Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek ew. wtorek pojadę do magików od komputera żeby mi usunęli błędy.

Co jeśli VAG nic nie da ;( ... mam jechać do mechanika i rościć sobie prawa do tego żeby mi to naprawił na swój koszt w związku z tym, że to z jego winy kontrolki się zapalają ? :mysli: ;(

Kurcze, teraz mi to w głowie siedzi :wallbash: ... że mam jakieś błędy w samochodzie :(. Audiczka to mój pierwszy samochód i chce dla niego jak najlepiej :cool1:

Czujnik od abs-u się przesunął. Wystarczy go wsunąć na swoje miejsce i bez kasowania kontrolka powinna zniknąć. U mnie podczas montażu też tak było i nie trzeba było kasować błędu żeby kontrolka zniknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W poniedziałek ew. wtorek pojadę do magików od komputera żeby mi usunęli błędy.

Co jeśli VAG nic nie da ;( ... mam jechać do mechanika i rościć sobie prawa do tego żeby mi to naprawił na swój koszt w związku z tym, że to z jego winy kontrolki się zapalają ? :mysli: ;(

Kurcze, teraz mi to w głowie siedzi :wallbash: ... że mam jakieś błędy w samochodzie :(. Audiczka to mój pierwszy samochód i chce dla niego jak najlepiej :cool1:

Czujnik od abs-u się przesunął. Wystarczy go wsunąć na swoje miejsce i bez kasowania kontrolka powinna zniknąć. U mnie podczas montażu też tak było i nie trzeba było kasować błędu żeby kontrolka zniknęła.

Dzisiaj byłem u magików od komputera, wyskoczył im błąd na VAGu, jeden wszedł do kanału, coś tam po dociskał i już wszystko gra i buczy jak należy :wink4: Jakimś dziwnym trafem nic ode mnie nie skasowali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze podlacze sie do tematu... Qzynek mial MS i okolo 25 tys zaczelo mu sie sypac :kwasny: , inny zas ma tez MS i ma juz 40 i dalej jezdzi, a droge maja ta sama do roboty. Podobne odleglosci i obaj maja ori 1BA i 16 alusy. Wiec, nie wiem czym jest spowodowana ta roznica :mysli: . I dodam ze obóm Qzynkom, ja wymienialem zawieche i skrecalem ja w pozycji roboczej, czyli tak jak beda jezdzic.

ten drugi kuzynek juz kula 50tysiac na tych MS :shocked:

a co do czujnika, to miales wieksze szczescie niz ja :wallbash: ,bo ja musialem tez wymienic czujnik, chociaz nie wiem czemu moze sie jakis kabelek naderwal :mysli: bo ruszalem nim tez i nic zero reakcji :no: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może są faktycznie różne partię tych MS, a może są MS i jakieś podróby, cholera wie. Ja na swoich też już sporo zrobiłem i myślę że do 80 tys dobiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie bym stawial, ze mogly wyjsc rozne partie tych MS :mysli: , powiedzmy tzw. ori MS i podróby MS, rozniace sie miedzy soba krajem pochodzenia. Wg. mnie jedynym sposobem jest sie dowiedzenie gdzie tak na prawde sa produkowane...tzn. kraj, fabryka.

Hmm... :mysli: jeszcze jedna mysl mi przeszla przez glowe :mysli: ...sa takie...widzialem na wlasne oczy, tzw. wzmacniane wahacze czy drazki (firma meyle...ciekawe jak "to" sie spisuje) rozniace sie miedzy soba srednica kulki swoznia czy inna mieszanka gumy.

Tak samo mozna dyskutowac na temat LMO tzn. sa ori LeMfOrdery tzn. made in germany i podroby LMO np. made in turkey a nawet china :gwizdanie:

Wiec pany nie "wieszajmy kotow" na MS, bo jednym one sie spisuja a innym... :no: . Kto wie...moze gdzies w europie, azji, taka malutka fabryka z takimi malutkimi skosnookimi ludzikami co klepia partie ori MS :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :gwizdanie: :no: ,ale jeden z forum sprzedaje MS z tego co mi sie gdzies przewinelo i go duzo kolegow poleca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś może polecić sprzedawcę od którego kupił MS-y jakiś czas temu i nie ma z nimi problemu??- chodzi mi głównie o sprzedawców z allegro!

"STANMONIKA" jest to użytkownik allegro polecany w tym wątku, też od niego kupiłem, bardzo dobry kontakt, wahacze dobrze zapakowane i szybka wysyłka. Założyłem je jakieś 10 tys. km temu więc o jakości Ci nic nie powiem ale tak jak mówie jak przeczytasz cały wątek to tego sprzedawcę tutaj polecają :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie zdecydowac na MS za duzo tu zroznicowanych wiadomosci i nie chce ryzykowac. Jezdze na LMO ale chcialem przytanic i zastanawiam sie nad Ruville? Moze ktos na tym smiga to moze mi na prv napisac jak sie spisuja. Caly kpl mozna kupic za 900zł z dodatkowo koncowkami drazkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie zdecydowac na MS za duzo tu zroznicowanych wiadomosci i nie chce ryzykowac. Jezdze na LMO ale chcialem przytanic i zastanawiam sie nad Ruville? Moze ktos na tym smiga to moze mi na prv napisac jak sie spisuja. Caly kpl mozna kupic za 900zł z dodatkowo koncowkami drazkow

Czasami wystarczy poszukać... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200284.0;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupione MS, jutro montaż zobaczymy jak to się zachowa po 10 tys na gwincie i 18" z niskoprofilówką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupione MS, jutro montaż zobaczymy jak to się zachowa po 10 tys na gwincie i 18" z niskoprofilówką :evil:

Mam złe przeczucia :no: no ale zobaczymy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko najlepsze w tym wszystkim jest to że kupę ludzi stać na 18" czy tam 19" nawet bo lans ale wahacze to najlepiej za 500zł założyć i płakać że sie rozleciało za 10tys zamiast kupić porządne wahacze. :wallbash:

Dobre fele 18" to koszt min 1500zł do tego 4 nowe opony ze średniej półki to min 400zł szt więc 1600zł :wallbash: I mijamy tajemnicze 3000zł :shocked: Ale tak jak pisałem wahacze to za darmo wymieniać najlepiej.

Wiadomo jakie mamy drogi więc las kosztuje. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...