Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

dopowiem tylko ze im auto jest bardzij zglebione tym teoretycznie wahacze powinny dluzej wytrzymac, jest mniejszy zakres pracy calego zawieszenia na krotszych sprezynach/amorach wiec mniejszy jest tez zakres pracy gora/dol tuleii kazdego z wahacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też ostatnio byłem zmuszony wymienić kompletne zawieszenie przednie,gdyż strasznie waliło a stabilizatorem to ręką można było ruszać.Padło na firmę niemiecką-HPS,ze względów finansowych.Narazie zrobione 1000km,ale różnice widać i słychać na pozytywne.Zdemontowane jest całe oryginalne Lemfordera.Po kupnie :audi: zrobiłem na nim na naszych drogach 30tyś.km,gdzie też wymieniany był 1 banan i końcówki dr.kierowniczych(Lem'a).Zobaczymy ile wytrzyma HPS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jeszcze założyciel tego tematu ma te wahacze bo potrzebuje kupić do mojego audi ? . Jestem z elbląga i ciężko tu cokolwiek kupić : Kwaśny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jeszcze założyciel tego tematu ma te wahacze bo potrzebuje kupić do mojego audi ? . Jestem z elbląga i ciężko tu cokolwiek kupić : Kwaśny:

pisz lub dzwoń do TOM77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zawias M-sport powiem tak. Zajechałem do fachowca od zawieszki "Nowak" Lubin pytam jakią zawieche kupić byłem przygotowany na lemforder i koszt ok 1300-1500zł mówi mi gość zeby nie kupować żadnego lemfordera tylko M-sport skojarzyło mi sie to z BMW ale ok jak gość radzi... Siadam na neta patrze 580zł myśle coś jest nie tak. Ale założyłem jeżdże już czwarty miesiąć a robie miesięcznie 3-4tyś i nic dodam ze auto jest zglebione i fela 18. Zobaczymy ile to wytrzym ale jak narazie jestem bardzo zadowolony. UWAGA przy zakupie bo są już podróbki M-sportów na wahaczach musi być wybite master sport i cośtam germany dokladnie nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym szybkiej pomocy chce zamówić dzisiaj z allegro cały zestaw zawieszenia m.sport wyślecie mi linki dobrych sprzedawców z allegro bym nie został oszukany ... i nie DOSTAŁ W KARTONIKU CZEGOŚ INNEGO bardzo liczę na waszą pomoc z góry dziękuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym szybkiej pomocy chce zamówić dzisiaj z allegro cały zestaw zawieszenia m.sport wyślecie mi linki dobrych sprzedawców z allegro bym nie został oszukany ... i nie DOSTAŁ W KARTONIKU CZEGOŚ INNEGO bardzo liczę na waszą pomoc z góry dziękuje ...

http://a4-klub.pl/members/tom77-9739/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPL WAHACZY Master-Sport A4 A6, Superb, VW Passat (2453960344) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupowalem od niego jakis czas temu pobraniem kolo 9 rano, na drugi dzien juz mialem do godziny 15, wygladaly na orginaly, zrobilem naarzie 2000km i jest cisza :) gosciu ma 100% pozytywow przy sporej ilosci komentarzy wiec mozna smialo polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za informacje ale zamówiłem już wczoraj wahacze ale nie MS tylko WAHACZE KRAFT VW PASSAT AUDI A4 A6 GERMANY WZMA 1W (2469696932) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zobaczymy jakie będą efekty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakas róznica wahacza przedniego dolnego prostego w b5 i b6? widze aukcje master sport a4 do 2001, od 2001 z cienkim sworzniem. prawda czy sciema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, sa inne bo laczniki tez sa inne

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zakładałem wahacze lema ze spiłowanymi znaczkami trzeba dokupić na drugą stronę i zobaczymy końcówki drążków też lema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem zainwestuje w Mayle HD, ciekawe jak się będą spisywać jako całość.

nie inwestuj...już było parę osób z forum i nawet z tego wątku:mysli:...dość parę stron do tyłu co odradza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhyyy...potem dołączy do zawiedzionych klientów:whistling:

:decayed: ja dwa lata jeżdzę na kompletnym LMO i gwincie i jedynie co mi zaczęło stukać to maglownica:wallbash::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 2 mce temu wymienialem caly komplet krafta na przod, po wczorajszych ogledzinach gumy gornych wahaczy spekane to samo z lacznikami stab.... Najechalem 4,5 kkm w sumie po autostradach... czy ten kraft to takie g.... czy mechanior cos zrypal jak zakladal.... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...