Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też tak powiedziałem zakładając poduszki pod silnik :)

3 miesiące i już napie*dalają :gwizdanie: Muszę teraz znowu wymieniać, a też chciałem "do sprzedaży" przejeździć.. :disgust:

_________________________________________________

Ktoś mi kiedyś skan gwarancji obiecał :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko pytanie czy Wam te wahacze wytrzymają te 15 tyś. :gwizdanie: ????

Opublikowano

gdzies sie slyszalo ze MS 40 wytrzymaly a komus po 15 tys padly... Nie ma reguly...

Opublikowano
mi 15-18 tys starczy na poltorej lub dwa lata

a mi na pół roku...

Opublikowano

Powiem tak, wiekszość z was wypowiada się o wahaczach nie mając zielonego pojęcia. Polecacie marki "firmy" ktore sa znane na rynku i droogie a jak padnie hasło lamforder to sracie po gaciach, ja zalozylem lamfordery za 1659zł i przejechałem 17tys. teraz dzwonia, wala i gorzej niz NONAME. Nie sugerumjy sie firma bo jak wiadomo co drogie to nie oznacze ze, dobre.

Opublikowano

od kogo można kupić pewne wahacze na allegro febi lub LM. Wdzięczny będę za link. :hi:

Opublikowano

od kogo można kupić pewne wahacze na allegro febi lub LM. Wdzięczny będę za link. :hi:

Tu masz linka do allegrowicza który sprzedaje wahacze Lemfordera http://allegro.pl/item686649605_wahacz_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_lemforder_ory.html

Kupowałem u niego już i mogę potwierdzić ich jakość i nie są to wahacze zleżałe które co rusz pojawiają się w super ofercie a później ludzie dziwią się dlaczego bardzo szybko się rozpadły.

Opublikowano

Kupiłem Febi od tego gościa http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=3162463

Aktualnie mam przelatane 34kkm, przy jakichś 30kkm coś tam zaczęło się odzywac, wkrótce trzeba będzie myślec o wymianie :confused4:

Wychodzi na to, że to chyba oryginalne Febi, co nie zmienia faktu, że mogłyby polatac pare kkm dłużej.

Pozdr

Opublikowano

Kupiłem Febi od tego gościa http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=3162463

Aktualnie mam przelatane 34kkm, przy jakichś 30kkm coś tam zaczęło się odzywac, wkrótce trzeba będzie myślec o wymianie :confused4:

Wychodzi na to, że to chyba oryginalne Febi, co nie zmienia faktu, że mogłyby polatac pare kkm dłużej.

Pozdr

Przynajmniej nie przepłaciłeś bo cena dość spoko jak na FEBI

Opublikowano

Ja też tak powiedziałem zakładając poduszki pod silnik :)

3 miesiące i już napie*dalają :gwizdanie: Muszę teraz znowu wymieniać, a też chciałem "do sprzedaży" przejeździć.. :disgust:

_________________________________________________

Ktoś mi kiedyś skan gwarancji obiecał :gwizdanie:

ja Ci obiecałem tylko o tym zapomniałem, niebawem wstawię...

jedno wiem o tej gwarancji. Nie chcę jej sprawdzać.

Jak na razie MS przejechały 3 tyś i jest cisza. A zaliczyłem kilka spoooorych dziur.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja Ci obiecałem tylko o tym zapomniałem, niebawem wstawię...

jedno wiem o tej gwarancji. Nie chcę jej sprawdzać.

Spoko luz :wink4::naughty:

Powiem tak, wiekszość z was wypowiada się o wahaczach nie mając zielonego pojęcia. Polecacie marki "firmy" ktore sa znane na rynku i droogie a jak padnie hasło lamforder to sracie po gaciach, ja zalozylem lamfordery za 1659zł i przejechałem 17tys. teraz dzwonia, wala i gorzej niz NONAME. Nie sugerumjy sie firma bo jak wiadomo co drogie to nie oznacze ze, dobre.

Normalnie usłyszałem sentencje życia. :blink:

Mamy na forum wyznacznika wszystkich kierowców i ich zawieszeń. :kox:

Jeden co ma problem z wahaczami lemfordera, a podważa opinie przynajmniej kilkudziesięciu kierowców :shocked:

Może źle poskładali Ci te wahacze, że się porozsypywały. Poza tym masz na nie gwarancję, więc z niej skorzystaj.

A na hasło Lamforder nikt tu nie sra po gaciach.. Na "Lemforder" może lekko posikujemy :polew: :polew:

Opublikowano

a ile poszczególni producenci daja gwarancji na wahacze?

Opublikowano

a ile poszczególni producenci daja gwarancji na wahacze?

a czy to ważne ile? skoro żaden reklamacji nie uznaje :confused4:

Opublikowano

why?? jak sam montowales to rozumiem ale jak masz papier jakiegos warsztatu??

Opublikowano

zawsze można zgonić na złą eksploatacje, stan polskich dróg, rozpatrzenie takiej reklamacji pewnie trochę trwa, nawet jeżeli oddasz to autko będzie musiało czekać niesprawne na decyzje, która najprawdopodobniej bezie negatywna

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie wymiany wahaczy. Czy prawdą jest, że jak się wymienia to należy wymieniać już cały komplet czy można wymieniać je na sztuki?

Opublikowano

Czy prawdą jest, że jak się wymienia to należy wymieniać już cały komplet czy można wymieniać je na sztuki?

Wszystko zależy w jakim stanie są pozostałe. Generalnie wymieniając komplet masz spokój na jakiś czas, robisz wszystko za jednym zamachem i oszczędzasz na ustawianiu zbieżności po każdej wymianie.

Opublikowano

Czy prawdą jest, że jak się wymienia to należy wymieniać już cały komplet czy można wymieniać je na sztuki?

Wszystko zależy w jakim stanie są pozostałe. Generalnie wymieniając komplet masz spokój na jakiś czas, robisz wszystko za jednym zamachem i oszczędzasz na ustawianiu zbieżności po każdej wymianie.

przy wymianie wahaczy nie ustawia sie zbieznosci, bo niby po co?

Opublikowano

...ja po wymianie na nówki ori z aso...odliczam km do 1 puknięcia :cool1::naughty::decayed:

Opublikowano

...ja po wymianie na nówki ori z aso...odliczam km do 1 puknięcia :cool1::naughty::decayed:

to licz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.