Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko ile wytrzymaja wahacze lemfordera ? jesli 3 razy dluzej to sie oplaca wziąć droższe bo jesli nie to wole sobie dwa razy wymienic na tańsze :) zrobię sobie to sam więc tylko koszty zakupu wchodzą w gre. zreszta jak widac zalezy kto, jak i po czym jezdzi bo niektórzy spore przebiegi robia na MSach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko ile wytrzymaja wahacze lemfordera ? jesli 3 razy dluzej to sie oplaca wziąć droższe bo jesli nie to wole sobie dwa razy wymienic na tańsze :) zrobię sobie to sam więc tylko koszty zakupu wchodzą w gre. zreszta jak widac zalezy kto, jak i po czym jezdzi bo niektórzy spore przebiegi robia na MSach

nie chce mówić o wyjatkach i wpadkach ale na tych lemach zrobisz przynajmniej 50tys co dla mnie 2 lata jazdy a jak niektórzy pisza że MSy leca im po 10tys no to mówi samo za siebie. Ja nie wychwalam Lemów ani MSow bo ja głównie zmieniam na używane oryginały i tez jeżdze dobrze :przebiegly: W sumie z wahaczy kupiłem raz duży wahacz Lema i ponad rok żadnego luzu jazdy po wybojach w mieście i na wsi a dziś kupiłem łaczniki stabilizatorów lema. Zobaczymy ile wytrzymają ale były tańsze nawet od TRW :chytry:

Opublikowano

Nie założyłbym używanego wahacza, wolę nowego MS....

Opublikowano

Nie założyłbym używanego wahacza, wolę nowego MS....

zdziwiłbyś sie jak długo można jeździc na używce nie skalanej polskimi drogami :przebiegly:

Opublikowano

Nie założyłbym używanego wahacza, wolę nowego MS....

ojj...kolego zdziwilbys sie jak te ori uzywki (znam jednego kolesia, co wymienia te niby juz wymieniane febi, trw na te uzywki :tongue4: ) moga dac w pupe nowce MS

chociaz mam nowke LMO, ze zeszlifowanymi znaczkami audi :decayed: i 10tkm za mna na gewindzie i 215/40 a drogi mam kapa totalna :thumbdown:

Opublikowano

Ogolnie wymienilem 3 miechy temu na MS i poki co jestem zadowolony stosunkiem jakosci do ceny i gwarancja na 80tys

Opublikowano

Ogolnie wymienilem 3 miechy temu na MS i poki co jestem zadowolony stosunkiem jakosci do ceny i gwarancja na 80tys

gwarancja której nikt Ci nie uzna ale ok ;) Ja zrobilem 3 tys i cisza ale mysle ze problemy moga sie zaczac po 30 000km

Opublikowano

Ja na MSach zrobiłem już 10 tyś przy gwincie KW i feldze 18" i oponie 215/18/35 i na razie cisza :naughty:. Pewnie jeszcze troche pohulają :evil:

Opublikowano

u mnie trw ze spilowanymi znaczkami padlo po 20k :thumbdown:

Opublikowano

no niestety trw juz dawno spadlo na psy :kwasny: a byla jedna z lepszych firm co produkowala czesci :wink4:

Opublikowano

Górne wahacze MS bo dolne mam jeszcze ori do teraz wytrzymały 17 tyś ale na oponach 205/65 R15 lato i 195/65 R15 zima

Opublikowano

strasznie malo na takich balonach Ci to pojezdzilo :blink:

Opublikowano

Napisałem że do teraz wytrzymały 17 tyś i dalej jeżdzą, A balony no tak duże ale po takich drogach jeżdzimy że szkoda mi coś wiekszego zakładać.

Opublikowano

Ja rowniez nie powiem nic zlego na temat MS myslalem ze cos bedzie do wymiany. Dzisiaj mi sprawdzali i wszystko jest wporzadku. Przejechalem 10tysi na 18calowych felgach i gwincie.

Opublikowano

panowie wiecie czemu są takie jaja z MS że jednym jeździ 20 tyś innym nawet 30 a niektórym pada po 5 tyś ?:)

ja już wiem :naughty:

Opublikowano

panowie wiecie czemu są takie jaja z MS że jednym jeździ 20 tyś innym nawet 30 a niektórym pada po 5 tyś ?:)

ja już wiem :naughty:

No to fajnie że wiesz, a ta wiedza coś kosztuje że się nią nie podzieliłeś??

Opublikowano

panowie wiecie czemu są takie jaja z MS że jednym jeździ 20 tyś innym nawet 30 a niektórym pada po 5 tyś ?:)

ja już wiem :naughty:

:?: :blink:

ten watek sluzy do dzielenia sie a nie "zatajania"

Opublikowano

panowie wiecie czemu są takie jaja z MS że jednym jeździ 20 tyś innym nawet 30 a niektórym pada po 5 tyś ?:)

ja już wiem :naughty:

ja znam kilka przyczyn,a Ty? :naughty:

:decayed:

Opublikowano

witam

ja właśnie zmieniłem same górne MS po dwóch latach (45 tys km). a tak naprawdę pukały tylko wewnętrzne. reszta po wyjęciu ok ale i tak zmieniłem całość. myślę że to dobry wynik chociaż końcówki drążka MS to muszę zmieniać raz w roku, nie dają rady dłużej. teraz sobie ori zregenerowałem i zobaczę. za rok dam znać.

Opublikowano

Panowie zluzujcie trochę przecież chciałem Was tylko nakręcić nieco i widzę że się mocno udało :polew: :polew:

MS w Niemczech ma jedynie biuro handlowe, cały towares chłopaki z MS zamawiają w chinach, korei, a działa to w banalny sposób. zlecają tam zrobienie zestawu wahaczy, robią próbny komplet i odsyłają do Master Sporta w DE, ten go testuje. Jeśli pohula i daje radę - zamawiają.

Aktualnie MS ma 3 fabryki współpracujące na takiej zasadzie i stąd bywają najpewniej takie szokujące różnice w jakości.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.