77 pewnie ma taniej...

tylko mi sie czekac nie chciało, bo musialam miec sprawne auto przed trasa :kox: :kox:

Opublikowano

witam WSZYSTKICH ,A CO MYSLICIE O wahaczach FIRMY RUVILLELUB Teknorot CENOWO ZBLIZONA DO FEBI. NIE DOSZUKAŁEM SIE JESZCZE KOMENTARZY W INTERNECIE NA ICH TEMAT ALE MOZE KTOS NA NICH JUZ JEZDZI.

link do nich

http://moto.allegro.pl/item649610137_teknorot_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_superb.html,

http://moto.allegro.pl/item643381997_wachacze_kpl_audi_a4_a6_passat_b5_b6_ruville.html

Opublikowano

Dzięki za uświadomienie mnie, nic innego nie pozostaje ja wymiana całości. Tylko ciekawe kiedy MS będą dostępne :kwasny:

Opublikowano

1450 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ze wszystkim, tj. końcówkami, łącznikami i śrubami, ale tom77 pewnie ma taniej...

tylko mi sie czekac nie chciało, bo musialam miec sprawne auto przed trasa :kox: :kox:

Dzięki za uświadomienie mnie, nic innego nie pozostaje ja wymiana całości. Tylko ciekawe kiedy MS będą dostępne :kwasny:

dzwonilem do MS w tamtym tygodniu i mowili ze od tego maja byc dostepne, trzeba dzwonic i pytac

Opublikowano

witam WSZYSTKICH ,A CO MYSLICIE O wahaczach FIRMY RUVILLELUB Teknorot CENOWO ZBLIZONA DO FEBI. NIE DOSZUKAŁEM SIE JESZCZE KOMENTARZY W INTERNECIE NA ICH TEMAT ALE MOZE KTOS NA NICH JUZ JEZDZI.

link do nich

http://moto.allegro.pl/item649610137_teknorot_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_superb.html,

http://moto.allegro.pl/item643381997_wachacze_kpl_audi_a4_a6_passat_b5_b6_ruville.html

szczerze??

nie ryzykowalabym, i wybralabym Febi albo Lemfordera!! :good: :good:

poza tym od kiedy w a6 jest to same zawieszenie co w a4?? czy moze sie myle :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

poza tym od kiedy w a6 jest to same zawieszenie co w a4??

od 1995 roku :)

Opublikowano

mylisz sie kolego strzała_123 ,w a6 byly od 97 roku czyli od budy c5

Opublikowano

mylisz sie kolego strzała_123 ,w a6 byly od 97 roku czyli od budy c5

no dokładnie w a6 od 97 roku a w a4 nawet od 94 bo wtedy już wyszły pierwsze modele, chodziło mi o to od kiedy wyszły

Opublikowano

Witam,

skuszony pozytywnymi opiniami na temat wahaczy MS postanowiłem wpakować również do mojej furmanki(tak się prowadzi po roku na wahaczach MS). Wahacze okazały się wtopą na całej linii, sparciałe gumy w tulejach, do których przykręcony jest amortyzator, rozwarstwione gumy w tulejach tylnych wahaczy dolnych, luźne sworznie w górnych i fatalne prowadzenie samochodu, to skutki taniości MS. Ale jak to mawiają, kto kupuje tanio, ten kupuje dwa razy. ;( :wallbash:

P.S. Wahacze były zamontowane tak jak powinny (dokręcane, po rozbujaniu stojącego na kołach samochodu). Nie zrobiłem na nich nawet 15tkm

Pozdrawiam

fidziu

Opublikowano

no i po co przepłacac?

http://www.allegro.pl/search.php?string=a4&us_id=7378184&country=1

już zrobiłem z 20km albo lepiej i lux, teraz mam jeden ori do wymiany dony i kupie tez taki. Skoro sie spisuja to po co przepłacac.

Opublikowano

widocznie zle trafiles... jest wiele osob co smiga na tym zawieszeniu i sobie chwala sam juz zrobilem kilka tys i spokoj... wiadomo ze MS to nie Lemforder ale cena mowi sama za siebie... pozdrawiam

Opublikowano

jak kupowałem swoje MS-y to sprzedawca dał mi gwarancję na 3 lata lub 80 000.

czyżbym tylko ja miał gwarancję.

Słyszałem z wiarygodnych źródeł że MS rozpatruje gwarancję (2 miesiące rozpatruje co prawda) ale robi to, i oddaje kasę.

Opublikowano

jak kupowałem swoje MS-y to sprzedawca dał mi gwarancję na 3 lata lub 80 000.

czyżbym tylko ja miał gwarancję.

Słyszałem z wiarygodnych źródeł że MS rozpatruje gwarancję (2 miesiące rozpatruje co prawda) ale robi to, i oddaje kasę.

gwarancje na zawieszenie heh, ciekawe. Moze od wad fabrycznych a nie mechanicznego zuzycia

Opublikowano

A jak im udowodnisz ze nie przejechałeś tych kilometrów np( jak kupując MS na allegro)

Opublikowano

Witam,

owszem, gwarancja niby jest, tylko problem w tym, że trzeba je wykręcić, wysłać i czekać, co oczywiście wiąże się z dosyć sporymi kosztami i unieruchomieniem samochodu, na co niezbyt mogę sobie pozwolić(dojazdy do pracy). Może też trafiłem jakiś feralny komplet, ale cóż bywa i tak. Dostałem nauczkę i jeśl jescze będę wymieniał(póki co próbuję sprzedać moją A4) to tylko i wyłącznie na Lemförder.

P. S. Jak teraz tak patrzę, to moje stare wahacze ori wyglądają lepiej niż MS po roku.

Pozdrawiam

fidziu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.