Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym raczej takiej firmy jak MS nie montował tylko TRV FEBI LEMFORDER na razie jeżdżę na Febi zrobiłem juz 80 tyś km i delikatnie stuka kupiłem teraz cały komplet LEMFORDERA i będę testował ile wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"ma ogromny wpływ,podstawa to niedokręcanie do końca gdy auto jeszcze jest na podnośniku,tylko po opuszczeniu i "dotarciu" wahaczy, a niestety jeszcze wielu mechaników nie wie o tym albo zapomina :no:"

Co rozumiesz przez słowo dotarcie????

Mechanicy u nas często wiedzą o prawidłowym montażu,lecz mają to głęboko gdyż to ich chleb :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu lekko dociagasz wszystkie wahacze, potem stajesz na równym, oczywiście na kołach już, telepiesz autem na boki, wtedy wszystko się ułoży jak powinno i w tym momencie dociągasz je na max

tyle filozofii...

jak mi wytrzymają te wahacze 15 tyś, to jest rok, to będę happy bo jeżdze na gwincie, na 17'' 45 profil oponek, wiadomo jakie mamy drogi, nie ma cudów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy po wstawieniu nowego kompletu typu MS trzeba ustawiac zbieznosc?Po postawieniu auta na koła dokręca sie w ten sposób tylko sruby od wachaczy czy wszyskie? A do tego jeszcze takie nietypowe pytanie- Jakie zawieszenie mają A3 lub A6 w roczniku naszch b5? bo o tamtych jakos nie słychac zeby sie sypały lub urywały jak wA4.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zestaw z all tez za 999 - porównałem ze starymi i wyglądają tak samo wiec jest duże prawdopodobieństwo ze to ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 ma zwykłe

A6 ma te same, przynajmniej na wielowahaczu...

a co się komuś sypie? poprostu jest to rzecz która przy naszych dziurawych drogach się zużywa

a sypać się przestanie, jak zainwestujesz w lemfordera, zajedziesz do ASO, zamontują, dają gwarancje i wtedy pojeździsz te 60 tyś km...obstawiam że niż to przejedziesz to sprzedasz autko...

cóż, gdyby nie dziurawe drogi to było by cicho na ten temat, dlaczego ludzie kupują auta z niemiec a nie z polski??? prosta odpowiedz

a może jesteśmy przeczuleni na stuki i tym podobne? A6 jest lepiej wygłuszone więc tam tego może nie słychać...? niewiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu lekko dociagasz wszystkie wahacze, potem stajesz na równym, oczywiście na kołach już, telepiesz autem na boki, wtedy wszystko się ułoży jak powinno i w tym momencie dociągasz je na max

tyle filozofii...

To wiedziałem :tongue4: zastanawia mnie te dotarcie....

Witam. Czy po wstawieniu nowego kompletu typu MS trzeba ustawiac zbieznosc?Po postawieniu auta na koła dokręca sie w ten sposób tylko sruby od wahaczy czy wszyskie? A do tego jeszcze takie nietypowe pytanie- Jakie zawieszenie mają A3 lub A6 w roczniku naszch b5? bo o tamtych jakos nie słychac zeby sie sypały lub urywały jak wA4.Pozdrawiam

Niby jest powiedziane że nie ale ja uważam że tak.

Amorki też muszą być dokręcane na stojących kołach!

Zdaje się że głownie chodzi o te śruby które są dalej od zwrotnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam możliwośc zakupu tego oto zestawiku wahaczy za 1000 PLN. Co o tym myślicie?? Warto??http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ced7b0d6ffd3c21.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam możliwośc zakupu tego oto zestawiku wahaczy za 1000 PLN. Co o tym myślicie?? Warto??http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ced7b0d6ffd3c21.html

Nie kupuj tego, posypały mi się po 5 tysiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo miał wczesniej dobra cene i dlatego wszytsko sprzedał

pytałeś kiedy bedzie miał dostawe nową?

zapytaj tu kolego

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_oryginalny_komplet_wahaczy_nowe_lemforder_made_in_germany-t72325.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a co powiecie o tych http://moto.allegro.pl/item598231855_wahacze_lemforder_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_wawa.html

też kosztują 1000zł ale na zdjęciach wyglądają jak ori a nie jak te o których pisał kolega danzas

Witam.

Mam możliwośc zakupu tego oto zestawiku wahaczy za 1000 PLN. Co o tym myślicie?? Warto??http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ced7b0d6ffd3c21.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTS to jest jeden łódzki :decayed: a tak powarznie słyszałem o tej firmie, w motoryzacyjnym mi je polecali, za 900zł jak dobrze pamiętam, ale i tak wybrałem MS z allegro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...