Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja na szczęście z tej dziadowskiej firmy MasterSport miałem tylko końcówki drążków :thumbdown: zwytrzymały 15tyś. i zaczeły pukać i auto przestało się prowadzić jak powinno :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siema:-) puka mi cos w zawieszeniu, mam zamiar wymienic wybity wahacz, dziś pytałem w sklepie i proponował mi koleś firme abs wie ktoś moze czy są dobre?podobno to jakieś włoskie.(Cena kompletu to 1300zł)

Dwa posty powyżej masz informacje o problemach z zawieszeniem ABS. Ja osobiście bym sobie to odpuścił i kupił lemfordera ale twoja wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Meyle HD ? :mysli:

Wlazlem raz na jakies forum niemieckie Audi A4 i polecali TRW, Lema i wlasnie Meyle HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlazlem raz na jakies forum niemieckie Audi A4 i polecali TRW, Lema i wlasnie Meyle HD.

forum niemieckie niemieckie drogi to i na meyle sie pojeździ u nas raczej sie nie najeździsz, ja wymienialem juz parę zestawy wahaczy i żadne nie dały więcej rady przejeździć jak 15tys po miejskich drogach,myślę ze jeszcze zainwestuje w lema i zobaczę ile na tym da sie pojeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlazlem raz na jakies forum niemieckie Audi A4 i polecali TRW, Lema i wlasnie Meyle HD.

forum niemieckie niemieckie drogi to i na meyle sie pojeździ u nas raczej sie nie najeździsz, ja wymienialem juz parę zestawy wahaczy i żadne nie dały więcej rady przejeździć jak 15tys po miejskich drogach,myślę ze jeszcze zainwestuje w lema i zobaczę ile na tym da sie pojeździć

Też prawda inne drogi to więcej pojeżdżą i więcej marek się sprawdzi.

Ale miałeś konkretnie te Meyle HD, one mają zmienione gumy itp. w porównaniu do ORI aby więcej wytrzymywały no i 4 lata gwary ale pewnie marketing bo nie wierze aby można było zareklamować i uzyskać np. wymianę na nowe :kox:

EDIT: O takie http://www.allegro.pl/item745825966_wahacze_wzmocnione_meyle_audi_a4_a6_passat_b5_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś konkretnie te Meyle HD, one mają zmienione gumy itp. w porównaniu do ORI aby więcej wytrzymywały no i 4 lata gwary ale pewnie marketing bo nie wierze aby można było zareklamować i uzyskać np. wymianę na nowe

ja akurat nie testowalem meyle, ale wujek ostatnio wymieniał na meyle i za długo na nich nie pojeździł ale to był zwykły zestaw nie ten Hd- wzmocniony,cena ich jak lemów patrze , tylko co wybrać lepiej, nie bardzo chce mi sie wierzyć by cokolwiek przejeździło mi po miescie 60 tys bez żadnej wymiany wahaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś konkretnie te Meyle HD, one mają zmienione gumy itp. w porównaniu do ORI aby więcej wytrzymywały no i 4 lata gwary ale pewnie marketing bo nie wierze aby można było zareklamować i uzyskać np. wymianę na nowe

ja akurat nie testowalem meyle, ale wujek ostatnio wymieniał na meyle i za długo na nich nie pojeździł ale to był zwykły zestaw nie ten Hd- wzmocniony,cena ich jak lemów patrze , tylko co wybrać lepiej, nie bardzo chce mi sie wierzyć by cokolwiek przejeździło mi po miescie 60 tys bez żadnej wymiany wahaczy

Nie twierdze, że tyle przejedzie bo raczej mało prawdopodobne :tongue4:

Tylko tak mnie ciekawi jak to się sprawuje w rzeczywistości. Za jakiś czas jak będę musiał wymienić komplet to chyba się skuszę i sprawdzę z czym to się je :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie to po co ryzykować jak można Lem założyć i mieć spokój.Ja od kupna auta zrobiłem po polskich drogach prawie 60 tys. km na Lem(a nie wiem ile jeszcze wcześniej wujek Helmut zrobił na nich w DE) i niedawno wymieniłem górne wachacze i końcówki drążków oczywiście na Lem :good:

Chciałem odrazu wymieniać całość ale po sprawdzeniu okazało się że reszta jest super bez żadnych luzów i jeszcze się spokojnie pojeździ więc jak dla mnie to tylko Lem i nie próbuje żadnych wynalazków bo efekt końcowy będzie taki że te tańsze wymienię 2 albo 3 razy a Lem 1 raz czyli co na koniec wyjdzie taniej odpowiedź jest prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najlepszym wypadku te mastery wytrzymaj ci tyle co te febi

Pewnie tak. Ale są znacznie tańsze. A skoro nie ma różnicy, to po co przepłacać?

Poza tym nie będę teraz wymieniał wszystkich kości, tylko te najbardziej zużyte. Będę więc testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś konkretnie te Meyle HD

Ja mialem to wsadzone,po 2mcu pekla mi gumka oslaniajaca gwarancji mi nie uznali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś konkretnie te Meyle HD

Ja mialem to wsadzone,po 2mcu pekla mi gumka oslaniajaca gwarancji mi nie uznali.

O to nie fajnie... :confused4:

Chociaż napisali dlaczego nie uznana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w stylu błąd montażu,kupowałem od jakiejś firmy z lodzi dokladniej AUTOGIGANT z allegro.

Dodam ze banda chamów.Niby wysyłali ten wahacz do siedziby w DE ten wahacz,ale pisma o odmowie gwarancji nie chcieli przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...